Kredi Haber
En Para Kredi Kartı Başvurusu
0

QNB Finansbank’ın sanal şubesi olan En Para pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir. Ücretsiz para transferi, ücretsiz fatura ödeme gibi yapacağınız bankacılık işlemlerinden ücret talep etmeyen En Para, müşterilerine aidatsız kredi kartı imkanı da sunmaktadır. Peki En Para kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

En Para kredi kartı başvurusu yapmak için adımlar en paralı olup olmadığınıza göre değişkenlik göstermektedir. En Paralı müşteriler;

  • İnternet başvurusu: Başvuru için ilgili alana giriş yaptığınızda karşınıza başvuru adımları çıkacaktır. T.C. kimlik numarası, cep telefonu ve doğum tarihi gibi kişisel bilgilerinizi girdikten sonra yıllık aidatı olmayan bir kredi kartı almak istiyorum seçeneğini tıklayarak diğer alanları doldurunuz.
  • En Para aidatsız kredi kartı alabilmek için cep şubeyi de kullanabilirsiniz. Online cep şube uygulamasını mobil cihazlarınıza indirdikten sonra kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu işlemler oldukça hızlı yapılmakla birlikte işlemler esnasında sizden de herhangi bir bankacılık masrafı talep edilmeyecektir.

En Paralı müşteriler bu iki yöntem ile kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra başvurunun onayını beklemelidir. Banka, müşterinin sicili vb. üzerinde gerekli incelemeleri yaptıktan sonra uygun görmesi durumunda başvuruyu kabul edecektir. Ayrıca internet üzerinden de başvuru durumunuzu sorgulayabilirsiniz. Şayet başvurunuz kabul edildiyse bu durumda kredi kartınızı banka şubelerinden alabileceğiniz gibi, adresinize gelmesini de talep edebilirsiniz.

Ancak En paralı değilseniz En Para kredi kartı başvurusu sıfırdan başvuru yapmanız gerekiyor. Bunun için internet üzerinde ilgili alana gelerek sizden talep edilen bilgileri doldurmanız durumunda bankanın başvurunuzu kabul etmesi ile birlikte kredi kartı sahibi olmuş oluyorsunuz. Aidatsız kredi kartı tercihinde bulunmak ve diğer bankacılık işlemlerinde herhangi bir ücret ödememek adına siz de en paralı olabilirsiniz.

Bu kartın en büyük avantajlarından bir tanesi öğrencilerin başvurularının da kabul edilmesidir. Otomatik yükleme talimatı verebileceğiniz ve alışverişlerinizi taksitlendirebileceğiniz gibi, ödeyemediğiniz kredi kartı borçlarınızı da bir sonraki aya devredebilirsiniz. Vergi gibi ödemelerinizi bu kart üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi, 120 TL ve altındaki alışverişleriniz için kartın temassız özelliğinden de yararlanabilirsiniz. Kartınızı yurt içi ve yurt dışı anlaşmalı mağazalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ