Kredi Haber
DAP Yapı Konut Projelerinde Büyük Yeni Yıl Fırsatı! 370 Bin TL’den Başlayan Fiyatlar
0

DAP Yapı’dan konutta büyük yeni yıl fırsatı geldi. DAP Yapı projelerinde geçerli olmak üzere dileyen 120 ay vade 0,98 faiz oranı, dileyen 72 ay vade 0 faiz ve bankasız, kefilsiz, senetle satış kampanyalarından faydalanabilir. DAP Yapı projeleri 370 Bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta.

DAP Yapı Satışı Devam Eden Projeler Hangileri?

DAP İzmir

DAP İzmir

Ege Bölgesi’nin nadide şehirlerinden İzmir’de inşa edilen DAP İzmir, ana ulaşım arterlerinin hemen yanı başında konumlanıyor. Eşsiz deniz manzarasına sahip olan DAP İzmir konut projesi 31 ve 32 kat yüksekliğe sahip iki ayrı kuleden meydana geliyor. 707 adet konuttan oluşan projede daireler  özelliklerine göre 37 ila 209 metrekare büyüklüğe sahip olacak.

Validebağ Konakları

DAP Yapı Validebağ Konakları

DAP Yapı projeleri arasında konumu itibari ile en gözde projelerden biri olan Validebağ Konakları, boğaza ve Kız Kulesi’ne çok kısa mesafede yer alıyor. Avrasya Tüneli’nin hemen yanı başında inşa edilen Validebağ Konakları konut projesi az katlı mimarisi ile dikkat çekiyor. 1+0’dan 6+1’e daire tiplerinin yer aldığı projede şehrin merkezinde doğayı hissedeceksiniz.

Teras Kule

DAP Yapı Teras Kule

İstanbul Anadolu Yakası Kartal ilçesinde hayata geçirilen Teras Kule konut projesi Marina ve Adalar manzarasına sahip. Dünyaca ünlü mimar Zaha Hadid tarafından tasarlanan Teras Kule projesinde İstanbul ayaklarınızın altında olacak. Proje ayrıca önemli yatırımların merkezi haline gelen Anadolu Yakası Kartal ilçesinde, önemli ulaşım arterlerinin merkezinde yer alıyor. 1+1’den 3+1’e daire tiplerinin bulunduğu Teras Kule projesinde 364 adet rezidans, 25 adet ofis ve 11 adet  ticari ünite bulunmakta.

Taksim Petek

DAP Yapı Taksim Petek

Kentsel dönüşümün pek olmadığı ve İstanbul’un kalbi Taksim’de inşa edilen Taksim Petek konut projesi ismini bal peteği motifinde ki tasarımından alıyor. 1+1’den 3+1’e rezidansların yer aldığı Taksim Petek projesinde ayrıca ofis ve ticari üniteler yer almakta. 7 gün 24 saat hayatın merkezinde yer almanızı sağlayacak olan projede eşi benzeri olmayan özellikleri ile İstanbul yeni cazibe merkezi olacak.

Adam Kule

DAP Yapı Adam Kule

DAP Yapı’nın Anadolu Yakası projelerinden olan Adam Kule konut projesi Dragos’da inşa ediliyor. Eşi benzeri olmayan özgün mimari tasarımı ile prestijli bir dünyanın kapılarını aralayabileceğiniz Adam Kule projesi 7 kat yükseklikte tek bloktan meydana geliyor. 254 adet bağımsız birimin yer aldığı proje rezidansların yanı sıra ofis ve home ofis birimlerden meydana geliyor. Maltepe’nin Dragos bölgesinde inşa edilen Adam Kule konut projesi toplu ulaşım noktalarına 10 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Vazo Kule

DAP Yapı Vazo Kule

Hitit medeniyetine ait İnandık Vazosu’ndan esinlenerek tasarlanan DAP Yapı Vazo Kule projesi stilinizi yansıtan eşi benzeri olmayan bir yaşamın kapılarını aralıyor. İstanbul Anadolu Yakası konut projelerinin hızla gelişim gösteren bölgelerinden Maltepe’de inşa edilen Vazo Kule projesinde 7 gün 24 saat 5 yıldızlı otel konforunu yaşayacaksınız.

DAP Yapı konut projelerinde ki 120 ay 0,98 vade farkı ya da 72 ay 0 faiz bankasız, kefilsiz ve senetle satış seçeneklerinden yararlanmak için https://dapyapi.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ