Kredi Haber
DKY Kartal Projesi
0

Dky Kartal, İstanbul’un yükselen değeri yatırım, yaşam ve iş merkezi Kartal’da hayata geçiyor. D-100 ve Çevre Yolu bağlantısının kesiştiği noktada kara, deniz ve hava ulaşımının tam ortasında yer alıyor. Dky Kartal içinde AVM’den Kültür Merkezi’ne her şeyin yer aldığı dev bir komplekse entegre olarak hayata geçiyor. Dky Kartal, bu dev merkezin satılık daire konut, ofis ve Metro Grossmarket’ten oluşan en önemli parçası. Bir yanınızda tüm güzellikleriyle Prens Adaları, diğer yanda uçsuz bucaksız Marmara Denizi.

Dky Kartal’ın eşsiz manzarasını anlatmaya kelimeler yetmez. Ama daha da güzeli bu muhteşem manzaranın zeminden en üst kata kadar tüm dairelerden görülüyor olması. Aileler için kayıpsız mimari ile tasarlanan konforlu, ferah, güneş ışığı alan evlerde bir de balkon bulunuyor. Camla kapanan balkonlar dairelere fazladan yaşam alanı kazandırıyor. Bu yüzden Dky Kartal’ın yeni nesil evleri +1,5 olarak adlandırılıyor. 2+1,5’dan 5+1,5’a uzanan ferah daire seçenekleriyle Dky Kartal size bir evden daha fazlasını sunuyor. Dky Kartal’ın tam kalbinde yeşilin her tonunu görebileceğiniz çiçek bahçeleri, ağaçlar, yemyeşil çimenler, su kanalları, çocuk oyun alanları, bisiklet yolları, koşu parkurlarıyla çevrili yedi dönümlük devasa bir park bulunuyor. Ayrıca her günü hakkıyla yaşayabileceğiniz sınırsız aktiviteler sizi bekliyor.

Üstü kapanarak yaz kış kullanılabilen yüzme havuzundan fitness alanına, hobi alanlarından çocuk oyun alanlarına, sosyal tesise her şeyin düşünüldüğü bu eşsiz projede bir de açık hava sineması bulunuyor. Dky Kartal, İstanbul’un en önemli projelerine imza atan İbrahim Dumankaya Holding’in 54 yıllık deneyimi ile hayata geçiyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nın son zamanlarda hızla değerlenen ilçelerinden biri olan Kartal, diğer yandan yeni yatırım, yaşam ve iş merkezi olma özelliğiyle de dikkatleri çekiyor. Toplamda 3,5 milyon metrekare büyüklüğe sahip kentsel dönüşüm alanı ile İstanbul şehrinin ayrıcalıklarla dolu merkezi durumuna gelen Kartal ilçesi, çok sayıda projeye, ticari ünitelere, eğitim kurumlarına, sağlık kurumlarına ve Avrupa kıtasının en büyük Adalet Sarayı’na ev sahipliği yapma özelliğini taşıyor.

 • 15 Temmuz Şehitler Köprüsü: 23 kilometre
 • Adalet Sarayı: 4,5 kilometre
 • E-5 Karayolu: 900 metre
 • İDO Kartal – Yalova İskelesi: 4,5 kilometre
 • İDO Pendik – Yalova İsekelesi: 7 kilometre
 • Kartal Devlet Hastanesi: 2 kilometre
 • M1 AVM: 4 kilometre
 • Metro: 400 metre
 • Pendik Marina: 6,5 kilometre
 • Sabiha Gökçen Havaalanı: 19 kilometre
 • Sahil Yolu: 3,5 kilometre
 • TEM Otoyolu: 11 kilometre
 • Tuzla Marina: 17,5 kilometre

DKY Kartal Fiyatlar

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
2+1,5 Daireler 98 m² – 123 m² 725 Bin TL
3+1,5 Daireler 156 m² 1 Milyon 60 Bin TL
4+1,5 Daireler 200 m² 1 Milyon 420 Bin TL

DKY Kartal İletişim

 • Adres: Cevizli D-100 Güney Yan Yol Caddesi, No:13/33 Kartal Vizyon Sitesi D Blok Kartal – İstanbul
 • Telefon Numarası: 444 93 59
 • Mail Adresi: info@dkyinsaat.com
 • İnternet Adresi: http://www.dkykartal.com/

DKY Kartal Nerede

Teslim tarihinin Haziran 2018 olması planlanan DKY Kartal konut projesi İstanbul satılık daire konut Anadolu Yakası’nın Marmara Denizi kıyısında bulunan ve 48 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan olan Kartal ilçesinde bulunuyor.

DKY Kartal Galeri

DKY Kartal

DKY Kartal

DKY Kartal
Kartal Bölge Konut Piyasası

Kartal satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 2,29 oranında artış sağladı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.415 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak öngörülmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Kartal satılık daire konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 250 Bin TL ile 430 Bin TL arasında değer buluyor. Kartal satılık konut bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.370 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 3.415 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca Kartal ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 1.060 TL ile 1.800 TL arasında oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ