Kredi Haber
Daire Kartal
0

İstanbul Anadolu Yakası Kartal ilçesinde hayata geçirilecek olan Daire Kartal projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

244 konutun bulunduğu ve yapımı tamamlanan Daire Kartal projesi daire fiyatları 359 Bin TL’den başlıyor.

60 yıldır estetik ve konforu buluşturarak yaşam alanlarına zerafet katan Kale Grubu, ailesi için en iyisini isteyenlere Daire Kartal’ı sunuyor. Geleceğine yatırım yapmak isteyenleri aynı çatı altında buluşturan projenin her santimetrekaresi en yüksek yapı kalitesinin izlerini taşıyor ve yepyeni bir yaşamın kapılarını açıyor.

Deniz ve adalar manzaralı 1+1 ve geniş 2+1 dairelerden oluşan Daire Kartal konforlu bir yaşamın yeni adresi oluyor. Dairelerin modern ve elegance iç dekorasyon seçenekleri ise tarzınızı yansıtmanıza olanak sağlıyor. Evinizin her köşesi sizin rahatınız için tasarlanmış. Elbet bunda gözlerinizin önüne serilen eşsiz manzaranın da payı var.

Kale Grubu’nun iç ve dış mekanlarda yarattığı kalite farkı ise Daire Kartal’ın her köşesinde kendini hissettiriyor. Düşlediğiniz herşeyi hayatınızın bir parçası yapan, siz keyifli bir yaşam sürerken çocuklarınızı güvenle büyütebileceğiniz bir yer Daire Kartal. “Evim benim kalem” diyenler için tasarlanan bir yer.

Daire Kartal

Fiyatlar

Daire Kartal projesi 53 ile 162 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 359 Bin TL ile 1 Milyon 289 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 53 m² – 96 m² 359 Bin TL – 686 Bin TL
2+1 Daireler 95 m² – 162 m² 514 Bin TL – 1 Milyon 289 Bin TL

Daire Kartal ne zaman teslim – Bodur Gayrimenkul güvencesi ile İstanbul’un Kartal ilçesinde inşa edilecek olan projenin yapımı tamamlandı.

İletişim

  • Adres: Halk Sokak No:10 Kartal – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0216 912 19 12
  • Mail Adresi: info@dairekartal.com
  • İnternet Adresi: dairekartal.com

Daire Kartal Nerede

Daire Kartal, İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Kartal ilçesinde hayata geçiriliyor. Kartal konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 450 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 33. İlçenin yüzde 50’sini erkek yüzde 50’sini bayan nüfus oluştururken yüzde 13’lük kısım üniversite mezunu.

İstanbul’un parlayan yıldızı Kartal’da Kale güvencesiyle yükseliyor. Minibüs ve sahil yolu güzergahlarıyla Kadıköy ve Pendik yönlerine rahat ulaşım sunan Kartal bölgesi E-5 ile Boğaziçi Köprüsü’ne, Tem Otoyolu ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne, Kuzey Marmara Otoyolu ile de Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne kolayca bağlanıyor. Körfez Köprüsü sayesinde neredeyse Bursa ile komşu sayılan Kartal Sabiha Gökçen Havalimanı’na olan yakınlığının yanı sıra deniz, demir ve metro yolu ulaşımıyla da merkezi konumunu güçlendiriyor.

Daire Kartal

Kartal Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Kartal ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,31 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.462 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 21 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Kartal ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 260 Bin TL ile 430 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Kartal’da metrekare birim fiyatları 1.563 TL iken, günümüzde ortalama 3.462 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.000 TL ile 1.750 TL arasında olduğu ve Daire Kartal projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %91 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %90 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

Hızlı tren Kartal ve Pendik İdo terminallerine 15 dakika yakınlıktaki Daire Kartal, alışveriş merkezleri, hastane ve üniversitelerle çevrili konforlu bir yaşama kapılarını açıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ