Kredi Haber
Çubuklu Vadi Evleri
0

Çubuklu Vadi evleri toplamda 6 farklı tipteki 120 adet villadan oluşuyor.  Yeşillikler içerisindeki 214 bin m² alan üzerine kurulan projede yaşam başladı!

Mimari

Villaların büyüklükleri 600 m² ile 227 m² arasında değişirken en büyük alana sahip A tipi villalarda özel havuz ve üç araçlık kapalı otopark standart. 2 araçlık kapalı otopark alanı ve standart havuz kullanımına sahip B tipi villalar 383 m² alanlı. A ve B tipi villalarda evin içerisine girdiğiniz zaman ihtişamını yaşayabileceğiniz galeri boşlukları bulunmaktadır.

220 m²’lik E ve 227 m²’lik F tipi villalar ortak otopark alanı ve standart havuz kullanım imkanına sahiptir ve sitenin alt kısımlarında konumlandırılmışlardır.

C ve D tipli villalar kendi aralarında alt ve üst girişli olarak değişmektedir. C tipi villalar 440 ile 410 m² arasında değişen büyüklüklere sahipken D tipi villaların büyüklükleri kendi içinde aynıdır. Alttan girişe sahip C tipi villalarda 2 araçlık otopark alanı mevcutken diğer C ve D tipli villalardın havuz ve bahçe kullanımları bulundukları konumlara göre değişiklik göstermektedir.

Çubuklu Vadi Evleri

Sosyal İmkanlar

Çubuklu Vadi Evleri gerek konumu gerek mimarisi gerekse sosyal – sportif alanları ile seçkin bir yaşam sunuyor. Proje içerisinde yer alan ve Çamlık adı verilen tesis hem spor hem de sosyal amaçlara hizmet edecek şekilde donatılmış.

Çamlık bünyesindeki fitness salonunda tecrübeli uzman kadro ile kişiye özel programlar düzenlenebildiği gibi grup çalışmalarına da katılım mümkün olmakta. Ayrıca squash, aerobik, açık yüzme havuzu, çok amaçlı spor sahası ve teniz kortu da sportif olanaklar arasında. Spordan sonra dinlenip yorgunluk atabileceğiniz sauna, buhar banyosu ve masaj odası da bulunmakta.

Restoran ve barı özel bir şirket tarafından işletilen Çamlık tesisinde sinema salonu, tv bölümü, bilardoya ilave olarak ayrıca mini bir market de bulunmakta.

Çubuklu Vadi Evleri ne zaman teslimPro Gayrimenkul Exclusive güvencesi ile İstanbul’un Beykoz ilçesinde inşa edilen olan projede daireler teslime hazır.

İletişim

  • Adres: Acarlar Mahallesi Eski Taş Ocağı Yolu Beykoz – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0216 680 80 08
  • Mail Adresi: yonetim@cubukluvadi.com
  • İnternet Adresi: cubukluvadi.com

Çubuklu Vadi Evleri Nerede

Çubuklu Vadi Evleri, İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Beykoz ilçesinde hayata geçiriliyor. Beykoz konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 250 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 33. İlçenin yüzde 50’sini erkek yüzde 50’sini bayan nüfus oluştururken yüzde 12’lik kısım üniversite mezunu.

Konum

Beykoz Çubuklu semtinde yer alan Çubuklu Vadi Evleri, Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne ve Çubuklu Vapur İskelesine 2,5 Km, Avrupa yakasının iş merkezinin orta noktası sayılabilecek Zincirlikuyu Kavşağına 11 Km ve Anadolu yakasında ana arterlerin kesişme noktası olan Kozyatağına 18 Km mesafede.  Kavacık kavşağı ile TEM bağlantısı sayesinde İstanbul’un pek çok noktası uzak olmaktan çıkıyor.

Beykoz Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Beykoz ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,17 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 5.393 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 28 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Beykoz ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 400 Bin TL ile 675 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Beykoz’da metrekare birim fiyatları 2.954 TL iken, günümüzde ortalama 5.393 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.200 TL ile 2.000 TL arasında olduğu ve Çubuklu Vadi Evleri projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %55 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %41 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ