Kredi Haber
DNZ Kurtköy Projesi
0

DNZ Kurtköy projesi, Deniz Yapı güvencesi ile İstanbul Pendik’te inşa ediliyor. Aralık 2018’de tamamlanması planlanan DNZ Kurtköy fiyatları 520 Bin TL’den başlıyor.

311 sayıdaki satılık daire konutu, kadın ve erkekler için ayrı ayrı düzenlenmiş sosyal alanları, yüzme havuzları, türk hamamları saunaları, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, cep sineması, kafeteryası, tamamen kapalı olan otoparkı hali ile bolca yeşil alanı ve daha fazlasıyla 21 bin m² alan üzerine inşa edilmiş harika bir proje DNZ Kurtköy.

Daha fazlası derken neyi mi kast ediyoruz? DNZ Kurtköy; akıllı mimarisiyle tam bir duyarlılık merkezi. Burada daireler gün ışığından maksimum düzeyde istifade etmenize imkan tanıyor. Yeşil alanlar ve yürüyüş parkuru sizleri sağlıklı bir yaşama davet ediyor. Ve tabi ki site içerisindeki bütün alanlar engelsiz bir yaşam düşünülerek düzenleniyor.

DNZ Kurtköy, daireler için düşünülmüş özel çözümleriyle tam bir rahatlık ve konfor merkezi. Daireler farklı büyüklükteki ailelerin ihtiyaçları gözetilerek düzenlendi. Her daire için ayrı bir depo tahsis edildi. Ve en önemlisi daireler bitişik nizam dizayn edilmedi. Aracınızı bıraktığınız otoparkınızdan bulunduğunuz kata ulaşabileceğiniz asansörleri ve buçuklu seçeneklerdeki giyinme odalarını da hatırlatmadan geçmeyelim. DNZ Kurtköy başlı başına sosyal yaşam merkezi. Öncelik çocuklara… 2-6 ve 7-12 yaş gruplarındaki çocuklar için düzenlenmiş açık ve kapalı oyun alanları çocuğunuzun ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlandı. Peki onlar oyunlarını oynarken siz neler yapabilirsiniz? Farklı saatlerde değil dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz kapalı yüzme havuzlarında yüzebilir, spor salonunda spor yapabilir, türk hamamı ve saunada rahatlayabilir, kafeteryada seçkin komşularınızla muhabbet edebilirsiniz. Ya da dilerseniz çok amaçlı salonlarda çeşitli etkinlikler ve davetler düzenleyebilir, sohbet meclislerine katılabilirsiniz.

DNZ Kurtköy, lokasyon özellikleri sebebiyle ihtiyaçların çözüm merkezi. Hastane, cami, okul, havaalanı ve otobana yakınlığı hayati ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılamanıza imkan tanıyor. Üstelik kuş uçuşu hesabıyla değil gerçek hesaplarla. DNZ Kurtköy çevresindeki iş merkezleri sayesinde tam bir kazanç merkezi. Sabiha Gökçen Havaalanı, JCI sertifikasıyla Türkiye’nin en iyi hastanelerinden biri olan Özel Emsey Hastanesi ve Teknopark gibi 40 binden fazla insanı istihdam eden iş merkezleri dolayısıyla konutunuz değerine değer katacak.

DNZ Kurtköy Fiyatlar

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
2+1 Daireler 92 m² – 160 m² 520 Bin TL
3+1 Daireler 160 m² – 181 m² 755 Bin TL – 890 Bin TL
4,5+1 Daireler 181 m² – 218 m² 1 Milyon 250 Bin TL – 1 Milyon 300 Bin TL

DNZ Kurtköy İletişim

  • Adres: Çamlık Mahallesi Selçuk Caddesi No: 20-E Pendik / İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 45 79
  • Mail Adresi: info@dnzkurtkoy.com
  • İnternet Adresi: http://dnzkurtkoy.com/

DNZ Kurtköy Galeri

DNZ Kurtköy

DNZ Kurtköy

DNZ Kurtköy

DNZ Kurtköy

DNZ Kurtköy

DNZ Kurtköy

DNZ Kurtköy

DNZ Kurtköy

DNZ Kurtköy

DNZ Kurtköy

Kurtköy Bölge Konut Piyasası

DNZ Kurtköy projesinin inşa edildiği Pendik/Kurtköy ilçesinde ortalama 100 m² dairelerin satış fiyatları 217 Bin TL ile 362 Bin TL arasında alıcı buluyor. Bölgedeki konut kira fiyatları ise 900 TL ile 1.500 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Bu bölgedeki kiraya verilen konutun geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak öngörülüyor. İstanbul satılık daire konut Pendik/Kurtköy ilçesinde 2012 yılında konut metrekare fiyatları 1.268 TL iken 2017 yılında 2.890 TL seviyelerine yükseldi. Konut kira fiyatlarının son 5 yıl içinde %108 arttığı bölgede, satılık daire konut fiyatları %116 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ