Kredi Haber
Deniz İstanbul
0

Marincty projesi olarak başlatılan ve daha sonra Eston Yapı tarafından Eston Şehir ismi ile devam ettirilen proje olumsuzluklar sebebiyle yarım kalmıştı. Keleşoğlu Holding’in 75 Milyon Dolar karşılığında TMSF’den satın aldığı projeye farklı bir boyut kazandırıldı ve artık sona yaklaşıldı. Proje yaklaşık 120000 m² lik alana yayılmış durumda ve 4619 konut ile 330 villadan oluşuyor. Proje 1 milyar dolar maliyete sahip ve Türkiye’nin en büyük sahil kasabası olarak adlandırılıyor. Sekiz etaptan oluşacak proje Marina Evleri, Mercan Konakları ve Kalyon Evleri olarak üç farklı tip konut barındırıyor. Kalyon Evleri’nin satışı tamamlandı ve evler teslim edildi. Marina Evleri ve Mercan Konakları’nın ise satışı devam ediyor.

Marina Evleri

Satışı devam eden Marina Evleri, 900 teknelik marinanın yanında 64.500 metre karelik alanda yer alıyor. Her biri deniz manzaralı ve bahçeli 87 villadan oluşan Marina Evleri, lüks bir yaşam vadediyor.

Mercan Konakları

Deniz İstanbul projesinde satışına devam edilen diğer etap ise Mercan Konakları. Her dairenin deniz manzaralı olacak şekilde planlanan Mercan Konakları, 122 bin metre kare alan üzerinde inşa edildi ve beş ile sekiz katlı toplam 78 bloktan oluşuyor. Mercan Konakları bloklarında her katta iki daire bulunuyor ve daireler üç cepheye sahip. Her dairenin 15 metrekare yeşil alana sahip olduğu Mercan Konakları 66 ile 75 metre kare 1+1, 90 ile 144 metrekare 2+1, 133 ile 193 metrekare 3+1 ve 213 metrekareden başlayan 4+1 daire seçenekleri barındırıyor.

Kalyon Evleri

Deniz İstanbul Kalyon Evleri etabının satışı tamamlandı. 108.000 metrekare alana inşa edilen Kalyon Evleri 104 daire ile 202 villadan oluşuyor. Kalyon Evleri etabında 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler ile müstakil, kent ve ikiz villalar bulunuyor.

Deniz İstanbul Projesi Sosyal Yaşam

Deniz İstanbul Projesi barındırdığı birçok imkân ile yaşayanlara lüks ve konfor sunuyor. Deniz İstanbul’un önünde bulunan 900 yat kapasiteli West İstanbul Marina, İstanbul’un en büyük marinalarından biri ve kafe ve restoranlarıyla da kusursuz bir sosyal alan sunuyor. Squash kortu, yürüyüş parkurları, fitness salonu, tenis kortu, basketbol sahası gibi spor alanlarını dilediğiniz zaman kullanabilir ve sporla iççice bir yaşam sürebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük sağlık gruplarından birine ait 300 yatak kapasiteli tam teşekküllü bir hastane projenin hemen yanı başında bulunuyor. Projenin içinde yer alan AVM, alışveriş keyfini evinizin hemen yanında yaşamınızı sağlıyor. 5 yıldızlı bir otel de projede yer alıyor ve sizlere ve misafirlerinize lüks bir hizmet sunuyor. Deniz İstanbul projesinin en büyük ayrıcalıklarından biri de uzun sahil şeridi ve kumsalı. Dilediğiniz zaman güneşlenip denize gidebileceğiniz bir sahil sunan sayılı projelerden biri. Bunlar ve bunların dışında birçok sosyal imkanı ile Deniz İstanbul projesi, yaşayanlara lüks ve konfor yatırımcılarına ise kazançlı bir yatırım imkanı sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ