Kredi Haber
Eminevim Canlı Yayın
0

Faizsiz sistemlerin öncüsü olarak bilinen Eminevim, çekiliş sistemi ile ilk aylarda ev sahibi olabilirsiniz. Peki canlı yayın olarak izleyebileceğiniz Eminevim çekilişleri ne zaman, nasıl yapılmaktadır?

Vade sayısını belirleyen ana unsur, dahil olduğunuz grupta yer alan kişi sayısını temsil etmektedir. Aylık ödenecek olan taksit tutarı, almayı düşündüğünüz evin değerinden ödeyeceğiniz peşinatın düşülmesi ve vadeye bölünmesi ile belirlenir.

Eminevim Çekiliş Sistemi Nedir?

Eminevim çekilişleri, alım gücüne göre aynı seviyede ki grupları bir arada toplar. Her grup, içerisinde aynı taksit sayısına sahip üyelerden oluşur. Özellikle banka kredisi çekmek istemeyen ya da faize bulaşmak istemeyen vatandaşların önceliği olan faizsiz sistemlerden biri olan Eminevim’in çekilişli sistemine dahil olmak isteyen müşteriler, maddi durumlarına göre dilerse peşinat ödemesi yaparak teslim sürecini daha öne çekebilir. Eğer peşinat ödeme gücünüz yoksa peşinatsız bir şekilde de sisteme dahil olmanız mümkün.

Çekilişler Noter Huzurunda Düzenlenir

Her ay gerçekleştirilen çekilişler neticesinde evini alacak kişiler belirlenir ve sırası geldiğinde teslimatı yapılır. Kiracıların ev sahibi olmasına olanak sağlayan Eminevim’de, taksit ödemeleriniz yarıyı tamamladığında eğer henüz çekiliş çıkmadıysa sistem birkaç ay içerisinde evinizi teslim almanızı sağlar. Her ay yapılan ve canlı olarak yayınlanan Eminevim çekilişleri noter huzurunda gerçekleştirilir.

Taksit ödemelerinin yarısını tamamlayıp henüz evini alamamış olanlara sistemin olanak sağladığını belirtmiştik. Burada farklı bir algı oluşmaması adına açıklamakta fayda var. Bu kişiler nasıl birkaç ay içerisinde evleri teslim alıyor diye merak ediyorsanız, evini teslim alan kullanıcıların aylık taksitlerinde bir miktar artış meydana geldiği için çekiliş ile evini teslim alamayan müşterilerin teslim süreleri kısalmış olur.

Eminevim Çekilişi Ne Zaman?

2019 yılı Temmuz ayına ait Eminevim çekilişi 30 Temmuz Salı günü gerçekleştirilecek. Kurulduğu günden bu yana 350. Çekilişi olan Eminevim, adil ve şeffaf ödeme planları ile dar ve orta gelirli aileler başta olmak üzere faiz kullanmak istemeyen vatandaşların ilk tercihi oluyor. Eminevim’in diğer faizsiz sistemlerden başlıca en temel farkı yüzde 10 peşinat ve beklenenden daha önce ev tesliminde bulunması diyebiliriz.

Eminevim Canlı Yayın Nasıl İzlenir?

30 Temmuz 2019 Salı günü gerçekleştirilecek olan Eminevim 350. Çekilişini canlı izlemek isteyen ziyaretçilerimiz Eminevim’e ait youtube, facebook sayfasından ve eminevim.com web adresinden çekilişi canlı olarak takip edebilir.

Sistem ve çekilişler ile ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Eminevim linkine tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ