Kredi Haber
Denge Towers
0

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe ilçesinde hayata geçirilecek olan Denge Towers projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

120 konutun bulunduğu ve teslimlerin Nisan 2018’de yapılması planlanan Denge Towers projesi daire fiyatları 400 Bin TL’den başlıyor.

İstanbul hızla değişiyor, hızla gelişiyor. Bu inanılmaz değişim beraberinde yeni fikirleri ve yeni yaşam biçimlerine olan ihtiyacı da gün yüzüne çıkarıyor. Her gün yeni bir fikir ve bu fikrin getirdiği yeni olasılıkları test ediyoruz. Peki İstanbul bu kadar hızlı değişirken, bunun yaşama olan etkilerini dizayn edebilir miyiz? Her değişim kendisiyle beraber yeni fırsatları, yeni bakış açılarını beraberinde getiriyor. Bu da hayatın içinde kendimize daha çok yer açma ve hayata daha çok zaman tanıma gereksinimi doğuruyor. Bir yandan bu değişimin bir parçası olmak ve sürekli kendini güncelleyebilmek mümkün mü? Bu, tamamen yenilikçi bakış açılarıyla mümkün olabilir. İstanbul’da yaşıyorsanız, şehrin dinamiklerine göre hayatınızı dizayn etmeniz kaçınılmaz. Ev, iş, sosyal yaşam arasındaki dengeyi, İstanbul gerçekleri dahilinde yeniden dizayn etmek muazzam bir çaba ve iyi bir denge gerektirir.

Denge Towers, ilhamını; gelişen İstanbul’un hayatımıza kattığı renklerden aldı. Bu, yeni bir yaşam biçimini, içinde hayata daha çok yer veren yepyeni bir yaşam kültürünü ifade ediyor. Denge Towers; iş, ev ve sosyal yaşam üzerine dizayn edilmiş, konumu, mimarisi ve yenilikçi yaşam konsepti ile Sancaktepe’de insanların sosyalleştiği bir çekim merkezi anlamına geliyor. Burada yaşarken zamanla hayatın merkezinde yaşadığınızı, sizi tanıyanlar kadar hiç tanımadığınız insanların da hayatınızın sosyal bir parçası olduğunu göreceksiniz. Düşünün ki, üst katındaki evinizde güvenle otururken, alt katınızda tüm canlılığıyla size eşlik edecek ışıl ışıl bir dünyanın kapılarını aralıyor. Her bir detayı daha iyi bir hayat için tasarlanmış, tamamen insan ihtiyaçlarına odaklanmış, tüm gereksinimlerin tek bir çatı altında karşılandığı gerçek bir denge; Denge Towers.

Denge Towers

Bizce bir mimariye şekil veren bulunduğu konumdur. Denge Towers’ın konumu Sancaktepe’nin en değerli bölgelerinden biriydi. Buradaki insan trafiğinin yoğunluğu ve canlılığı bizde, insanların Denge Towers’da yaşarken aynı zamanda sosyalleşebilecekleri bir merkez fikri uyandırdı. Yapıyı, bölgenin elverişliliğinden ve böyle bir yapıya ihtiyacı olmasından yola çıkarak zemin katı alışveriş ve ticaret merkezi, üzerinde ise konutlar olacak şekilde bölgenin ilk alışveriş merkezi olarak tasarladık. Zemin katında bulunan alışveriş merkezinde yer alan mağazalar, kafe ve restoranlar sayesinde, yapının kısa sürede bir çekim merkezi haline gelmesini ve birçok insanın uğrak noktası olmasını hedefledik.

Zemin kata konumlandırdığımız alışveriş ve ticaret merkezi ile insanların, hayatlarını bölmek zorunda kalmadan tüm ihtiyaçlarına kolayca erişebilmelerini amaçladık. Mağazaların cephesini, eski Anadolu çarşılarının kemerlerine modern bir yorum getirerek dizayn ettik. Alışveriş merkezi binasının yeşil çatısı aynı zamanda konut bloklarının bahçesi ve sosyal alanlarıdır. Bu kısımda insanların yeşili kucaklayabileceği, keyifli vakitler geçirebileceği bir alan oluşturduk. Yürüyüş parkurları, basketbol sahası, çocuk oyun alanı, verandalar ve dinlenme alanları ile ev kültürü oluşması amacıyla ev yaşamını alışveriş merkezi kültüründen koparmış olduk. Ayrıca Denge Towers’ı, insanların otoparktan evlerine asansörle rahatça çıkabilecekleri şekilde dizayn ettik. Evlerin cephelerini insanların güneş ışığından ve manzaradan maksimum olarak yararlanabilecekleri şekilde tasarladık. Bu amaçla pencereleri uzun ve geniş tuttuk. Yarı oval bir mimariye sahip olan Denge Towers, özel tasarımı ile tüm çevresine referans verir hale gelecektir.

İstanbul… Güzel olduğu kadar dinamik bir şehir. Her gün yeniden doğuyor sanki ve her gün yeniden büyülüyor insanı. Daha düne kadar uzak dediğimiz noktalar bugün birer merkez haline geldi. İstanbul’un bu baş döndürücü büyümesine paralel olarak altyapısı ve ulaşım ağı da gelişiyor. Böylece birbirinden farklı lokasyondaki bölgeler bile artık ulaşılmaz olmaktan çıkıp tek tek İstanbul yaşamının sosyal bir parçası haline geliyor, ister yaşamak için isterse de yatırım için olsun, hangi açıdan bakarsanız bakın İstanbul’un gelişmekte olan bölgeleri her zaman için size daha cömert fırsatlar sunmaya devam edecek. Denge Towers da; İstanbul’un son yıllarda hızla gelişen ve sürekli yenilenen bölgelerinden birinde Sancaktepe’de; Ataşehir, Kartal, Çekmeköy ilçelerine komşu, Avrupa ve Asya yakalarını birbirine bağlayan ulaşım kanallarının hemen yanında bulunan merkezi lokasyonu ile her yere kısa sürede ulaşabilmenize olanak tanıyor. TEM bağlantı yoluna 2, Boğaziçi Köprüsüne 18, Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 20 dk. mesafede bulunan Denge Towers, 3. Köprü ve bağlantı yollarına yakınlığı ile Avrupa Yakasına ve diğer merkezi lokasyonlara kısa sürede ulaşmanızı sağlıyor. Birçok toplu taşıma alternatifine sahip olan bölge; otobüs hattına, deniz otobüsüne, Marmaray’a, yapımı devam eden metro hattına ve Sabiha Gökçen Havaalanına yakınlığı ile sizi farklı ulaşım seçenekleriyle buluşturuyor. Yapımı devam eden metro hattının güzergahında bulunan Denge Towers, yanı başındaki metro durağı sayesinde metroyu ayağınıza getiriyor. Ayrıca Halkalı – Gebze arasında hızlı ve kesintisiz ulaşımı sağlayacak olan hızlı trenin Anadolu Yakası’ndaki durağına da çok yakın konumda yer alıyor. Artık en uzak mesafeler bile kısalıyor ve Denge Towers ile hayat kolaylaşıyor.

SOSYAL YAŞAMI DENGE’LEYİN!

Birkaç dakikalığına durup düşünün. İnsanların buluşmak için sözleştikleri, eğlendikleri, yemek yedikleri veya alışveriş yaptıkları bir adres olarak sizin evinizi seçtiklerini hayal edin! Herkesin adından söz ettiği bir çekim merkezi… Böyle bir yerde yaşamak birçoğumuzun en büyük hayali. İhtiyacınız olan her şeyin yanı başınızda olması Denge Towers’ın sîzlere sunduğu avantajlardan yalnızca bir tanesi. Denge Towers’ın alt katı, düşlerinizi süsleyen sosyal yaşamı sizlere sunmak için alışveriş merkezi olarak tasarlandı. İçerisinde açılacak olan mağazalar, marketler, kafe ve restoranlar ve sosyal alanlar hizmetinize sunulurken, bu konsepti ile bulunduğu bölgede bir ilk olması Denge Towers’ı çekim merkezi haline getiriyor. Onu alışverişin, eğlencenin ve sosyal yaşamın odak noktası kılıyor, insanların yeni etkinlik alanı, sosyal merkezi Denge Towers, sizin buluşma adresiniz ise eviniz oluyor. Ailenizi ve arkadaşlarınızı ağırlamak, alışveriş yapmak ve burada vakit geçirmek Denge Towers’da çok keyifli ve konforlu bir aktiviteye dönüşüyor.

ZAMANI DENGE’LEYİN!

Tamamen dizayn edilmiş, geleceği şimdiden planlanmış, kaderi satışına endekslenmemiş bir alışveriş merkezi… inşaatı biter bitmez içinde hayatın başlayacağı, boşluklar olmadan dolu dolu hayatınıza eşlik edecek, sadece sizin değil ailenizin, arkadaşlarınızın ve tüm bölgenin sosyal yaşamını yeniden şekillendirecek bir alışveriş merkezi. Evinize taşındığınız andan itibaren sizi hazır bekleyecek olan ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için düşünülmüş, giyimden kozmetiğe, elektronikten gıdaya kadar birçok mağaza hizmetinize sunulacak. Popüler markaların da yer alacağı alışveriş merkezi kaliteyi ve prestiji evinize kadar getirirken, sizin ve bölge sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek. Ayrıca yine alışveriş merkezi bünyesinde açılacak olan kafe ve restoranlar sayesinde evinizdeki konforu hissederek sosyal yaşamınızın tadını çıkarabilecek, arkadaşlarınızla ve ailenizle buluşma noktanız olarak Denge Towers’ı seçeceksiniz. Hayatınızı kolaylaştırırken sosyal yaşamınıza da anlam katacak olan Denge Towers ile yalnızca konforlu bir yaşamın değil, prestijin de keyfini süreceksiniz.

YATIRIMI DENGE’LEYİN!

Hepimizin gelecek planları arasındadır kendimize ait bir evimizin olması, ister oturmak için, ister yatırım yapmak için alıyor olalım; hep geleceğini ve artacak değerini düşünürüz. İstanbul’da konut sektörünün yükselişe geçtiği son yıllarda hızla gelişen, rahat ve farklı ulaşım seçenekleri sunan, modern ve nezih bölgeler yatırım için en elverişli yerler arasında bulunuyor. Denge Towers da tam bu noktada size kazançlı bir yatırım imkanı sunuyor. Hızla gelişen bir bölge olan Sancaktepe, sürekli yenilenen ve değerlenen bir bölge olması sebebiyle yatırım yapacakların en çok tercih ettiği yerler arasında yer alıyor. Konut sektörünün çok fazla değer kazandığı bölgede iki kule halinde yükselen Denge Towers, lokasyonu itibariyle sizi kazançlı bir yaşamla buluşturuyor. Yapımı devam eden metro hattına, önemli ana yollara, köprülere yakınlığı ve farklı ulaşım alternatifleri ile yalnızca prestijli bir yaşam değil, aynı zamanda değerli bir yatırım yapmayı düşünenleri de kucaklıyor. Alt katında bulunan alışveriş merkezi sayesinde yatırım değerini artıran yeni nesil bir proje; Denge Towers ile avantajlı bir hayatın kapılarını aralayın.

KEYFİ DENGE’LEYİN!

Denge Towers’ı tasarlarken sadece ihtiyaçlarınızdan değil aynı zamanda hislerinizden de ilham aldık. Burada ev ile sosyal yaşamı tek bir duygu altında birleştirdik. Durağan bir yaşamı değil tam tersi AVM’nin sosyal havasını da evinizin içine kadar taşıdık. Denge Towers’da her oda tüm ayrıntıları en ince detayına kadar düşünülerek size ve zevklerinize uygun olarak tasarlandı. Örneğin; salonunuzda geçirdiğiniz vakitleri bile sanki bir kafede oturup oradaki sosyal yaşamın bir parçası olacakmışsınız gibi hissedersiniz. Hatta bizce evde oturmak yerine sadece asansör ile hemen altınızdaki kafeye inip orada sizin için tasarlanmış olan mükemmel atmosferde ister derginizi okuyun, isterseniz de bilgisayarınızı açın yarım kalmış notlarınızı tamamlayın. Bu arada kafenin size sunduğu lezzetlerden tatmayı da unutmayın. Belki de bir arkadaşınızı davet eder bu olağanüstü atmosferin tadını hep beraber çıkarmayı tercih edersiniz. Bu imkanların tamamı sizin için dizayn edildi. Burada yaşarken hayatın her anlamda çoğalan duyguları size eşlik edecek. İyisi mi hayatınız boyunca size eşlik edecek bu kadar imkan varken Denge Towers’da ev sahibi olmak konusunda fazla gecikmeyin.

LEZZETİ DENGE’LEYİN!

Evimizin en önemli ve en çok vakit geçirdiğimiz yerlerinden biridir mutfağımız. Ev alırken mutfağın hep en konforlusunu, en şıkını ve en kullanışlısını ararız. Bizde Denge Towers olarak bütün bu detayları göz önünde bulundurduk. Sevdikleriniz için yemek yaparken keyif duyacağınız, aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabileceğiniz, kullanışlı ve konforlu bir mutfağı sizin için tasarladık. Üstelik bir değil iki tane… Alt katındaki restoran sayesinde kendinizi evinizin mutfağında gibi hissedebilir, en Leziz yemekleri yiyebilirsiniz. Hem de hiç yorulmadan ve zahmete girmeden. Ailenizi ve arkadaşlarınızı ağırlayabileceğiniz kadar konforlu, özel günlerinizi kutlayabileceğiniz kadar şık bir restoran. Canınız yemek yapmak istemediğinde veya vaktiniz olmadığında yalnızca birkaç adım uzağınızdaki ikinci mutfağınıza inebilir ve evinizdeki rahatlığı orada da yaşayabilirsiniz. Mutfağınızdaki konforu ikiye katlayan Denge Towers ile hayatınıza yenilik ve konfor katabilir, birbirinden lezzetli yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Günlük rutinlerinize farklı bir atmosfer katmak istiyorsanız, Denge Towers tüm sosyal olanakları ve eşsiz konforuyla sizleri bekliyor.

LÜKSÜ DENGE’LEYİN!

Hayatımızı yatak odasında dizayn ederiz. Ne giyeceğimizi, günümüzü nasıl geçireceğimizi orada planlarız. Bu nedenle yatak odamızın hem rahat, hem fonksiyonel, hem de eşyalarımızın sığabileceği genişlikte olmasını isteriz. Denge Towers tüm bu beklentilerinize cevap niteliğinde bir başyapıtla size yepyeni bir hayatın kapılarını açıyor. Odanıza girdiğiniz anda günün bütün stresini ve yorgunluğunu geride bırakacağınız, dinlenirken yeni güne motive olacağınız bir yatak odası… Her sabah ne giyeceğinize karar verirken artık hiç zorlanmayacaksınız. Çünkü Denge Towers, sadece bir asansörle sizi ikinci gardırobunuza ulaştırıyor. Denge Towers’ın alt katında bulunan alışveriş merkezindeki giyim mağazaları ve butikleri, gardırobunuzun yetersiz kaldığı anlarda imdadınıza yetişiyor ve kıyafet seçmek sizin için günün en kolay aktivitesi haline dönüşüyor. Bu konforu sizin için tasarlayan Denge Towers, sizi sizin kadar düşünüyor ve hayatınız kolaylaşsın diye alt katınızdaki mağazaların konforunu üst katınızdaki yatak odanızın rahatlığıyla birleştirerek sizi pratik bir yaşama davet ediyor. Böylesi eşsiz bir yaşam için daha fazla beklemeyin, gelin Denge Towers ile mükemmel bir hayatı kucaklayın.

SPORU DENGE’LEYİN!

Günümüz metropol İstanbul’unun, hayatımızı ev ile iş arasına sıkıştırdığı kısır bir döngünün içinde, tam da ihtiyacımız olan şey zaman kaybetmeden hayata daha çok yer açmaktır. Artık işimizden ya da evde geçireceğimiz zamandan ödün vermeden sosyal hayatın tüm imkanlarına sonuna kadar sahip olacağımız benzersiz bir proje; Denge Towers. Bizce gerçek bir ev; ihtiyaçlar üzerine dizayn edilen, hayata daha çok yer ayıran ve yaşama değer katan bir evdir. Tıpkı Denge Towers’da olduğu gibi. Sosyal yaşamın ve ev hayatının dengesini Denge Towers’da kurduk. Denge AVM’nin üstü tamamen burada yaşayanların sosyal hayatı için düşünüldü. İster sabah koşunuzu yapın isterseniz boş vakitlerinizde huzuru yaşayın. Burada tüm sosyal ihtiyaçlarınız en küçük ayrıntısına kadar dizayn edildi. Eğer düzenli spor tutkunuysanız kapalı spor salonu da formunuzu korumanız için sizi bekliyor olacak. Gördüğünüz gibi Denge Towers her bir ayrıntısıyla sizi her daim hayata dair daha çok şey yaşamaya teşvik ediyor.

ALIŞVERİŞİ DENGE’LEYİN!

Günlük hayatımızda farklı ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek için hep bölünmek zorunda kalırız. Market alışverişi için bir yere, kuru temizleme için başka bir yere gideriz. Gittiğimiz yerlerdeyse sürekli aracımız için park ararız. Birde bütün ihtiyaçlarınızın aynı çatı altında toplandığını, park derdinizin kalmadığını düşünün. Hayatınız şimdiden kolaylaştı değil mi? Denge Towers, alt katındaki alışveriş merkezi ile marketten kozmetiğe, tekstilden kuru temizlemeye, elektronikten pet shop’a, mücevherden kafe ve restorana kadar birçok mağazayı hizmetinize sunuyor. Sadece bir asansör uzaklığınızda bulunan mağazalar ile tüm ihtiyaçlarınıza kısa sürede erişme imkanı tanıyor. Ayrıca
otopark ve güvenlik hizmetleri de bulunan Denge Towers, park sorununu ortadan kaldırırken aynı zamanda güvende hissedeceğiniz bir evde yaşamanıza olanak tanıyor. Alışveriş keyfini evinize kadar getiren Denge Towers ile güvenli ve konforlu bir yaşama merhaba deyin.

HUZURU DENGE’LEYİN!

Yaşamın stresinden kaçıp sığındığımız evlerimizde rahatlamanın çeşitli yollarını ararız. Ama hepimizin asıl beklentisi yeşillikler arasında uzun uzun ve huzurla yürüyebileceğimiz veya açık havada oturup keyif yapabileceğimiz, sohbet edebileceğimiz alanlardır. Çoğu zaman şehrin merkezinde böyle alanlar bulamasak da Denge Towers bütün bu beklentilerimizi gerçeğe dönüştürüyor. Alışveriş merkezi üzerindeki alanda konumlanan verandalar, basketbol sahası, çocuk oyun alanı, yürüyüş parkurları ve dinlenme alanları ile huzur dolu bir yaşam sizleri bekliyor. Çocuklarınız oyun alanında güvenle oynarken, siz de yürüyüş parkurunda temiz hava eşliğinde yürüyüş yapabilir, verandada dinlenebilir veya basketbol sahasında arkadaşlarınızla kıran kırana bir maç yapabilirsiniz. Böylesi bir huzuru çok uzaklarda aramayın, Denge Towers ile İstanbul’un en çok gelişen bölgesinde; Sancaktepe’de yaşayın.

Denge Towers

Denge Towers Fiyatlar

Denge Towers projesi 65 ile 145 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 400 Bin TL ile 875 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 65 m² – 71 m² 400 Bin TL
2+1 Daireler 112 m² 568 Bin TL – 626 Bin TL
3+1 Daireler 145 m² 827 Bin TL – 875 Bin TL

Denge Towers ne zaman teslim – Denge Yapı güvencesi ile İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe ilçesinde inşa edilecek olan projede konut teslimlerinin 2018 yılı Nisan ayında yapılması hedefleniyor.

Denge Towers İletişim

 • Adres: Osmangazi Mahallesi Atayolu Caddesi No:12 Samandıra Sancaktepe / İSTANBUL
 • Telefon Numarası: 0216 377 27 78
 • Mail Adresi: info@dengetowers.com
 • İnternet Adresi: dengetowers.com

Denge Towers Nerede

Denge Towers, İstanbul Anadolu Yakası’nın hızla değerlenen ve konutta öne çıkan ilçelerden biri olan Sancaktepe’de bulunuyor. 61 kilometrekare yüz ölçümüne sahip olan Sancaktepe konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Anadolu Yakası’nda gerçekleştirilen konut projeleri için satilikdairekonut.com/category/anadolu-yakasi-konut-projeleri sayfasını inceleybilirsiniz.

ULAŞIM ALTERNATİFLERİ

Denge Towers’da her yer çok yakın! Tem bağlantı yoluna, Boğaziçi Köprüsüne ve F.S.M Köprüsüne Denge Towers’dan çok kısa sürede ulaşabilirsiniz. Yakın zamanda tamamlanması planlanan Üsküdar – Sancaktepe metrosunun hemen yanı başında yükselen Denge Towers, aynı zamanda 18 hat otobüs ve minibüs hattının da çok yakınında konumlanıyor.

 • Tem bağlantı yoluna 2 dakika
 • Boğaziçi Köprüsüne 18 dakika
 • FSM Köprüsüne 20 dakika

3. Köprü bağlantı yolu ise bu bölgeden sağlanacaktır.

HASTANELER

Denge Towers birçok hastaneye yakınlığıyla sizi sağlığa daha fazla ulaşılabilir kılıyor. Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük 4.100 yatak kapasiteli şehir hastanesine çok yakın mesafede konumlanıyor. Bölgede konumlanan diğer hastaneler;

 • Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi
 • Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
 • Tev Sultanbeyli İlçe Devlet Hastanesi
 • Saygı Hastanesi
 • Özel İstanbul Bölge Hastanesi
 • Via Hospital Sancaktepe
 • Özel Yeni iklim Hastanesi

EĞİTİM

Denge Towers’dan çıktığınız anda birçok Lise ve ilköğretim okuluna çok kısa sürede ulaşabilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bölgede 7 Lise ve 29 İlköğretim Okulu bulunmaktadır. Bunların dışında;

 • Özel Bilfen Koleji
 • Özel Doğa Koleji
 • Özel Bilim Medeniyet Koleji
 • Özel Bahçeşehir Koleji
 • Özel Okyanus Koleji
 • Özel Ana Bilim Koleji
 • Özel Sancaktepe İngiliz Kültür Ana Okulu

ÜNİVERSİTELER

Denge Towers tüm öğrencilerin ulaşabileceği bir Lokasyonda yer alıyor. Çevresinde birçok üniversiteye ev sahipliği yapan bir konumda bulunuyor.

 • Özyeğin Üniversitesi
 • Maltepe Üniversitesi
 • Okan Üniversitesi
 • Yeditepe Üniversitesi
 • Sabancı Üniversitesi
 • Gedik Üniversitesi
 • Süleyman Şah Üniversitesi

SOSYAL VE SPORTİF FAALİYETLER

Evinizden çıktığınızda keyifli, bir o kadar da eğlenceli vakit geçirebileceğiniz sosyal alanlara çok yakın konumdasınız.

 • Aydos Ormanı Mesire Alanları
 • Kenanbey Binicilik Kulübü
 • İstanbul Park
 • Sancaktepe Bilim ve Deney Merkezi
 • Sancaktepe Planetaryum (Gezegen Evi)
 • Sancaktepe Kültür Merkezi
 • Sancaktepe Şehir Stadyumu
 • Eyüp Sultan Kapalı Spor Kompleksi
 • Akpınar Kapalı Spor Kompleksi

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Alışveriş için çok uzağa gitmenize gerek yok. Denge Towers’da birçok alışveriş merkezinin kavşak noktasındasınız.

 • Denge Towers Avm
 • Brandium
 • Paladium
 • Buyaka
 • Ikea
 • ViaPort Avm
 • Rings Avm
 • Metro Garden
 • Sancakpark Avm
 • Plato Avm
 • Maltepe Park
 • CarrefourSA

Sancaktepe Konut Piyasası

İstanbul Anadolu Yakası konut piyasasında Sancaktepe ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,34 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 2.403 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 16 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nın Sancaktepe ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 180 Bin TL ile 300 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Sancaktepe’da metrekare birim fiyatları 1.246 TL iken, günümüzde ortalama 2.403 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 900 TL ile 1.550 TL arasında olduğu ve Denge Towers projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %19 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %31 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ