Kredi Haber
Destek Evim
0

Destek Evim sektörde hizmet veren firmalardan bir tanesidir. Sunmuş oldukları satın alma seçenekleri ile insanların faiz ödemeden ev veya farklı bir gayrimenkul almalarına fırsat tanımaktadırlar. Kurumsal yapıları sayesinde müşterilerine gerekli güvenceyi sağlayan firma ile irtibata geçen herkes rahatlıkla istedikleri evi almalarına fırsat sunulmaktadır.

Birçok iş ortağı bulunan yapısı ve memnun müşterileri ile dikkat çeken bir yapıları bulunmaktadır. “Hayallerinize Destek Oluyoruz” mottosu ile insanlara uzun yıllara yayılan tecrübeleri ile bireysel olarak yatırım yapma fırsatı sunuyorlar.

Destek Evim Nedir?

Destek Evim, yer aldığı sektörde hizmet veren diğer firmalar gibi peşinatsız ve faizsiz bir şekilde kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlayan bir şirkettir. Mevcut sistemler üzerinden size en uygun olan yöntemi seçmeniz yeterlidir.

Destek Evim nedir, sorusuna verilecek en doğru cevap uygun ödeme seçenekleriyle konut sahibi olunmasına imkan veren bir şirkettir demek doğru olacaktır. Peşin ödeme yapmadan ya da yaparak, ara ödeme isteğe göre yaparak, tercih edilen taksit sayısına ve ödeme limitine göre ev sahibi olmanıza imkan veren bir şirkettir.

Tüm hizmetlerini şeffaf bir yapı altında sunan şirket, güvenirlik konusunda dikkat etmektedir. Bu tür şirketlerde ilk bakılan detay şirketin öz sermayesi ve teslim işlemleri esnasında dikkat ettikleri özel detaylar olmaktadır. Bu konuların yanında öncelikleri müşterilerinin mutlu olmalarına imkan tanıyorlar. Güçlü yapıları, düzenli işleyişi ile sektörde yer almaya devam edecek firmalardan bir tanesidir.

Destek Evim Güvenilir mi?

Destek Evim şirketin güvenirliğini gösterebilmek için özel kurallar ile tüm müşterilerini memnun etmeye çalışmaktadır. Satışı yapılan evin devir işlemleri yapılırsa, borcu bitene kadar satılamaz ibaresi konulmaktadır. Bu ibare sayesinde bir sorun olmadan rahatça ev sahibi olmak mümkün olunuyor.

Hiç kimseye zarar vermeden  sistemin devam etmemesi için yapılacak olan sözleşme ile hem şirket kendini güven altına alırken hem de başvuru yapan müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Destek Evim Satın Alma Seçenekleri

Destek Evim üç farklı satın alma seçeneği ile müşterilerinin memnun olmasını sağlıyor. Bu yöntemlerin birbirinden ayrılmasında ki amaç farklı bütçelere sahip insanların kendilerine uygun ödeme seçeneklerini belirlemesini sağlamaktır. Çekilişli Yöntem, Sabit Planlı Yöntem ve Konut Değer Artışlı Yöntem seçenekleri bulunmaktadır.

Çekilişli Yöntem seçeneğinde gruplara dahil olanlar 12 ay ile 365 ay arasında değişen taksit seçeneklerini kullanabilmektedir. Bu sürelerin hiçbirinde faiz ödemesi yapılmazken aynı zamanda evi alacağınız tarih noter huzurunda yapılan çekilişle belirlenmektedir.

Sabit Planlı Yöntemde peşin ödeme yapmak ya da yapmamak size kalıyor. Bu tercihi yaparak, ardından ödeyeceğiniz taksit seçeneklerini belirliyorsunuz. Tercihinize göre alacağınız evin teslim tarihi de ortaya çıkmış oluyor.

Konut Değer Artışlı Yöntemini tercih edenler, uzun vadede almak istedikleri evin bedeline ulaştıklarında evin değeri düşmemesi için değer artışı yapılıyor. Merkez bankası tarafından her ay açıklanan veriler ışığında ev alacağınız tarih geldiğinde alınacak evin değeri %20’ye kadar arttırılmaktadır.

Destek Evim Organizasyon Ücreti

Destek Evim kazancı nereden sağlıyor sorusu mutlaka insanların akıllarına gelecektir. Bu tür şirketlerin izledikleri yöntem müşterilerinden organizasyon ücreti almaktadır. Evin değerine, vade sayısında göre sizlerden alınacak olan organizasyon ücreti belirlenmektedir. Ortalama olarak %5 ile %12 arasında değişen oranlarda organizasyon ücreti ödemeniz gerekiyor. Ödemeler peşin olarak yapılmaktadır.

Faizsiz ve Peşinatsız Ev Nasıl Alınır?

Başta dar gelirli aileler olmak üzere faizsiz ve peşinatsız bir şekilde düşük taksitlerle ev sahibi olmak isteyenler için çok sayıda alternatif bulunmakta. Paylaştığımız bu sistemler ile kiracılıktan kurtulup kendi evinizin sahibi olabilirsiniz.

  • Eminevim Hakkında Bilgi
  • Fuzulev Hakkında Bilgi
  • Birevim Hakkında Bilgi
  • Finansevim Hakkında Bilgi
  • Hedefevim Hakkında Bilgi
  • Kolay Evim Hakkında Bilgi
  • Katılımevim Hakkında Bilgi
  • Tasarrufla Ev Hakkında Bilgi
  • Birikim Evim Hakkında Bilgi
  • Tasarruf A.Ş. Hakkında Bilgi

Faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olmanızı sağlayan sistemler ve Destek Evim hakkında yorum ve varsa sorularınız için aşağıda ki iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ