Kredi Haber
Emaar Square
1

İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar ilçesinde hayata geçirilen Emaar Square projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

1.072 konutun bulunduğu ve konut teslimlerine başlanılan Emaar Square projesi daire fiyatları 246 Bin $’den başlıyor.

İlhamını İstanbul’dan alarak, İstanbul sevgisi ve Emaar’ın uluslararası deneyimiyle Emaar Square kuruluyor. İstanbul’un en merkezi noktalarından birinde Çamlıca’da yepyeni bir alışveriş ve yaşam merkezi Emaar Square hayata geçiyor. Emaar Square öylesine merkezi bir konumda ki neredeyse her iki havaalanının tam orta noktasında.

Deniz otobüsüne, toplu taşıma duraklarına, İstanbul’un inşaatı devam eden yeni ulaşım sistemlerine ve finans merkezine son derece yakın bir konumda. Ayrıca köprülere ve İstanbul Anadolu Yakası’nın ana arterlerine sadece birkaç dakika uzaklıkta. Emaar Square bu merkezi konumu sayesinde İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni yaşam, alışveriş, moda, iş ve keyif merkezi olacak. Emaar Square farklı yaşam tarzlarına yönelik 3 farklı konut seçeneğinin sunulduğu bin konutun yanı sıra pek çok ayrıcalıklı özelliğiyle bir arada bulunuyor. 150 bin metrekare üzerinde kiralanabilir alanıyla İstanbul’un en büyük alışveriş merkezi, beş yıldızlı The Address Hotel ve 48 bin metrekare çalışma alanı sunan ofis kulesi de Emaar Square’de yer alıyor.

Geleneksel ile seçkin yaşam biçimini buluşturan Residences, 5 ila 14 kat arası değişen 3 binada toplam 343 üniteden oluşuyor. Teknoloji ve konforu çağdaş bir mimari ile bir araya getiren 33 kattan oluşan Heights, alışveriş merkezinin üzerinde 333 ünite ile yer almakta. Emaar Square’de bulunan 150 bin metrekare üzerinde yer alan kiralanabilir alanıyla İstanbul’un en büyük alışveriş merkezinde 400’ü aşkın mağazanın 100’ü yeme-içme ve eğlence alanlarına ayrılmış durumda. Paris’ten New York’a uzanan ve aralarında birçok seçkin dünya markalarına ev sahipliği yapacak olan Emaar Square bulunduğu bölgenin değerini de bir kat daha arttıracak. Discovery Center ve Su Altı Hayvanat Bahçesi, 15 salon kapasiteli dev sinema salonu kompleksi, çocuk eğlence merkezi, sayısız sonsuz aktivitesi ve geleneksel türk pazarıyla Anadolu Yakası’nın eğlence ve keyif merkezi haline gelecek.

Emaar Square

İstanbul Anadolu Yakası’nda hayata geçirilen Emaar Square konut projesinde hayat başladı. Düşük katlı ve dört bloktan meydana gelen residence daireler yeni sahipleri ile buluşmaya ve projede ilk ışıklar yanmaya başladı. Üsküdar ilçesinin Çamlıca semtinde yer alan Emaar Square projesinde yer alan daire tipleri, hem geleneksel hem de seçkin yaşam biçiminin bir araya getirilmiş hali ile tasarlandı. 15 kat yükseklikte ve 4 bloktan meydana gelen, hayatı stil ile bir araya getiren Emaar Square, misafirlerinin yaşam biçimlerini yansıtan detaylar ile daha zengin bir hale geliyor. Geniş büyüklükteki metrekarelerde hayatını sürdürmek isteyen, mutfağın kapalı olduğu ve ebeveynler için tasarlanan daireler, en ince ayrıntısına kadar büyük titizlik ve incelik ile planlandı. Emaar Square’nin dış cepheleri aynı zamanda Nişantaşı ve Bağdat Caddesi gibi İstanbul’un çekim gücü yüksek ilçelerinin dokularından esinlenerek tasarlandı.

Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin ve penthouse seçeneğinin bulunduğu projede 420 adet ünite bulunuyor.

Emaar Square Fiyatlar

Emaar Square projesi 50 ile 296 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 246 Bin $ ile 1 Milyon 250 Bin $ arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 50 m² – 87 m² 350 Bin $ – 548 Bin $
2+1 Daireler 106 m² – 160 m² 529 Bin $ – 930 Bin $
3+1 Daireler 201 m² – 202 m² 827 Bin $ – 1 Milyon 237 Bin $
4+1 Daireler 278 m² – 296 m² Satışlar Tamamlandı

Emaar Square ne zaman teslim – Emaar Turkey güvencesi ile İstanbul’un Üsküdar ilçesinde inşa edilen projede konut teslimleri ve yaşam başladı.

Emaar Square İletişim

  • Adres: Ayazma Caddesi No: 78 Çamlıca Üsküdar – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0216 547 17 17
  • Mail Adresi: info@emaarsquare.com.tr
  • İnternet Adresi: emaar.com.tr

Emaar Square

Emaar Square Nerede

Emaar Square, İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan ve konutta öne çıkan ilçelerden biri olan Üsküdar’da bulunuyor. Üsküdar konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “A-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Beykoz, Ümraniye, Ataşehir ve Kadıköy ilçelerine komşu konumda yer alan Üsküdar’ın batı bölümleri İstanbul Boğazı ile çevrilmektedir. Kız Kulesi, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Kuleli Askeri Lisesi, Beylerbeyi Sarayı, Mihrimah Sultan Cami ve Şamsi Paşa Cami bu ilçede bulunmaktadır. İki yakası tepelerden meydana gelen Üsküdar genel itibari ile iskan alanı özelliğini taşımaktadır. Sanayi ve ticaret merkezlerinin bulunmadığı ilçede halkın çoğunluğunun gelir düzeyi orta derecede olmakla birlikte gecekondu yapılaşması yok denecek kadar az sayıdadır. Yaklaşık 36 kilometrekare yüzölçümüne sahip olan Üsküdar’ın nüfusu 583 bin’dir. Çok sayıda eğitim ve öğretim kurumlarının bulunduğu ilçe İstanbul’un eğitim seviyesi en yüksek ilçelerinden biri olma özelliğine sahiptir.

Üsküdar Konut Piyasası

İstanbul konut piyasasında Üsküdar ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,49 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 4.761 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 23 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Üsküdar ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 360 Bin TL ile 600 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Üsküdar’da metrekare birim fiyatları 2.098 TL iken, günümüzde ortalama 4.761 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.300 TL ile 2.200 TL arasında olduğu ve Emaar Square projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %110 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %95 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Asım dedi ki:

    Emaar square projesinde yaşam başladı mı? Avm tarafı canlanmaya başlamış sanırım

BİR YORUM YAZ