Kredi Haber
Ertelemeli Kredi Başvurusu
0

6 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Dünyanın pek çok ülkesinde yayılan Covıd 19 maalesef ki ülkemizde de ortaya çıktı. Bu süreç insanları psikolojik olarak zaten etkilerken çalışamayan, iş yerlerini açamayan ve birçok nedenle maddi zorluklar yaşayan insanları da gündeme getirdi. 6 ay ertelemeli kredi başvuruları tamamlanmıştır. Şuan güncel olarak 3 ay ertelemeli kredi başvuruları sürmektedir. Detaylar yazımızda mevcuttur.İşte bu noktada ekonomik kalkınma dahilinde  bankalar yardımcı olmak adına çeşitli kampanyalar sunuyorlar.Normalleşme sürecine girdiğimiz bu günlerde ülkemizde birçok banka artık ertelemeli kredi vermeye başladı. Normal kredi aldığımızda diğer ay ödemeye başlarken bu ertelemeli kredi ile 3 ay erteleme hakkına sahibiz. 90 gün öteleme hakkının sağlandığı ertelemeli ihtiyaç kredisine sizler de çok kolay başvurabilirsiniz.

Ertelemeli Kredi Koşulları

Hemen hemen her resmi işlemde yer alan 18 yaşını doldurmuş olmak, ertelemeli kredi alırken de ön koşuldur. Aylık kazancınızı resmi bir evrakla belgelemeniz ve kredi alabilme konusunda herhangi bir resmi engelinizin bulunmaması da diğer koşullardandır.Bankalar kendi koşullarını oluşturmuş ve ertelemeli kredide hangi imkanları sunduğunu da resmi sayfalarında duyurmuşlardır. Hangi bankaya başvurmak istiyorsanız, bu imkanı hangi banka sağlıyor öğrenmek istiyorsanız ya da hangi banka hangi kampanyayı sunuyor diye merak ediyorsanız yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. Tabi daha ayrıntılı bilgiler ilgili bankaların resmi sayfalarında yer almaktadır.

Finansbank Ertelemeli Kredi

Normalleşme sürecine bankalar da katılarak 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi vereceklerini açıklamışlardır. Finansbank ihtiyaçlarınızı şimdi kaşılayın ödemeye 3 ay sonra başlayın sloganıyla İhtiyaç Kredisi ile bu kampanyaya katıldıklarını duyurmuştur.Finansbank taksit ödemeleriniz için de 3 ay erteleme imkanı tanımışıtır. Kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların talep gösterdiği bankalardan olan finansban 3 ay ertelemeli kredi başvurusunda bulunmak için resmi evraklarınız ile şubeyi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Yapı Kredi Ertelemeli Kredi

90 gün erteleme ile ihtiyaç kredisi veren bankalardan biri de Yapı kredidir. 60 aya varan vade imkanı ve üst limiti 200.000 TL olan kredisi ile bankaların rekabet ortamında o da kendine bir yer bulmuştur.3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi için bankanın resmi internet sayfasını kullanarak ya da mobil üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi talebiniz için bankaya gitmek ise sizin için sağlık çerçevesinde son adım olarak kalsın.

Akbank Ertelemeli Kredi

Akbank müşterisi olanlar internet sayfasından ya da müşteri temsilcisi aracılığıyla bu başvuruyu yapabilirler. Akbank müşterisi değilseniz bankaya şahsi başvurunuz gerekmektedir. Yanınızda nüfus cüzdanınız ve mal beyanınızı belirten belge ile gitmeniz gerekmektedir. 3 ay ertelemeli kredinizin geri ödeme faiz oranını bankanın internet sayfasından öğrenebilirsiniz. Vade oranı en fazla 57 ay olarak belirlenen ve ilk ödemenin de en fazla 92 gün ertelenebilmesi, bankanın ifadesinde yer alan bilgilerdendir.

Alternatif Bank Ertelemeli Kredi

Nakit ihtiyaçları için Alternatif Bank’ı tercih eden müşterilerimiz, kredilerini anında kullanmaya başlıyor, geri ödemelerini ise 3 ay erteliyor! sloganıyla yeni kredi kampanyasını duyuran Alternatif Bank ta kredi başvurularında tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır.

ING Bank Ertelemeli Kredi

ING müşterisi olun ya da olmayın Cepte Kredi ile 36 aya varan vade ve 3 ay erteleme seçeneği ile 3 ay ertelemeli kredi kampanyasına katılan bankalar arasında yerini almıştır.

Garanti Bankası Ertelemeli Kredi

Garanti Bankası esnaflara yönelik olarak hazırladığı kredi kampanyasında 48 aya varan vade ve 3 ay erteleme seçeneği sunmuştur.

TEB  Kredi Ertleme

TEB’den ihtiyaç veya taşıt kredisi kullanan ve koronavirüs salgını nedeniyle ekonomiye destek paketi kapsamında taksit ödemelerinde zorluk çeken müşterilere 3 aya kadar erteleme imkanı sunmaya başlamıştır.

 

Güncel kredi kampanyaları yukarıda listelenmiştir. Başvuru yapmadan önce güncelliğini lütfen tekrar banka şubelerinden sorgulayınız.Sitemiz bilgilendirme amacıyla hizmet vermektedir. Sitemizden herhangi bir başvuru veyahut bilgi talebi alınmamaktadır. Kredi başvurularında aracı ve komisyoncu kullanmayınız başvurularınızı şahsen ve bireysel olarak yapınız. Lütfen başvurular için aracı ve komisyoncu kullanmayın, şubelere şahsen ve bireysel olarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ