Kredi Haber
Eston Şehir Mahallem
0

Siz değil miydiniz meyveyi dalından koparıp yiyen, dere görüp paçaları sıvayıp koşan, maça dalıp havanın karardığını fark etmeden sokaklarda güven içinde oynayan? Şimdi çocuğunuz da sizin çocukluğunuzu yaşasın. Eston Şehir Mahallem’de çocuğunuza çocukluğunuzu armağan edin.

Bahçeşehir’de bizim büyüdüğümüz mahallelerdeki gibi az katlı evlerden oluşan yepyeni bir mahalle Eston Şehir Mahallem… Burada çocuklar için mutluluk evden mahalleye taşacak, hayal gücü mekan tanımayacak. Komşuluk sadece evden eve değil sosyal alanlarda da yaşanacak. Eston Şehir Mahallem özel peyzajlı dere, çiçeklerle bezeli dinlenme alanları her mevsim başka bir renge bürünecek ağaçlarıyla sizi bir şehir parkı gibi ağırlamaya hazır.

10’dan fazla çeşidin olduğu meyve bahçesinde meyveyi dalından yemeyi kim istemez? Her biri teraslı ya da balkonlu olan Eston Şehir Mahallem evlerinden biri sizi bekliyor. Sizi buraya sadece bugünü değil hızla gelişen lokasyonuyla geleceği de güzelleştirecek bir yatırıma davet ediyoruz.

Eston Şehir Mahallem’de, mutluluğu sadece evinizin içinde değil, çevresindeki koskocaman yeşil alanda da yakalayacaksınız. Çocuklar hem özgürlüğü tadacak hem de doğayı keşfedecekler.

Her yaştan çocuk ve genç için düşünülmüş açık ve kapalı kültür-aktivite alanlarında, çocuklarımız dört mevsim beraber vakit geçirebilecekler.

2019’da açılması planlanan metro hattı sizi Eston Şehir Mahallem’den şehrin tüm merkezlerine bağlayacak. Dünya’nın en büyük yolcu kapasitesine sahip 3. Havalimanı’na da kısa sürede ulaşmanız mümkün. Eston Şehir Mahallem’in geleceğini parlatan ulaşım hatları bu kadarla da kalmıyor.

Kuzey Marmara Otoyolu’na, 3. Boğaz Köprüsü’ne yakınlığı Eston Şehir Mahallem’in değerine değer katıyor. Bahçeşehir, göleti ve çevresindeki park alanıyla İstanbul’da rahat nefes alınabilecek yerlerden biri.  Eston Şehir Mahallem’de hafta sonu gezintileri için otomobilinize binmenize bile gerek yok. Ayrıca prestijli alışveriş merkezleri, önemli sağlık kuruluşları ve saygın eğitim kurumlarıyla Eston Şehir Mahallem’de her şey yanı başınızda.

Eston Şehir Mahallem, hem her yere olan yakınlığı hem de içindeki sıcacık mahalle ortamıyla çok özel bir yaşam alternatifi sunuyor. Farklı büyüklükteki ailelerin ihtiyaçlarına göre tasarlanan bahçeli, teraslı ya da balkonlu dairelerin her biri size doğayla bir arada olma imkanı sunuyor. Burada yeşil alanları, çocuklara özel parkları, aktivite alanları tüm aile bireylerine hitap eden sosyal tesisleriyle mutluluğunuz için tasarlanmış bir mahalle bulacaksınız.

Eston Şehir Mahallem İletişim

Adres: Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi 2801 Sokak No:37/1 Başakşehir – İSTANBUL

Telefon Numarası: 444 86 16

Mail Adresi: info@estonsehir.com

İnternet Adresi: http://www.estonsehirmahallem.com

Eston Şehir Mahallem Fiyatlar

Daire Tipi Büyüklük Fiyat
1+1 Daireler 71-72 m² 299 – 314 Bin TL
2+1 Daireler 122-125 m² 585 – 614 Bin TL
3+1 Daireler 160-177 m² 686 – 1 Milyon 292 Bin TL
4+1 Daireler 203-205 m² 1 Milyon 379 Bin TL
5,5+1 Daireler 427 m² Satışlar Tamamlandı

Her biri bahçe bulunan, teras veya balkona sahip olan dairelerin camları, gün ışığını en iyi alacak şekilde tavandan yere kadar iniyor. Tüm site, kapalı otoparklar sayesinde daha yeşil ve yolları daha az araçlı olduğu için çocuklar özgürce mahallede oyun oynarken anne ve babalar rahat ediyor.

Eston Şehir Mahallem’in özgün bir mimariye sahip daireleri, sıra evler ve villalarla 1+1’den 5+1’e kadar değişen konut seçeneklerinden biri mutlaka sizin yaşam tarzınıza uyacak ve evinizden gökyüzünü kucaklayacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ