Kredi Haber
Elysium Soul Beyoğlu
0

İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu ilçesinde hayata geçirilecek olan Elysium Soul Beyoğlu projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

221 konutun bulunduğu ve Mart 2017’de teslimlerin başladığı Elysium Soul Beyoğlu projesi daire fiyatları 717 Bin TL’den başlıyor.

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul markalarından Ofton İnşaat, İstanbul ruhunu yaşamak isteyenler için şehrin tam kalbi Beyoğlu’nda yeni projesi Elysium Soul Beyoğlu‘nu hayata geçiriyor.

Elysium Soul Beyoğlu İstanbul’un sosyal, kültürel, sanat ve eğlence merkezi olan Beyoğlu bölgesinde. Bölge Haliç Kongre Merkezi, İstanbul Modern, yakın zamanda hayata geçecek olan Koç Contemporary ve Pilevneli Gallery’e olan yakınlığıyla tam bir kültür ve sanat noktası.

Lokasyon olarak önemli bir konuma sahip olan Elysium Soul Beyoğlu Taksim, Şişli, Beşiktaş, Karaköy, Nişantaşı, Galata ve Haliç gibi İstanbul’un en gözde semtlerine yakınlığıyla dikkat çekiyor. Taksim meydanına 1,5 dakika, Maslak-Taksim M2 metro hattına 2 dakika, Avcılar-Söğütlüçeşme metrobüs hattına 5 dakika, Nişantaşı, Şişli, Karaköy ve Beşiktaş’a 5 dakika, Kabataş ve Karaköy iskelesine 5’er dakika, Anadolu Yakası’na en hızlı geçiş olan Marmaray hattına sadece 7 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 10 dakika, Atatürk Havaalanı’na ise 20 dakikada ulaşabilirsiniz.

Tüm bu ulaşım alternatiflerinin yanı sıra Beşiktaş, Dolmabahçe ve Kağıthane tünelleri, deniz otobüsü iskelelerine yakınlığıyla da sizlere birçok ulaşım seçeneği sunuyor. İstanbul’un en çok ziyaret edilen ve yüzlerce markaya ev sahipliği yapan moda ve yaşam merkezi Nişantaşı’nda bulunan City’s Nişantaşı’na 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Zorlu Center, Cevahir, Trump, Kanyon ve Metrocity gibi büyük AVM’lere ise Maslak-Taksim M2 metro hattı ile kolayca ulaşmak mümkün. Elysium Soul Beyoğlu, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, İTÜ, Yıldız Teknik Üniversitesi gibi önemli okulların yanı sıra Amerikan Hastanesi, Fulya Acıbadem, Florance Nightingale, Memorial Şişli, Acıbadem Taksim gibi hastanelere de oldukça yakın.

Kapalıçarşı, Ayasofya, Topkapı Sarayı ve tarihi yarımadaya da yakınlığıyla İstanbul’un tarihsel ve kültürel dokusu da yanı başınızda.

Elysium Soul Beyoğlu

Elysium Soul Beyoğlu Fiyatlar

Elysium Soul Beyoğlu projesi 34 ile 223 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 717 Bin TL ile 2 Milyon 250 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+0 Daireler 36 m² – 38 m² 593 Bin TL’den Başlayan Fiyatlar
1+1 Daireler 51 m² – 77 m² 661 Bin 550 TL’den Başlayan Fiyatlar
2+1 Daireler 88 m² – 110 m² 1 Milyon 54 Bin TL’den Başlayan Fiyatlar

Elysium Soul Beyoğlu ne zaman teslim – Ofton İnşaat güvencesi ile İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde inşa edilen projede konut teslimleri Mart 2017’de yapılmaya başlandı.

Elysium Soul Beyoğlu İletişim

  • Adres: Hacı Ahmet Mahallesi Eburıza Dergahı ve Yaya Köprüsü Sokak No: 1 BEYOĞLU / İSTANBUL
  • Telefon Numarası: 444 53 50
  • Mail Adresi: beyoglu@ofton.com.tr
  • İnternet Adresi: oftonbeyoglu.com

Elysium Soul Beyoğlu Nerede

Elysium Soul Beyoğlu, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan ve Kağıthane, Şişli, Beşiktaş, Haliç ve İstanbul Boğazı’na komşu lokasyonu ile oldukça cazip bir konuma sahip ilçelerden biri olan Beyoğlu’nda bulunuyor. Yaklaşık 9 kilometrekare yüz ölçümüne sahip olan Beyoğlu konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “A+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Elysium Soul Beyoğlu

Ofton Beyoğlu, İstanbul’un tarihi dokusuna sahip ve her geçen gün önemini artıran, şehrin yeni yaşam merkezi olmasına kesin gözü ile bakılan Piyalepaşa Bulvarı’nda hayalini kurduğunuz yaşamı sunuyor. Önemli ulaşım arterlerine, AVM’lere, sağlık kurumlarına, eğitim kurumlarına ve tarihi bölgelere olan yakın konumu ile hayatınıza farklı bir anlam katıyor. Gelişmiş ve kreatif tarafının yanı sıra oldukça zarif 1+0, 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri ile keyif içerisinde olacağınız, etrafında bulunan lüks oteller ile de prestijli bir yaşamı ayağınıza getiriyor.

Beyoğlu Konut Piyasası

İstanbul konut piyasasında Beyoğlu ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %2,43 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 4.662 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 13 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Beyoğlu ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 350 Bin TL ile 600 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Beyoğlu’da metrekare birim fiyatları 3.526 TL iken, günümüzde ortalama 4.662 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 2.250 TL ile 3.750 TL arasında olduğu ve Elysium Soul Beyoğlu projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %29 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %18 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Elysium Soul Beyoğlu Tanıtım Filmi

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ