Kredi Haber
Elite Concept Projesi
0

Türkiye ve çevre coğrafyaların kültür, yaşam ve finans merkezi İstanbul. İstanbul’un merkezi ise Kadıköy…

Kadıköy şimdilerde modern şehir mimarisi, farklı ulaşım alternatiflerini bir araya getiren ayrıcalıklı konumu, ispanyol merdivenleri, park bulvarı, prestij caddesi ve iç ulaşımı kolaylaştıracak tramvay, füniküler ve yürüyüş yollarıyla dünyanın önemli yaşam alanlarından birine, Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Fikirtepe’ye ev sahipliği yapıyor. Ve oranın en güzel yerinde şimdi yeni ve elit bir yaşam konsepti yükseliyor.

Oto yolların ve farklı ulaşım alternatiflerinin kesiştiği noktada yer alan proje merkezi konumuyla ulaşım kolaylığını hayatın bir parçası haline getiriyor. Ne yana baksanız kusursuz bir İstanbul manzarası bekliyor burada sizi. %90 cam panoramik cephe mimarisi ise bu keyfi kesintisiz olarak yaşatıyor. Proje merkezi klima sisteminden, ankastre mutfağa, akıllı ev teknolojisinden gri su arıtma sistemine her şeyiyle zamanın ötesinde bir mimarinin izlerini taşıyor. 24 bin metrekare alan üzerinde yükselen, 3 bloktaki 785 konutta 1+1’den 4+1’e farklı daire seçenekleri yer alıyor.

Yaşam burada akıllı ev teknolojisiyle kolaylık, %75’lik sosyal donatı ve peyzaj alanı oranıyla doğallık kazanıyor. 26 mağazalık cadde çarşıyla alışveriş keyfi yepyeni bir yorum kazanıyor. Kapalı havuz yetişkin ve çocuklara yılın 4 mevsiminde yüzebilme ayrıcalığını yaşatıyor. Tam donanımlı fitness center ile vücutlar zindelik, yaşam sağlık kazanıyor. Arkadaşlar, dostlar ve komşular yanı başlarındaki kafede buluşup bişeyler yiyip içerken koyu sohbetlere dalıyor. Saunada stres, yorgunluktan eser kalmıyor. Çocuklar kendilerine özel alanlarda çocuk olmanın tadını çıkarıyor. Her daireye özel otopark alanının yer aldığı kapalı otoparkta park yeri arama derdi tarih oluyor. Peyzaj sulamasının yanında klozet rezervuarlarında kullanılmak üzere gri su arıtma sisteminden faydalanılan projenin ortak alanlarının aydınlatmasında güneş enerjisinden destek alınıyor. Böylece aidatlar da azalıyor. Değerli lokasyonuyla yatırımda büyük düşünenlere kısa vadede yüksek kazanç vaad eden proje lüks, prestijli ve elit bir yaşamın kapılarını aralayarak sahiplerini yani sizleri bekliyor.

PROJE HAKKINDA

Manzaranın karşısında, bir keyfin ortasında…

Bir tarafınızda sıra sıra dizilmiş adalar, çevresinde onları kucaklayan Marmara’nın ucu bucağı olmayan mavisi, diğer yanda tarihi yarımadanın göz alıcı silueti diğer yanda ise Çamlıca. Burada ne tarafa baksanız sizi ayrı bir İstanbul silueti ve muhteşem bir manzara bekliyor. %90 cam panoramik cephe mimarisi ise, bu manzarayı uçsuz bucaksız bir şekilde izleyebilme fırsatı veriyor.

Eğlencenin ötesinde, aktivitenin ortasında…

Merkezi lokasyonda olma avantajından dolayı istediğiniz yere kolayca ulaşabileceğiniz, dolayısıyla da ihtiyaç duyduğunuz her şeyi uğraşmadan bulabileceğiniz Elite Concept’te bulamayacağınız tek şeyin sıkıldığınız vakitler olacağını şimdiden bilmenizde fayda var. Nedeni ise oldukça açık. Elite Concept’te yaşamınıza eğlence ve fark katacak o kadar çok sosyal aktivite var ki. Hangisinde daha çok vakit geçirmek istediğiniz tamamen size kalmış…

Elite Concept Fiyatlar

Daire Tipi

Büyüklük

Fiyat

1+1 Daireler

64 m² – 76 m²

543 Bin TL

2+1 Daireler

107 m² – 138 m² 829 Bin TL
3+1 Daireler 169 m²

1 Milyon 300 Bin TL

Elite Concept İletişim

  • Adres: Niyazibey Sokak Tepe Camii Yanı 3416. Ada 2. Parsel Fikirtepe Kadıköy – İSTANBUL
  • Telefon Numarası: 444 97 82
  • Mail Adresi: info@eliteconcept.com
  • İnternet Adresi: http://www.eliteconcept.com.tr

Elite Concept Galeri

Elite Concept

Elite Concept

Elite Concept

Elite Concept

Elite Concept

Elite Concept

Elite Concept

Fikirtepe Bölge Konut Piyasası

Elite Concept satılık daire konut projesinin yükseldiği Kadıköy Fikirtepe bölgesinde büyüklükleri ortalama olarak 100 metrekare olan dairelerin satış fiyatları 590 Bin TL ile 980 Bin TL seviyelerinde seyrediyor. Kadıköy ilçesi daire kira fiyatları ise 1.300 TL ile 2.200 TL tutarları arasında konumu ve fiziksel özellikleri gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Kadıköy ilçesinde kiraya verilen dairelerin geri dönüş süresi ise 38 yıl. Konut kira fiyatları 2012 yılından bu yana bölgede %126 oranında artarken, satılık daire konut fiyatları %185 seviyelerinde artış gösterdi. Elite Concept projesinin inşa edildiği bölgedeki konutların metrekare fiyatları 5 yıl öncesinde 2.210 TL seviyelerindeyken günümüzde 7.840 TL rakamlarına gelmiş durumda.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ