Kredi Haber
En Kolay Nasıl Ev Alınır?
0

Günümüzde ev sahibi olmanın kolay yolu değişti. Artık ev alabilmek için yüksek faizli banka kredilerine başvurmak zorunlu değil. Destek esasına dayanan yenilikçi sistemler sayesinde ön ödeme yapmadan, ek masraflarla ve faizlerle uğraşmadan taksitle ev alınabiliyor. Üstelik ülkemizde bu sistemin birden fazla örneği de var. Siz de kendinize uygun birine başvurarak hayallerinizdeki eve kavuşabilirsiniz.

Herkes ev sahibi olmanın hayallerini kuruyor fakat konut fiyatlarının çok yüksek olması ve gelirin düşük olmasından dolayı ev sahibi olmak yerine kiracı olarak yaşamak mecburiyetinde kalınıyor. Yükselen emlak değerleri, kredi maliyetleri ve benzeri pek çok sorun sebebi ile ev sahibi olmak zorlaşıyor. Ev sahibi olma hayaliyle yola koyulduğunuz zaman, her şeyin ışık hızında tamamlanmasını istersiniz. Yeni evinizde, ayaklarınızı uzatıp, rahatça kafa dinlemeyi elbette hak ediyorsunuz fakat biraz sabırla yaklaşırsanız ve doğru adımları atarsanız, bu süreci olabildiğince sancısız geçirebilirsiniz.

Son dönemde sıkça duyulan “kira öder gibi ev sahibi olmak” mümkün bir hayal mi ve sanıldığı kadar kârlı mı?

Eminevim ile Ev Sahibi Olma

Eminevim, sektörün en eski firmalarından biri olarak biliniyor. Eminevim’den ev alabilmek için ilk aşamada kayıt adımlarını atlamanız gerekiyor. Kayıtlar; hangi maddi düzeyde ve hangi içeriklere sahip olunan bir ev alınacağına yönelik bilgilendirmeleri de içeriyor. Böylelikle yetkililer aynı istemlere sahip olan bireyleri bir grup çerçevesinde toparlayabiliyor. Sonrasında ise aylık taksit ödemleri üzerinden ev alınma aşamasına geçilebiliyor. 1991’den bugüne 145.000 aile Eminevim’le faizsiz, kredisiz, peşinatsız ev ve otomobil sahibi oldu bile. 29 yıllık tecrübesi ve 100’den fazla şubesiyle sektörün lideri Eminevim her ay 2000 aileyi ev ve otomobil sahibi yapmaya devam ediyor. Detaylar için https://www.satilikdairekonut.com/konut-projeleri/eminevim.html tıklayın.

Fuzulev ile Ev Sahibi Olma

Kira öder gibi ev sahibi olma olanakları içeren firmalardan bir diğeri de Fuzulev. Fuzulev, ister yeni ister de var olan evleri satın alınabilmesini sağlıyor. İmece usulünün öncelikli olarak kendini gösterdiği sistemde aylık ödemelerin ne derecede olacağını müşteriler belirliyor. Bu sayede aynı ödeme imkânlarına sahip olan kişiler bir grupta birleştirilerek para birikimleri başlayabiliyor. Fuzul şirketler grubu bünyesinde bulunan Fuzul Otomotiv 1992 yılında faaliyetine başlamıştır. Fuzul Otomotiv, otomobil sahibi olmak isteyen ancak, ödeme güçlüğü çeken veya banka faizine bulaşmak istemeyen bireyleri otomobil sahibi yapmayı amaçlamıştır.

Bayanların altın günü mantığı ile yardımlaşma, dayanışma halinde grupları bir araya getirerek on binlerce aileyi otomobil sahibi yapmıştır. Bu sistem toplumumuzda var olan dayanışma ve destek kültüründen esinlenmiştir. Detaylar için https://www.satilikdairekonut.com/konut-projeleri/fuzulev.html tıklayın.

Birevim ile Ev Sahibi Olma

Online sistemler üzerinden kayıt aldığı için işlemleri oldukça pratik şekilde hallolan Birevim, evleri de aynı hızla teslim ediyor. Resmi siteye iletişim bilgilerini gönderen kullanıcılar uzun süre beklemek zorunda kalmadan yetkililer tarafından aranıyor. Aramalar sırasında merak edilen soruların yanıtları ve maksimum bilgilendirme veriliyor. Anlaşma sağlandığı takdirde resmi hale gelen işlemler, ev sahibi olmak için gerekli sözleşmelerin imzalanmasıyla tamamlanıyor.

Bir ev sahibi olmak isteyip, mevcut şartlarda bunu başaramayan veya başarmakta zorlanan aileler başta olmak üzere her gelir grubundan müşterilerin hassasiyetlerini ve ihtiyaçlarını sürekli ön planda tutarak bu ihtiyaçlara kalıcı, yeni ve en uygun çözümler sunmak. Ülkemizde milyonlarca ailenin isteği, bir ev sahibi olmak. Bu ihtiyacı zaman içerisinde en çok karşılayan kurum olmak. Birevim yöntemini dünya üzerinde pek çok ülkede uygulanır hale getirmek. Detaylar için https://www.satilikdairekonut.com/konut-projeleri/birevim.html tıklayın.

Finansevim ile Ev Sahibi Olma

Finansevim avantajları da faiz ödemeksizin kira sistemi üzerinden ev sahibi olunmasını mümkün kılıyor. Sisteme kayıt öncesinde ödeme planlarının nasıl olacağından hangi tip bir ev alınacağına kadar tüm detaylar paylaşılıyor. Gruplarda, her ay kime ev alınacağı çekilişlerle belirleniyor. Ev alındığında resmi belgeler hazırlanıyor. Fakat tapular, gruptaki herkes ev aldıktan sonra kişilere teslim edilerek işin adil olması sağlanıyor.

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir. Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu. Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilere de kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır. Detaylar için https://www.satilikdairekonut.com/konut-projeleri/finansevim.html tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ