Kredi Haber
Empire İncek
0

Ankara Gölbaşı ilçesi İncek’te hayata geçirilecek olan Empire İncek projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

243 konutun bulunduğu ve teslimlerin Aralık 2019’da yapılması planlanan Empire İncek projesi daire fiyatları 189 Bin TL’den başlıyor.

Ankara’nın yeni kalbin İncek’te 41 katlı kule yükseliyor. Proje Panora’ya sadece 8 dakika mesafede yer alıyor. Ted Koleji, Ufuk Üniversitesi ve Atılım Üniversitesi’nin yanı başında. Odtü Ormanı’na komşu, tamamı 1+1 243 adet residence dairede sizin de yeriniz olsun. Empire İncek projesi konumu itibari ile Ankara’nın ulaşımı en kolay projelerinin başında geliyor. Jandarma Okullar Komutanlığı ve Anayasa Mahkemesi’ne çok yakında konumda bulunan Empire İncek, eğitim kurumlarına yakınlığı ve 25 metrelik göz alıcı kubbesi projeye ayrı bir değer katıyor. Bölgedeki ortalama metrekare fiyatları 6.500 TL. Yani balkonlar dahil 60 metrekare 1+1’lerin daire fiyatları 370 Bin TL ile 450 Bin TL arasında değer buluyor.

Topraktan girme avantajını kullanarak 189 Bin TL’ye bu muhteşem projeden yararlanabilirsiniz. Muhteşem Ankara ve Mogan Gölü manzaralı Empire İncek projesine sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Empire İncek projesinde sadece 1+1 almıyorsunuz. Aynı zamanda balkonları da odalara dönüştürebileceğiniz bir yaşam alanı alıyorsunuz. Ayrıca katta birkaç daire alıp sizin ve aileniz için daha konforlu ve geniş bir alan oluşturabilirsiniz. Empire İncek tamamı site kullanımına ayrılmış yüzme havuzu, sauna, türk hamamı, squash, yoga, jimnastik salonu, kuaför, kuru temizleme, toplantı salonları, cafe bistro, muhteşem Ankara ve Mogan Gölü manzaralı seyir terasıyla tam kompleks oluşturmakta.

Empire İncek

Empire İncek Fiyatlar

Empire İncek projesi 59 ile 164 metrekare büyüklüğe sahip 1+1 rezidans dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 189 Bin TL ile 500 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Empire İncek ne zaman teslim – Ufuk Mülk A.Ş. güvencesi ile Ankara’nın İncek ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Aralık 2019’da yapılması hedefleniyor.

Empire İncek İletişim

  • Adres: Taşpınar Mahallesi İncek Gölbaşı – Ankara
  • Telefon Numarası: 444 68 55
  • Mail Adresi: info@ufukmulk.com
  • İnternet Adresi: empireincek.com

Empire İncek Nerede

Empire İncek, Ankara’da yer alan ve konutta öne çıkan ilçelerden biri olan Gölbaşı ilçesinin İncek mahallesinde bulunuyor. İncek konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Empire İncek

Gölbaşı Konut Piyasası

Ankara konut piyasasında Gölbaşı ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %2,73 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 2.136 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak öngörülüyor.

Ankara’da bulunan Gölbaşı ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 160 Bin TL ile 270 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Gölbaşı’nda metrekare birim fiyatları 1.045 TL iken, günümüzde ortalama 2.136 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 680 TL ile 1.140 TL arasında olduğu ve Empire İncek projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %57 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %46 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Dünyadaki en büyük gerçek, mutluluktur. Mutluluğa adımınızı Empire İncek’in güçlü projesinde atın. Ankara’nın en büyük balkon 1+1 projesi Empire İncek’te bir yudum kahve eşliğinde hayallerinize dokunun. Farkınızı yaşam tarzınızla belli edin. Empire İncek’in prestijli projesinde sizin de yeriniz olsun. Üniversite ve Eğitim kampüsleri bölgesinde yer alan proje, çocuklarınız için özgür bir yaşam alanı sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ