Kredi Haber
Dekon Senkron
0

İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye ilçesinde hayata geçirilecek olan Dekon Senkron projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

168 konutun bulunduğu ve teslimlerin Mart 2019’da yapılması planlanan Dekon Senkron projesi daire fiyatları 450 Bin TL’den başlıyor.

Dekon Senkron, Dekon İnşaat güvencesi ile İstanbul Ümraniye’de yükseliyor. Anadolu Yakası’nda konumlanan, Ataşehir’e yürüme mesafesinde olan Dekon Senkron, İstanbul’un yeni merkezi olarak tanımlanan bölgenin en değerli yapısı olarak yükseliyor. Fiyatların 450 bin türk lirasından başladığı proje içerisinde 1+1 ve 2+1 daire tipleri bulunuyor.

Dekon İnşaat güvencesi ile yükselen proje sizlere hayalinizin çok ötesinde bir yaşam vaat ediyor. Tek bloktan oluşan Dekon Senkron projesinde tüm dairelerde balkon bulunuyor. 1+1 ve 2+1 konut seçeneklerinin bulunduğu projede 168 adet konut bulunuyor. Kapalı otoparkından spor salonuna, hamamdan saunaya, çocuk oyun alanlarından spa salonuna kadar birçok ayrıcalığın bulunduğu proje daha birçok özelliği ile ayrıcalıklı yaşamın kapılarını aralıyor.

Yüzme havuzu, spor salonu, spa salonu, hamamı ve saunası ile Dekon Senkron’da evinizin hemen yanı başında ile sağlık dolu bir hayatın kapılarını aralayacaksınız. 120 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek olan projenin Mart 2019’da teslim edilmesi planlanıyor. 1+1 ve 2+1 konut seçeneklerinin yanı sıra ticari alanların da bulunacağı Dekon Senkron projesinde ihtiyaçlarınızı karşılamak için ünlü markaların bulunduğu mağazalar, kafeler ve restoranlar hayatınızı kolaylaştıracak.

Dekon Senkron

Fiyatlar

Dekon Senkron projesi 63 ile 109 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 450 Bin TL ile 720 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 63 m² – 66 m² 450 Bin TL – 520 Bin TL
2+1 Daireler 102 m² 720 Bin TL

Dekon Senkron ne zaman teslimDekon İnşaat güvencesi ile İstanbul’un Ümraniye ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Mart 2019’da yapılması hedefleniyor.

İletişim

  • Adres: İstanbul Finans Merkezi Bölgesi Şenol Güneş Bulvarı Tatlısu Mahallesi Esenli Sokak Ümraniye – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0216 256 63 31
  • Mail Adresi: info@dekonsenkron.com
  • İnternet Adresi: dekonsenkron.com

Dekon Senkron Nerede

Dekon Senkron, İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Ümraniye ilçesinde hayata geçiriliyor. Ümraniye konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 575 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 30. İlçenin yüzde 51’ini erkek yüzde 49’unu bayan nüfus oluştururken yüzde 11’lik kısım üniversite mezunu.

  • Tem Otoyolu’na 200 metre yürüme mesafesi
  • Alışveriş Merkezi’ne 100 metre yürüme mesafesi
  • Ataşehir’e 100 metre yürüme mesafesi
  • Avrasya Tüneli’ne 22 dakika

Dekon Senkron

Ümraniye Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Ümraniye ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,09 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.726 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 23 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Ümraniye ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 280 Bin TL ile 465 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Ümraniye’de metrekare birim fiyatları 1.704 TL iken, günümüzde ortalama 3.726 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.000 TL ile 1.700 TL arasında olduğu ve Dekon Senkron projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %63 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %32 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ