Kredi Haber
Emin Evim Sistemi – Faizsiz Ev Nasıl Alınır? Eminevim Evleri
0

1991 yılından bugüne faizsiz organizasyonlar ile insanları otomobil ve konut hayallerine kavuşturan Eminevim, Türkiye’de faiz ödemeden ev sahibi olmak isteyen kişiler çeyrek asrı aşkın süredir hizmet vermektedir. Müşteri memnuiyet odaklı hizmet anlayışı ve güven temelinde Türkiye’nin her bölgesinde çok sayıda şube ile hizmet vermekte.

Eminevim sistemi konut, iş yeri, arsa gibi gayrimenkullerin faizsiz bir yöntemle kolaylıkla alınmasını sağlar. Eminevim sisteminin bir diğer adı da Elbirliği’dir. İnsanların bir araya getirilmesiyle yardımlaşarak gayrimenkul sahibi olmalarını sağlayan bu sistem Türkiye’de ilk olarak Eminevim tarafından uygulanmış ve onbinlerce insanı kolaylıkla ev sahibi yapmıştır.
Emin Evim Evleri
Günler, aylar, mevsimler zaman geçiyor. Onca yıl maaşları kiraya yatır, elde var “0”. Ev sahibi olmanız için 26 yıldır yanınızda Eminevim var. Türkiye’nin neresinde olursanız olun dilediğiniz evi seçin, taksitleri kendiniz belirleyin, kira öder gibi ev sahibi olun. Ev aldıktan sonra ödeme zorluğu çeken müşteriler, aldığı gayrimenkulü satarak kalan borcunu kapatabilir. Ayrıca konutun değer artışıyla kar edebileceği gibi müşteriler maddi bir zarara uğramadan faiz olmaksızın birikim yapmış olur.

Ev sahibi olmadan önce ödeme problemi yaşarsanız dilediğiniz zaman taksitlerinizi dondurarak erteleyebilirsiniz. Ayrıca sistemde kendi imkanlarınıza göre taksitler yapılandırılabilir. Konut değerini güncelleyip teslim tarihini buna göre belirleyebilirsiniz. Müşteriler, Eminevim sistemlerine tüm haklarını koruyan resmi bir sözleşme ile dahil olur. Konut teslim tarihi geldiğinde ise gayrimenkulün tapusu müşteri adına yapılır. Gayrimenkul endeksi ipotek sistemi ile ödemeleriniz güvence altına alınır.

Eminevim sisteminde taksitler faizsiz ve sabittir. Yine dilerseniz ev almadan önce farklı, aldıktan sonra farklı ödemeler yapabilirsiniz. Bu şekilde evinizi alana kadar düşük taksitler ödeyerek aldıktan sonra da taksitlerinizi yükselterek borcunuzu daha kısa sürede kapatabilirsiniz. Size uygun ödeme planları ile dilediğiniz ödeme alternatifi sunulmaktadır.

Sektörde Eminevim ile benzer yöntemlerde hizmet veren diğer kuruluşlar ise;

Fuzulev
Birevim
Finansevim
Hedefevim
Katılımevim

KONUT KREDİSİ VE DİĞER YÖNTEMLERDEN FARKLARI

Eminevim sistemleri faizsizdir. Dilediğiniz yerden beğendiğiniz bir evi alma imkanı sağlar. Ödemeler kendi imkanlarınıza göre belirlenir. Sürpriz maliyetler ile karşılaşmazsınız. Müşteri memnuniyeti politikası ile Eminevim, müşterilerine her konuda destek olmaktadır. Eminevim sisteminde her bütçeye göre ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Ev sahibi yapan yöntemler ile ilgili detaylı bilgilere eminevim.com adresinden ulaşabilirsiniz. Kendi belirlediğiniz ödeme planına en uygun bir seçenek her zaman mevcuttur. Eminevim’in uyguladığı sistemler müşterilerin konut bedeli, peşinat ve taksit ödemelerini en uygun teslim tarihi belirlenerek sunulur.

Talebiniz doğrultusunda Eminevim’e olan borcunuzun tamamını dilediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Faiz maliyeti olmadığından bu durumda karşılaşacağınız sürpriz ödemeler olmaz.

EMİNEVİM SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR?

Eminevim sistemi ile Türkiye’nin her bölgesinden ev sahibi olmak isteyen kişiler konut gruplarını bir araya getirir. Bu kişilerin yaptıkları ödemeler bir havuza toplanarak yardımlaşma temeliyle sırayla ev sahibi olmaları sağlanır. Elbirliği temelli dayanışma sistemi sayesinde herhangi bir fark ödemeden aileler diledikleri bölgeden beğendikleri bir konuta sahip olabilirler. Eminevim sistemine dahil olan bir müşteri teslim tarihi geldiğinde girmiş olduğu bedel üzerinden konut, iş yeri ve arsa gibi tapulu tüm gayrimenkullere sahip olabilir. Ayrıca otomobil almak isteyen müşteriler Emin Otomotiv ile diledikleri bir arabaya sahip olabilir.

Hemen konut sahibi olabileceğiniz sistemlerde ödeyeceğiniz farklar maliyetinizi yükseltmiş olur. Eminevim’de ise Elbirliği sistemiyle ev sahibi olurken faiz ödemesiniz. Ödemelerinizi artıran sürpriz maliyetler ile karşı karşıya kalmazsınız.
Eminevim Nedir

EMİNEVİM EVLERİ İLE FAİZSİZ EV SAHİBİ OLMA FIRSATI

Ev almak isteyen kişilerin her ay ödedikleri taksitlerle bir ev parası birikir. Yardımlaşma temeliyle her müşterinin sırası belirlenerek her ay 1 aile fark ödemeden sırayla ev sahibi olur. Kendi birikimleriniz ev sahibi olmaya yetmiyorsa bütçenize uygun ödeme planınızı belirleyerek Eminevim sistemine dahil olabilirsiniz. Sisteme dahil olduktan sonra her ay yapacağınız ödemeler ile belirlenen teslim tarihinde kendi evinizi satın alabilirsiniz.

Eminevim sistemi ile sahip olduğunuz gayrimenkulün tapusu size aittir. Dilediğiniz şekilde kiraya verebilir ya da kendiniz kullanabilirsiniz. Eminevim, faiz ödemeden dilediğiniz yerden beğendiğiniz bir evi satın alma imkanı sunar. Eminevim’de taksitlerinizi ve vadenizi bütçenize göre belirleyip sunulan imkanlar ile en kısa sürede hayallerinize kavuşabilirsiniz. Peşinat, konut değeri ve taksit gibi ödemeler müşterilerin bütçelerine göre belirlenmiş olur.

Ev sahibi olmak istediğiniz takdirde dilediğiniz her yerde, Türkiye’nin her bölgesinde kendi beğendiğiniz bir eve Eminevim’in finansal desteği ile sahip olabilirsiniz. Eminevim müşterileri satın almak istedikleri konutun değeri üzerinden sisteme dahil olurlar. Teslim tarihinde girmiş oldukları bedel üzerinden diledikleri bir konuta sahip olabilirler. Eminevim sistemi Elbirliği temelli bir sistem olduğu için insanlar sırayla ev sahibi olur. Ev sahibi olana kadar yaptığınız ödemelerde sizden önce sisteme dahil olup sırası gelen aileler ev sahibi olur. Sıranız geldiğinde aynı şekilde siz de ev sahibi olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ