Kredi Haber
Eston Şehir Koru Projesi
0

Avrupa Şehircilik Ödülü’ne sahip gözde semt, İstanbul Bahçeşehir’in 215 dönüm arazi üzerine kurulu doğa ile iç içe en seçkin projesi Eston Şehir Koru.

İstanbul’un ana ulaşım arterlerinin kesiştiği noktada bulunan Eston Şehir Koru’dan şehir içi ve şehirler arası ulaşım oldukça kolay ve rahat. Eston Şehir Koru’da yolda kaç saat harcayacağınız konusunda endişelenmeyin. Bahçeşehir’e kadar uzanacak yeni metro hattı sayesinde trafiğe hiç takılmadan kendinizi şehrin diğer ucunda bulursunuz. Böylece zamanınız size ve sevdiklerinize kalır.

Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3.Havalimanı’nı şehre bağlayan yolların üstünde yer alan Eston Şehir Koru, metro hattı ve hızlı trene yakınlığının getirdiği avantajla da şehri yanı başınıza getirmeye hazır. Bahçeşehir Göleti’ne, Avrupa Yakası’nın gözde alışveriş merkezlerine, sağlık ve eğitim kuruluşlarına, yeni ticari alan ve ofis projelerine yakınlığı da Eston Şehir Koru’yu benzersiz bir yatırım fırsatına çeviren diğer etkenler.

Ödüllü mimarlık ofisi Evrenoğlu tarafından tasarlanan Eston Şehir Koru’da doğal hayatın içinde kaliteli ve güvenli bir yaşam alanı oluşturuldu. Eston Şehir Koru’da sağlıklı bir yaşam için ihtiyacınız olan her şey ayaklarınızın altında. Üretimine katkıda bulunabileceğiniz meyve bahçelerinde en taze meyveleri dalından kopararak yiyebileceksiniz. Açık kapalı yüzme havuzları ve fitness merkeziyle zinde ve sağlıklı bir yaşama sahip olmak için Koru’dan uzaklaşmaya gerek duymayacaksınız. Her çocuk güvenle koşabileceği, çimlerde yuvarlanabileceği, doğayı yeniden keşfedebileceği alanlara ihtiyaç duyar. Eston Şehir Koru’da çocuklarınız araç trafiğinden uzak güvenlikli alanlarda diledikleri gibi koşup oynayabilecek, mutluluğun anlamını bir kez daha keşfederken hayvan ve doğa sevgisiyle büyüyecek.

Eston Şehir Koru’da sımsıcak dostluklar kurma ve yeni insanlarla tanışma keyfini yaşayacaksınız. Komşuluklarınız dostluğa dönüşürken ortak parti alanlarında özel gün kutlamalarınız için misafirlerinizi doğanın içinde ağırlama şansı bulabileceksiniz. Anfi ve gösteri alanlarında aileniz ve sevdiklerinizle eğlence dolu anlar yaşarken sosyal tesislerdeki kafede eşinizle sıcacık bir kahve eşliğinde sohbet etmek hayal değil. Eston Şehir Koru’da doğanın içinde olduğunuz kadar alışveriş ve yaşamın da içinde olacaksınız. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz restoranlar, kafeler, süpermarket gibi günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Meydan Çarşı’da ayrıca spor, sağlık ve güzellik merkezi de Koru’luların hizmetinde olacak. İçinde farklı mahallelerin yer aldığı, her mahallenin yürüyüş ve bisiklet yollarıyla birbirine bağlandığı Eston Şehir Koru’da her beklentiye hitap eden alternatifli daire seçenekleri bulabilirsiniz.

Eston Şehir Koru’nun bahçeyle bütünleşen konutlarında doğanın enerjisiyle başbaşasınız. Dilerseniz tamamiyle size ait bir yaşam alanı sunan geniş bahçeli villalarda özlediğiniz müstakil yaşamın keyfini sürebilir, cumbaları, limonluklarıyla özenle hazırlanmış Koru Konakları’nda veya koruya açılan geniş balkonları, tüm ailenizi kucaklayan yaşam alanlarıyla Koru Evleri’nde hayatın tadını çıkarabilirsiniz.

Evinizde sevdiklerinizle birlikte geçirdiğiniz zaman değerlidir. Hele ki eviniz Koru’da yani doğayla bütünleşmişse. Eston Şehir Koru hem yaşam standartınızı yükseltecek olanakları hem de 5 duyunuza birden hitap edecek doğasıyla hayallerinizdeki yaşama ev sahipliği yapacak. Eston Şehir Koru’da her şey tam olması gerektiği gibi… Üstelik tüm bunlar Polatyol güvencesiyle.

Eston Şehir Koru İletişim

  • Adres: Bahçeşehir 1. Kısım Mah. 2801 Sok. No: 37/1 Eston Şehir A Blok 34538 Başakşehir-İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 86 16
  • Mail Adresi: info@estonsehirkoru.com
  • İnternet Adresi: http://www.estonsehirkoru.com/

Eston Şehir Koru Galeri

Eston Şehir Koru

Eston Şehir Koru

Eston Şehir Koru

Eston Şehir Koru

Eston Şehir Koru

Eston Şehir Koru

Eston Şehir Koru

Eston Şehir Koru

Başakşehir Bölge Konut Piyasası

Eston Şehir Koru satılık daire konut projesinin yükseldiği Başakşehir bölgesinde büyüklükleri ortalama olarak 100 metrekare olan dairelerin satış fiyatları 285 Bin TL ile 476 Bin TL seviyelerinde seyrediyor. Başakşehir ilçesi daire kira fiyatları ise 950 TL ile 1.600 TL tutarları arasında konumu ve fiziksel özellikleri gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Başakşehir ilçesinde kiraya verilen dairelerin geri dönüş süresi ise 25 yıl. Konut kira fiyatları 2012 yılından bu yana bölgede %31 oranında artarken, satılık daire konut fiyatları %76 seviyelerinde artış gösterdi. Eston Şehir Koru konut projesinin inşa edildiği bölgedeki konutların metrekare fiyatları 5 yıl öncesinde 1.840 TL seviyelerindeyken günümüzde 3.745 TL rakamlarına gelmiş durumda.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ