Kredi Haber
Ebruli Ispartakule
0

İstanbul Avrupa Yakası Avcılar ilçesinde hayata geçirilecek olan Ebruli Ispartakule projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

724 konutun bulunduğu ve Aralık 2021’de teslimlerin yapılması hedeflenen Ebruli Ispartakule projesi daire fiyatları 494 Bin TL’den başlıyor.

Kapalıçarşı, Galata Kulesi, Kız Kulesi, Sultanahmet ve Ayasofya gibi birçok mirası barındıran, kimi zaman doğu ile batı arasında bir medeniyet köprüsü kimi zaman da dünya siyasetinde söz sahibi olan bir merkez İstanbul. Bugün Avrasya tüneli, 3. havalimanı, 3. köprü gibi birçok büyük projeyle bölgesel gücünü artıran İstanbul, bu projelerin etrafındaki yerleşim alanlarına bir hareketlilik katmış, gelişim ivmesini yükseltmiştir. Şehrin bu değişim hızına ayak uydurarak değerini her geçen gün katlayan semtlerin başındaysa Ispartakule geliyor.

3. köprü, 3. havalimanı gibi büyük projelere yakın konumu ve metro, otobüs, banliyö treni gibi rahat ulaşım imkanlarıyla İstanbul’un yeni çekim merkezi Ispartakule’de yepyeni bir yaşam yükseliyor. Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam’ın tecrübelerini bir araya getirip Emlak Konut güvencesi ile projelendirdiği Ebruli Ispartakule’de renklerin dili, suyun ruhu ve doğanın anlayışı kusursuz bir uyumla bir araya geliyor. 2+1’den 4+1’e 724 konut ve 52 cadde mağazasıyla Ebruli Ispartakule’de en güzel hayaller gerçek olacak. 4 katlı konaklardan 28 katlı binalara kadar Emlak Konut ayrıcalığı ile yepyeni komşuluklar yeşerecek. Atatürk Havalimanı’na 20 kilometre, 3. havalimanına 40 kilometre, Kuzey Marmara Bağlantı Yolu ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 52 kilometre, Tem Otoyolu’na 2 kilometre ve metroya yürüme mesafesinde bulunan Ebruli Ispartakule ile saatler süren trafik çilesi ortadan kalkacak.

Ebruli Ispartakule

Hobi odaları, ebru dersleri, kafeler, restoranlar, voleybol, basketbol ve tenis sahaları, oyun alanları, kapalı yüzme havuzları, fitness, hamam, sauna ve buhar odasıyla keyif sizi her yerde bulacak. En güzeli burada yeşile hasret çocuklar olmayacak. Ağaçların ve süs havuzlarının bulunduğu 6 bin metrekarelik araç trafiğine kapalı parkında ve meydanında çocuklar yeşile doyacak. Ayrıca 7/24 güvenlik ve kapalı otopark ile hayat huzurla buluşacak. Yeni nesil mimarinin geleneksel doku ile buluştuğu projede Emlak Konut güvencesiyle birlikte oturanlar kadar yatırımcılar da kazanacak. Çünkü hemen önündeki 320 bin metrekarelik antik kent sayesinde turistik açıdan bir cazibe merkezi haline dönüşmesi planlanan bölgede önüne başka herhangi bir proje yapılamayacak olması sebebi ile manzarası hiç kapanmayacak bir yaşam inşa edilecek. Civardaki okullar, sağlık tesisleri, kültür tesisleri ve park alanları gençleri doğa ile iç içe yeni arkadaşlar edinebilecekleri keyifli bir yaşama davet edecek.

Ebruli Ispartakule’ye gelince göreceksiniz. Hayat gülen yüzünü size ilk defa bu kadar net gösterecek.

Ebruli Ispartakule Fiyatlar

Ebruli Ispartakule projesi 123 ile 207 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 494 Bin TL ile 1 Milyon TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
2+1 Daireler 123 m² – 130 m² 494 Bin TL – 578 Bin TL
3+1 Daireler 168 m² 646 Bin TL – 825 Bin TL
4+1 Daireler 202 m² – 207 m² 946 Bin TL – 1 Milyon TL

Ebruli Ispartakule ne zaman teslim – Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam ortaklığı, Emlak Konut güvencesi ile İstanbul’un Avcılar ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Aralık 2021’de yapılması planlanıyor.

Ebruli Ispartakule İletişim

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Ispartakule Bulvarı No: 22 Ispartakule / Avcılar / İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 26 93
  • Mail Adresi: info@ebruliispartakule.com
  • İnternet Adresi: http://www.ebruliispartakule.com

Ebruli Ispartakule

Ebruli Ispartakule Nerede

Ebruli Ispartakule, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan ve konutta öne çıkan ilçelerden biri olan Avcılar’da bulunuyor. 42  kilometrekare yüz ölçümüne sahip olan Avcılar konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Çocuklarınızın geleceği düşünülerek, yeşil alan kavramı tekrardan tasarlanıyor. Süs havuzları, çocuk oyun parkları ve çiçek bahçeleriyle; doya doya nefes alabileceğiniz yeni bir yaşam konsepti inşa ediliyor. Ebruli Ispartakule geniş yeşil alanları ile, günün stresini ve yorgunluğunu atabilmeniz ve bahçe rahatlığını hissetmeniz için hayata geçiriliyor. Konforu en üst düzeyde yaşamanız için yaşam alanları 4 kattan meydana geliyor.

Avcılar Konut Piyasası

İstanbul konut piyasasında Avcılar ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,27 azalış göstererek yatırımcıların beklentilerinin altında kalan bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 2.494 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 18 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Avcılar ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 190 Bin TL ile 310 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Avcılar’da metrekare birim fiyatları 1.212 TL iken, günümüzde ortalama 2.494 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 875 TL ile 1.450 TL arasında olduğu ve Ebruli Ispartakule projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %34 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %19 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ