Kredi Haber
Ege Vadisi
0

Ankara Çankaya ilçesinde hayata geçirilecek olan Sinpaş Ege Vadisi projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

887 konutun bulunduğu ve teslimlerin Aralık 2018’da yapılması planlanan Ege Vadisi projesi daire fiyatları 350 Bin TL’den başlıyor.

Şehrin stresinden, karmaşasından, işlerin yoğunluğundan bunaldığımız anda aklımıza düşer. “Keşke” diye geçiririz içimizden. “Keşke kaçıp gidebilsek, ömrümüzün sonuna kadar oralarda yaşayabilsek!” deriz. Hep bir kaçış yolu olur bizim için Ege… Mutluluğa, huzura, özgürlüğe kaçış… Belki de bu yüzdendir Ege’yi bu kadar sevip özlememiz… Ege Vadisi’nin peyzajı, yel değirmeninden yürüyüş parkurlarına, göletlerden bitki örtüsüne kadar Ege konseptinden ilham alınarak tasarlandı.

Pencerenizden evinize dolan buram buram lavanta kokusunu içinize çekerek güne başlıyorsunuz. Geniş balkonunuzda muhteşem manzaranın tadını çıkartarak kahvenizi yudumluyorsunuz. İlham veren doğasıyla şehrin içinde, şehirden uzak bir yaşamın kahramanısınız… Nerede olduğunuzu anladığınız değil mi? “Bir gün mutlaka burada yaşamalıyım!” dediğiniz Ege’desiniz.

Her bakışta kendine hayran bırakan ahşap dokulu, taş görünümlü evleri, kameriyeleri, hayat dolu meydanları ve rengarenk bahçeleriyle Ege… Bu eşsiz bölgenin kendine özgü atmosferini doya doya yaşamanız için tüm güzelliklerini ve ilham veren mimarisini sizin için Ankara‘ya taşındı.

Ege’yi doyasıya yaşamak isteyenler, güneşi yakalamak için sabah erkenden kendilerini Ege’nin sıcak sularına bırakırlar. Gün erken başlar Ege’de… Kahvaltı yapılmadan önce plaja inilir ve masmavi suyun hünerli masajıyla ruhunuzu uyandırırsınız. Günün ilk ışıklarıyla altın rengi kumsalda bedeninizi dinlendirirsiniz. Rüzgar tatlı tatlı eserken keyif dolu bir şekerleme yaparsınız. Zeytinyağının baş tacı olduğu tadına doyulmaz bir kahvaltıyla gözünüz gönlünüz şenlenir, sonra gün sizin… İster dostlarınızla sohbet edin, ister gece yıldızlara dokunabilecek kadar yakın olmanın tadını çıkarın… Ne yaparsanız yapın, dilinizden düşürmediğiniz o söz, yine kendini hatırlatacak; “İyi ki buraya geldik!”

Ege’nin sizin için ne kadar değerli olduğunu, her istediğinizde Ege’ye gidemediğinizi, yaz boyunca kumsalında ayaklarınızı rahatça uzattığınız o anı hayal ettiğinizi biliyoruz. Ege Vadisi’nde sizin için bir ilki gerçekleştiriyoruz. Kendinizi yaz kış demeden Ege plajlarında hissedeceğiniz, açılır kapanır teknolojisiyle dört mevsim yüzebilmenin keyfini süreceğiniz, devasa bir kumsalı olan Ankara’nın ilk Dört Mevsim Peyzajı’nı ayağınıza getiriyoruz. Ankara’nın en uzun kumsallı yüzme havuzu ve ilk Dört Mevsim Plajı artık Ege Vadisi’nde.

Ege Vadisi

Fiyatlar

Ege Vadisi projesi 73 ile 223 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 350 Bin TL ile 1 Milyon 309 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+0 Daireler 87 m² – 89 m² Satışlar Tamamlandı
1+1 Daireler 73 m² – 85 m² 350 Bin TL – 615 Bin TL
2+1 Daireler 166 m² – 168 m² 770 Bin TL – 980 Bin TL
3,5+1 Daireler 172 m² – 194 m² 830 Bin TL – 1 Milyon 180 Bin TL
4+1 Daireler 215 m² – 223 m² 980 Bin TL 1 Milyon 309 Bin TL

Ege Vadisi ne zaman teslimSinpaş güvencesi ile Ankara’nın Çankaya ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Aralık 2018’da yapılması hedefleniyor.

İletişim

  • Adres: Turan Güneş Bulvarı 648. Sokak No:1 Oran Çankaya – ANKARA
  • Telefon Numarası: 444 19 74
  • Mail Adresi: info@sinpasgyo.com
  • İnternet Adresi: egevadisi.com

Ege Vadisi Nerede

Ege Vadisi, Ankara’nın Çankaya ilçesinde hayata geçiriliyor. Çankaya konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “A+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 810 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 36. İlçenin yüzde 48’ini erkek yüzde 52’sini bayan nüfus oluştururken yüzde 36’lık kısım üniversite mezunu.

Ege Vadisi

Proje Hakkında

Ege Life Club

Ege Life Club, Ege Vadisi’ndeki hayatınıza sağlık, eğlence, renk ve neşe katacak. Hoşça vakit geçirebileceğiniz yanı başınızdaki özel yaşam alanlarıyla zihniniz ve vücudunuz daima zinde kalacak.

Alaçatı Çarşısı

Ege’de gezmelere doyulmaz. Çarşı pazar hep rengarenktir. Alaçatı olmadan Ege olmaz. Alaçatı’nın neşeli sokakları ve güler yüzlü çarşı müdavimleriyle gününüz şenlenir. Eski bir dostla kucaklaşır gibi samimidir, dostanedir ve içinizi ısıtır sıcaklığı…

Alaçatı sokaklarında cumbalı taş evlerin arasında dolaşırken zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Temiz hava karnınızı acıktırınca hiç düşünmeden girdiğiniz ilk restoranda tattığınız lezzetler, damağınızda kalıcı izler bırakır. Ege’nin kalbidir Alaçatı ve hiçbir Ege düşü, Alaçatı olmadan kurulmaz.

Çocuk Eğlence Parkı

Tabiatın tüm cömertliğiyle yaşamımızı renklendirdiği Ege’de çocuk olmak… Yemyeşil bahçelerde, mis koulu çiçekler arasında özgürce koşabilmek… Coşkuyla kahkahalar atan, rüzgarla dans eden uçurtmalarla neşelenen çocuklarımızın mutluluğunu gözlerinden okumak…

Ege Vadisi’nin trafiğe kapalı alanlarında çocuklarınızın keyifle spor yapabileceği parklar, koşup oynayabileceği bahçeler, spor salonları, hobi odaları ve daha birçok aktivite alanı tasarladık. Sizler güvenle ve huzurla çocuklarınızın büyüdüğünü seyrederken, onlar da sağlıklı ve aktif bir yaşamın değerinin farkında olarak mutlu bir yaşam sürecekler.

Roof Lounge

180 metreden Ankara’nın panoramik gece manzarasını, ODTÜ Ormanı’nı ve Mogan Gölü’nü seyre dalın. Üstelik Ege Vadisi’nde eğlenmenin farklı yolları var. Misafirlerinizi gönül rahatlığıyla ağırlayabileceğiniz, keyifli vakit geçirmelerini sağlayabileceğiniz ve çocuklarınız için özel tasarlanmış parti alanıyla “Bu akşam ne yapsak?” diye düşünmeyeceksiniz.

Balkon Keyfi

Geniş ve ferah balkonlarla hayata açılmanın keyfi paha biçilemez! Ege Vadisi’nde üzerinde titizlikle durduğumuz konulardan biri, evinizin geniş balkonlara sahip olması. Ankara’yı panoramik olarak izleyebileceğiniz bu balkonlarda hem şehri hem hayat dolu Ege bahçelerini aynı manzara içinde bulacaksınız. Günün stresini atacağınız balkonlarınızda, sevdiklerinizi ve misafirlerinizi ağırlayabilecek, güneş doğarken veya batarken ona eşlik etmenin tadını çıkaracaksınız.

Çankaya Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir Ankara’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. Ankara konut piyasasında Çankaya ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,51 düşüş göstererek yatırımcıların beklentilerinin altında kalan bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 2.487 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak öngörülüyor.

Ankara’da bulunan Çankaya ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 185 Bin TL ile 310 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Çankaya’da metrekare birim fiyatları 1.541 TL iken, günümüzde ortalama 2.487 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 750 TL ile 1.300 TL arasında olduğu ve Ege Vadisi projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %52 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %49 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. Ankara genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

Sinpaş Hakkında

Sinpaş olarak 43 yıldır, yenilikçi ve öncü vizyonumuzla dünyanın en keyifli yaşam alanlarını üretmek için çalışıyoruz. Konut sektöründe pek çok ilki gerçekleştirdiğimiz nitelikli projelerimizle binlerce aileye mutlu bir yaşamın anahtarını sunmanın gururunu yaşıyoruz. Aralarında Türkiye’nin “Temalı İlk Konut Projesi” ve “Dünya’nın En İyi Türk Projesi“nin de bulunduğu onlarca projemizle Türkiye’nin geleceğine yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Şimdi Ankara’da bir ilke imza atıyoruz ve Ege’nin eşsiz güzelliklerini Ankara’nın en prestijli semtlerinden Oran-Çankaya’ya getiriyoruz. Ankara’nın ilk Alaçatı Çarşısı’ndan ilk Dört Mevsim Plajı’na, olağanüstü peyzajından taş dokulu ve geniş balkonlu evlerine kadar Ege’nin güzelliklerini Ege Vadisi’nde Ankaralılarla buluşturuyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ