Kredi Haber
Eminevim Araba
1

Eminevim Araba, faizsiz sistemin kurucusu olarak insanların ev sahibi olmalarını sağladığı gibi aynı şekilde araba hayallerini de gerçeğe dönüştürüyor. Emin Otomotiv sistemi nedir, yorumları ve şikayetleri ile ilgili bilgileri bir araya getirdik.

Araba olmak isteyenlere bunu çok rahat bir şekilde sağlayan birçok firma vardır. Bunlardan birisi de Emin Otomotiv firmasıdır. Firmanın bunu nasıl yaptığını açıklamadan önce onlar hakkında sizlere biraz bilgi verelim. 1991 yılından bu tarafa faaliyetlerini birçok iş kolunda devam ettiren Emin Grup’a ait bir oluşumdur.

Üsküdar merkezli olarak hizmet veren şirket bu konuda çalışmalarına 2015 yılında başlamıştır. Bu durumdan faydalanmak isteyen herkesi yapması gereken ilk işi grubu tanımak olacaktır. Bu sayede girecekleri grup konusunda şirket garantisinin sağlandığını da anlamış olacaklar. Şimdi insanları nasıl araba sahibi yaptıklarına birlikte bakalım.

Eminevim Araba Nasıl Alınır?

Bu işi basit bir şekilde yapıyorlar. Aynı annelerimizin katıldığı altın gününün bir benzeri ile bunu yapıyorlar. İlk olarak nasıl otomobil sahibi olabileceğinize maddeler ile bakalım. Yapmanız gereken ilk iş kendinize bir araba belirlemek olacaktır. Bu arabanın fiyatı diyelim 60 bin TL olsun. Arabanın borcunu ödemek için birde taksit sayısı belirlemelisiniz.

Bunlar 20 ay ile 40 ay arasında süreler ile değişiyor. Siz 30 aylık olanını seçtiniz. Bu durumda kendinizi bu taksiti sizinle birlikte ödeyecek olan 30 kişilik bir grupta bulacaksınız. Burada insanların kafası biraz karışıyor olabilir ancak mantık çok basittir.

Bu gruptaki herkesin asıl amacı araba sahibi olmaktır. Ancak hiçbiri faiz ödemek istemiyor. Birlikte her ay topladıkları 60 bin TL ile rahatça birisini araba alıyorlar. Arabayı o ay kimin alacağı ise noter huzurunda yapılacak olan bir çekilişle belirleniyor. Eğer şansınız varsa ilk araba sahibi siz olabilirsiniz.

Ya da 30 ayın sonunda arabanıza kavuşabilirsiniz. Bu durumun birçok avantajı olduğu gibi tek dezavantajının da bu olduğunu belirtelim. Aslında bu avantajdır. Belki ileri de fikriniz değişecek ve arabanızı değiştirmek isteyeceksiniz. B durum o açıdan bakılırsa faydalıdır diyebiliriz.

Eminevim araba alım işlemi işte bu kadar basittir. Bütçenize göre, faiz ödemeden hep birlikte sırayla birbirinizi araba sahibi yapma fırsatına bu gruplara katılarak başarabilirsiniz. Buna “El Birliği Sistemi” adı verilmektedir. İmece gibi bir sisteme de belirtilebilir. Amaç ihtiyaç sahibi herkesin rahat bir şekilde ödemelerini gerçekleştirmek olacaktır.

Emin Otomotiv Sistemi

Bu sistemin çok sayıda avantajı vardır. Diyelim taksitleri ödemekte zorluk yaşıyorsanız birkaç aylığına dondurma şansınız var. Eğer zor bir durumda kaldınız ve sistemden ayrılmak istiyorsunuz. Bu hakkınız var, ayrılık tarihine kadar olan yatırdığınız parayı çekerek sistemden çıkabilirsiniz. Sadece organizasyon ücreti sizden talep edilecektir.

Alacağınız araba da satılamaz ibaresi olacaktır. Diğer müşterilerin haklarını korumak için bu detaya dikkat edilmektedir. Taksit sayısı belirlendikten sonra borcunuz bitene kadar miktarda hiçbir değişiklik olmaz. Yani borç süreniz boyunca taksit bedellerinizde artış yaşanmayacaktır.

Herhangi bir faiz uygulanmayacak olması en önemli avantajlar arasındadır. Şirkte sadece organizasyon ücreti ödeyeceksiniz, bunun dışında sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Kura sonucu otomobil alma şansınız olmazsa istediğiniz her zaman almak istediğiniz aracı değiştirme hakkınız var. Diyelim taksitleri birkaç ay ödemediniz.

İlk olarak o ay ki taksit bir ay sonraya ileri atılacaktır. İkinci kez bu olursa ise sizden cüzi miktarda bir gecikme cezası alınacaktır. Bu sistemde sadece otomobil almak zorunda değilsiniz. Aynı zamanda iş makineleri içinde sistem kullanılabilir. Şirket bu yöntemi sunarak müşterilerinin rahat bir şekilde araba sahibi olabilmesini ve bunu yaparken şirket garantisi verileceğini, onların haklarının her zaman korunacağını da özellikle belirtmek istiyor.

  • Eminevim sistemi nedir?
  • Hedefevim sistemi nedir?
  • Birevim sistemi nedir?
  • Fuzulev sistemi nedir?
  • Finansevim sistemi nedir?
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Yavuz dedi ki:

    Slm ben yavuz benim 2004 megan hb arabam var ve sizden araba almak istiyorum okudum yönteminizi hoşuma gitti ve arbami sizin yardımınızla elden çıkarıp sizden araba almak istiyorum teşekkürler

BİR YORUM YAZ