Kredi Haber
Dap Yapı İzmir
0

Dap Yapı İzmir’den Büyük fırsat, tekrarı, telafisi yok! Altın üçgen Konak – Bornova – Bayraklı’nın ortasındaki projede sınırlı sayıda daireye özel topraktan satış avantajı. 199 Bin TL’den başlayan fiyatlar, 2 Bin 300 TL’den başlayan taksitlerle, vade farksız senetle ödeme ya da %5 peşin 120 ay vade imkanı Dap Yapı İzmir’de!

Kordon ve denize yürüme mesafesinde, Konak Meydanı’na 5 dakika, Atatürk Stadyumu’nun hemen yanında, İzmir’in doyumsuz deniz manzarasında lüks yaşam keyfi Dap Yapı’dan…

İzmir’de ilk kez konut projesi hayata geçirecek olan Dap Yapı’nın yeni projesi 707 satılık daire konuttan meydana geliyor. 31 ve 32 kat yüksekliğe sahip olacak olan iki bloktan oluşacak projeye Dap İzmir adı verildi. 450 milyon TL yatırım değeri ile inşa edilecek olan Dap İzmir projesinde 1+0 daireler 37 – 95 m², 1+1 daireler ise 65 – 102 m² büyüklükte olacak.
(Proje fiyatları için Sonraki sayfaya geçiniz)

Dap İzmir Fiyat

İzmir’in Bornova ilçesinde, Atatürk Stadyumu’nun hemen yanı başı lokasyonda yükselecek olan Dap İzmir 199 Bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkarıldı. Topraktan satış ve senetle ödeme fırsatına sahip olunabilecek olan projede 2.300 TL’den başlayan taksit imkanı bulunuyor. İsteyene %5 peşinat ve 120 ay vade seçeneği topraktan satışa çıkarılan sınırlı sayıda daire için geçerli olacak.

707 adet satılık daire konutun yer aldığı ve Aralık 2020’de teslimlerin yapılması planlanan Dap İzmir projesinde daireler 37 ila 300 metrekare arasında büyüklüğe sahip olacak.

Dap İzmir İletişim

  • Adres: Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi 3501/2 Sokak No:4 Bornova – İzmir
  • Telefon Numarası: 444 9 327
  • İnternet Adresi: http://www.dapyapi.com.tr/kampanyalar/dap-yapi-izmir
  • Mail Adresi: info@dapyapi.com.tr

Dap İzmir Galeri

Dap İzmir Projesi

Dap İzmir Projesi

Dap İzmir Projesi

Dap İzmir Bölge Konut Piyasası

Dap Yapı’nın ilk kez proje hayata geçireceği bölge olan Bornova’da ki konut kira fiyatları son 5 yıl içerisinde %60 artış gösterirken, satılık daire konut fiyatları %80 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ