Kredi Haber
Düşler Vadisi Riva
0

İstanbul’un Anadolu yakasında Beykoz bölgesinde yapımına başlayan çok önemli bir proje sizleri bekliyor. Yılmaz İnşaat tarafından start verilen projede konutlar villa tipi ile yapılıyor. Toplam 509 villanın olacağı proje tam anlamıyla 2021 yılında tamamlanması tahmin edilmektedir. 896 bin metre kare alana inşa edilen projede hem işçilik olarak kalite olsun hem de bulunduğu konut itibariyle hem bölgenin hem de ülkemizin en önemli inşaat projeleri arasında yer alacağını söyleyebiliriz. Farklı bir konsept uygulanarak projede ki konutlar ile doğanın birbirine zarardan daha çok kar sağlayacağı gözlemleniyor. Tabi bu projeye dahil olmak istiyorsanız sunulan ödeme seçeneklerini de bilmelisiniz.

2021 yılının Ekim ayında tamamlanması gereken projede bir villanız olmasını istiyorsanız %25’lik kısmını peşinat olarak ödemelisiniz. Ardından %0,98 konut kredi faizini kullanarak 48 ay taksitle sizde bir villa sahibi olabiliyorsunuz. Projede çok önemli detaylar bulunuyor. Eğer sizde bir villa sahibi olma hayalini kuruyorsanız 1 milyon TL ile 5 milyon TL arasında sunulan bu projeden bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Villaların iç alanları 152 metrekare ile 440 metrekare arasında değişiklik göstermektedir. Bu da villa fiyatlarına direkt olarak etki etmektedir. Ortak kullanım alanlarının yanı sıra aynı zamanda her villaya özel detaylarında bulunduğunu söyleyebiliriz.

Düşler Vadisi Riva Fiyatları

Yılmaz İnşaat tarafından İstanbul Beykoz’da hayata geçirilecek olan Düşler Vadisi Riva projesinde satışlar başladı. 152 m² ile 440 m² büyüklüğe sahip dairelerden oluşacak olan projede villa fiyatları 1 Milyon TL ile 5 Milyon TL arasında değişkenlik gösteriyor. Metrekare birim fiyatları ise 7 Bin TL ile 11 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Galatasaray Spor Kulübü‘ne ait olan Riva arazisi üzerinden Emlak Konut tarafından verilen güvence ile başlayan projenin toplam maliyetinin 2.8 milyar TL olduğunu ekleyelim. Tabi başlangıç olarak bu miktar telafuz edilse de proje ilerledikçe miktarda küçük de olsa bir artış yaşanabiliyor. Projenin 1 milyon metrekare bir alan kapsayacağı ve bu alanın neredeyse 5’de 1’lik kısmı özel ormanlık alan olacaktır. Bu da neden projenin doğa ile iç içe olacağını bizlere açıklıyor. Projenin duyurulması ile birlikte 3 bin ön talep toplanan projede satışlar şuan için hızlı bir şekilde devam ediyor. Toplam 4 farklı etap ile tamamlanması planlanan proje alanında ev sahibi olmak sizler için çok zor olmayacaktır.

Derinlerden Gelen Hayat

Site alanı içerisinde çocuklar için yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, tenis kortu, orman manzarası, kapalı otopark, gölet gibi detaylar bulunuyor. Tüm yapı denetimlerinin dikkatli bir şekilde yapıldığı, zemin etüdü onayı alındıktan sonra deprem yönetmenliğine göre inşa edilen projede yalıtım detayları da bulunuyor. Konutlar içerisinde yer ısıtma, ebeveyn banyosu, teras, balkon ve depo seçenekleri bulunuyor. Bu da villaların aynı zamanda bir yaşam alanı olarak her detaya dikkat edilerek inşa edildiği anlamına geliyor.

Konum Avantajı

Düşler Vadisi Riva, üç havalimanına da aynı uzaklıkta yer alıyor. Dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Çevreyolu’na 6 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ise 15 dakika uzaklıkta yer alıyor. Diğer yandan trafik keşmekeşinden uzakta, şehre çok yakın bir lokasyonda yer alıyor. Ayrıca 3. köprü ile Kuzey Çevre Yolu avantajına sahip konumda. Şehir de yeşil de hemen yanı başınızda.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ