Kredi Haber
Elysium Es Beykoz
0

İstanbul Anadolu Yakası Beykoz ilçesinde hayata geçirilecek olan Elysium Es Beykoz projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

98 konutun bulunduğu ve teslimlerin Haziran 2018’da yapılması planlanan Elysium Es Beykoz projesi daire fiyatları 945 Bin TL’den başlıyor.

Elysium Es Beykoz, yatırım uzmanları tarafından değer ivmesi en  yüksek bölgelerden birinde, şehri ve tabiatı bir arada sunuyor. Dubleks dairelerde 575, standart dairelerde 323 santimetre tavan yüksekliği, orman ve boğaz manzarasına bakan dev performans pencereleri ve bahçe teraslarıyla her yönden aydınlık, nefes alabileceğiniz farklı ve dinamik bir yaşam sunuyor. 16 bin metrekarelik bir alan üzerinde 1+1, 2+1, 1+1 Dubleks ve 2+1 Dubleks daireleri ve tabiatı, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, spa merkezi gibi sosyal yaşam alanları ile de sınırsız bir konfora sahip.

Elysium Es Beykoz; Boğazını, yeşilini, coşkusunu, doğasını ve ışıltısını kısacası tüm zenginliklerini bir arada yaşamak istediğiniz şehir İstanbul’da yükseliyor. OFTON, Anadolu Yakası’nın iş ve yaşam merkezi Kavacık’ta yatırım değeri her gün daha da katlanan benzersiz bir proje hayata geçiriyor.

Proje Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne oldukça yakın konumda. Şehrin en hareketli arteri olan Tem Otoyolu’na yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Tem Otoyolu üzerinden her 2 havalimanına da ulaşımı oldukça kolay. İnşası devam eden üçüncü havalimanına da Yavuz Sultan Selim Köprüsü aracılığıyla oldukça yakın olacak. Elysium Es Beykoz’un hemen yakınındaki TED Koleji ise sadece 5 kilometre uzaklıkta. Proje Medipol Kavacık Hastanesi’ne de sadece 3 kilometre mesafede.

Elysium Es Beykoz

Fiyatlar

Elysium Es Beykoz projesi 88 ile 254 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 945 Bin TL ile 2 Milyon 936 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 88 m² – 165 m² 945 Bin TL – 2 Milyon 936 Bin TL
2+1 Daireler 139 m² – 155 m² 1 Milyon 440 Bin TL – 2 Milyon 936 Bin TL
3+1 Daireler 254 m²

Elysium Es Beykoz ne zaman teslimOfton İnşaat güvencesi ile İstanbul’un Beykoz ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Haziran 2018’de yapılması hedefleniyor.

İletişim

  • Adres: Soğuksu Mahallesi Karadut Sokak No:2 Beykoz – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 53 50
  • Mail Adresi: info@ofton.com.tr
  • İnternet Adresi: elysiumesbeykoz.com

Elysium Es Beykoz Nerede

Elysium Es Beykoz, İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Beykoz ilçesinde hayata geçiriliyor. Beykoz konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 250 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 33. İlçenin yüzde 50’sini erkek yüzde 50’sini bayan nüfus oluştururken yüzde 12’lik kısım üniversite mezunu.

Özgün, yenilikçi ve modern mimari tasarımı ile her köşesinde İstanbul’un farklı bir güzelliğini yaşatan Elysium Es Beykoz, İstanbul’un önemli eğlence ve yaşam merkezlerinden Kavacık’a 2.5, Etiler’e 9.5, Nişantaşı’na 15 ve Bağdat Caddesi’ne 21 kilometre uzaklıkta. İş ve ticaret dünyasının kalbinin attığı Maslak ve Levent’e kolay ulaşım imkanına sahip. Beykoz iskelesi Elysium Es Beykoz’a sadece 3 kilometre mesafede.

Elysium Es Beykoz

Beykoz Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Beykoz ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,09 düşüş göstererek yatırımcıların beklentilerinin altında kalan bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 5.384 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 28 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Beykoz ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 400 Bin TL ile 680 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Beykoz’da metrekare birim fiyatları 2.954 TL iken, günümüzde ortalama 5.384 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.200 TL ile 2.000 TL arasında olduğu ve Elysium Es Beykoz projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %121 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %70 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

Elysium Es Beykoz İstanbul’un önemli alışveriş merkezlerinden Kanyon’a 10 kilometre, İstinye Park’a 11 kilometre, Zorlu Center’a ise 13 kilometre kadar yakın. OFTON Elysium Es Beykoz boğaz ile ormanı, şehrin temposu ile huzuru ve konforu birleştiren eşsiz bir konumda her geçen gün artan yatırım değeri ile de yükselmeye devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ