Kredi Haber
Dap Yapı Projeleri
0

1999 yılında kurulan şirket 20 yıllık süreçte yapmış olduğu inşaat projeleri ile müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır. Oluşturmuş olduğu projeler sadece şirketin bütçesini kalkındırmaya yardımcı olmamış aynı zamanda ülke ekonomisine de önemli ölçü de katma değer sağlamıştır. Çalışma hayatında ki tutumları ve konsept çalışmaları ile günümüzde en gözde inşaat şirketlerinden birisi konumuna gelmiştir. Özellikle tasarımlarında tercih ettikleri çizgi dışı tutum onların diğer firmalardan farklı olmasını sağlamakla birlikte yollarının her zaman bir adım ilerisi olduğunu herkese göstermeyi de başarmışlardır.

İlk projelerini Kağıthane’de Şelale ismini verdikleri konsept çalışmayla yapan firma kısa sürede dikkat çekmeyi başarmıştır. Bu çalışma onların sektörde ki ilk adımları olsa da gelecekte nasıl bir nokta da yer alacaklarının en büyük işareti olarak hala varlığını sürdürüyor. Şirket sadece ülkemizde değil aynı zamanda Avrupa’nın da en önemli inşaat şirketlerinden birisi haline gelmiştir. Her zaman daha farklı tasarımları benimseyen firma bu konuda her zaman bir adım önde olmayı başarmaktadır. Farklı tasarımları arasında İstmarina, Validebağ ve Taksim Petek Rezidans en çok dikkat çekenlerdir. Gelecekte sizde bu firma tarafından üretilen konutlardan sahip olmak isterseniz sizlere yakın gelecekte tamamlanacak ve yapım aşamasında olan projeleri hakkında kısa bilgiler vermeye çalışacağız.

DAP Yapı İzmir

Şehrin en büyük ilçesi olan Bornova’da inşa edilen 31 ve 32 kata sahip iki bloktan oluşan proje Atatürk Stadının hemen yanında yer alıyor. 707 adet konutun bulunduğu konut topluluğunun içerisinde 1+0 dairelerden başlayarak her türlü ihtiyaca ait daireler bulunuyor. En küçük daire 37 metrekareden oluşurken en büyük olanı ise 300 metrekare ile sınırlanıyor. Konut projesi içerisinde en düşük konut fiyatı 324 bin TL’den başlıyor. İnşaat firmasının İstanbul dışarısında yapmış olduğu projesinde farklı bir satış politikası takip ediliyor. Emsallerinin tersine satışlar topraktan başlaması İzmir halkı için çok büyük bir avantaj olarak görülebilir. Yapıların içerisinde Saunadan kapalı otoparka ve ısı pay ölçerden asansöre kadar birçok özellik yer alıyor.

Validebağ Konakları

38 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen ve ülkemizde çok fazla emsalinin bulunmadı proje yüksek fiyatlama değerleri ile dikkat çekiyor. 1+1 dairelerin 1.5 milyon TL’den satışa sunulduğu projede 12 farklı blok bulunuyor. 319 daire ve 48 mağazanın yer aldığı projenin 6+1 daire özelliği bulunuyor. En küçük daire 70 metrekareden oluşurken en büyüğü 650 metre kare ile dikkat çekiyor. Aralık 2019’da teslim edilecek olan projede satışların şuan için %20’si gerçekleşmiş durumda. Emlak Konut GYO güvencesinin bulunduğu konutlara 21 binin üzerinde başvuru bulunuyor.

DAP Teras Kule

325 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulan proje iki yüksek bloktan oluşuyor. Teras kule içerisinde 364 rezidans yer alırken, 25 ofis ve 11 mağaza bulunuyor. En düşük yaşam alanı 38 metre kareden oluşurken en büyüğü ise 281 metre kare ile dikkat çekiyor. Kartal’da yükselen kuleler için şuan hali hazırda yapılmış bir satış bulunmuyor. 2019 yılının Temmuz ayında teslim edilmesi planlanan proje 16 bin metrekare alan üzerine inşa ediliyor. Yüzde 5 peşinat ödeyerek alınabilecek konutlar 120 aya kadar vade farkı alınmadan ödeme imkanı sunuluyor oluşu en büyük avantajı olarak dikkat çekiyor.

Taksim Petek Residence

Taksim’de İstanbul’un en merkezi noktalarından birisinde inşa edilen rezidans daireler büyük bir ilgi toplamayı başladı. Projenin tamamlanması ile birlikte satışların hız kazandığı projede şuana kadar %60 yakını sahipleri ile buluştu. 112 rezidans dairenin bulunduğu projenin içerisinde aynı zamanda 15 ofis ve 5 mağaza da yer alıyor. Rezidanslar kendi içerisinde Suit, Grand Suit ve King Suit olarak ayrılıyor. 3 bin metrekare alan üzerine inşa edilen projenin kısa sürede alıcılarına gerekli geri dönüşü sağlayacağı tahmin ediliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ