Kredi Haber
Cubes Ankara
0

Ankara’nın hak ettiği fikir, şimdi onu en çok hak eden yerde… Cubes, Ankara’nın yeni odağı Çukurambar’da. Konutta 1650 m², ofiste ise 1800 m² kat büyüklüğüne; 35-180 m² arasında değişen modüler birimlere sahip Cubes’ü, A Blok konutları ile yaşamın, B Blok ofisleri ile iş hayatının merkezine konumlandırdık.

Bir hayat düşün… Alışılagelmiş standartların değil yaşam alanlarının, mutluluğun ve keyfin sana özel kurgulandığı… Kendi hayatını düşün… Kendin olmak için yaptıklarına yenilerini ekle; hayatının sınırlanmasına izin verme, sınırları sen belirle! Kalıplara sığmayan ruhunu nasıl dizginleyebilirsin ki metrekarelerle? Sana en çok uyanı, seni en iyi anlatanı, senin olanı hayal et!

Yaşamak zaten büyük bir iş değil mi? İşin gidişatını değiştirmek senin elinde her zaman! O zaman fikirlerini hayata geçirmek için neyi bekliyorsun? Hayal gücünün gerçeğe dönüştüğü, senin adına bir başkasının değil; senin tasarlayabileceğin yepyeni bir proje. İşte senin için, kendin tasarlayabileceğin bir hayatı yaşama fırsatı!

Cubes’ü tasarlarken, yenilikçi ve farklı mimari yaklaşım çıkış noktamızdı. Sadece hayal gücümüzü referans olarak aldık. Hayal gücünü sana sunulan seçeneklerle sınırlamak istemedik ve metrekareler satın almak yerine, ihtiyaçların ölçüsünde Cube’leri birleştirerek kendi ev ve iş hayatını yaratmanı istedik.

Gözün yükseklerde, biliyoruz. Bu yüzden göklerde yaşa, 3 tarafından da gökyüzünü kucakla, gün hayatından hiç eksik olmasın diye Sky Cube’ü tasarladık. Sen ne istediğini biliyorsun, bu yüzden Cube’ünü sen seç istedik. İster birleştir, istersen tek kullan diye sana özel Cube ve Double Cube’ü tasarladık. Rahatlığını hayatının her yerinde gösteriyorsun, biliyoruz. Sen daima rahat ol, ferah ferah yaşa, tarzını da tüm hayatına yay diye senin için Loft Cube’ü tasarladık. Benim ufkum geniş, hep fazlasını isterim dersin diye Double Loft Cube’ü de ekledik. Doğadan kopamazsın, biliyoruz. Bu yüzden onu hayatına taşı, yeşilin her tonu yüzüne yansısın diye Garden Cube’ü tasarladık.

Belki kuşlar gibi rüzgarı arkana alıp uçmak istersin diye 11. ve 27. katı koşu parkuru olarak planladık. Sporu zirvede yaşa ve tarzını sporda da göster diye Sky GYM’i tasarladık. Danstan pilatese, kick-box’tan tai-chi’ye kadar her türlü spor imkanını verdik sana. Bunlar belki sana az gelir diye 11. kata bir de Yoga House yerleştirdik. Ayrıca bu kata, biraz daha rahatla diye Ankara’nın en özel manzarasına sahip Relax Zone’u ekledik! Hayata spor, spora bambaşka bir bakış açısı getirdik.

Şehrin içinde yepyeni bir şehir yarattık… Gökyüzünü kattık önce, sonra bol bol yeşil ve en sonunda sonsuzluğu paylaşan damlaları senin için bir araya getirdik. Sen göklere kulaç at diye havuzu roof’a taşıdık.

Yeni şeyler keşfetmenin seni hep heyecanlandıracağını düşünerek; birbirinden özel lezzetler sunan restoran ve kafeler yerleştirdik Cubes’e… Sağlıklı seçimler sunan zengin restoranlar, kısa kahve molalarına eşlik eden kafeler, sokak lezzetlerini barındıran özel bir yer kurguladık. İster öğle molası, istersen akşam sefası… Her öğününe lezzetli alternatifler kattık!

Kendini geliştirmek için hep bir şeyler bul; sanatın her dalına bir adım mesafede ol diye bir gösteri merkezi kurguladık sana. Tiyatro, konser, sinema, konferans veya sergi… Seçim senin! İstersen sen topla insanları; özel bir davete veya workshop’a çağır. Hobi odaları ile vaktine nasıl değer katacağını sen seç.

Kitabını yeşillikler içinde okumak istersin ya da arkadaşlarınla eğlenceli bir barbekü partisi yapmak istersin belki. Belki de kendi çiçeğini kendin yetiştirmek istersin. Tüm bunlar ve daha fazlası için Cubes’e yemyeşil kat bahçeleri ve ferah teraslar serpiştirdik. Sen karar ver yeter, keyifli bir hayatın yolunu senin için biz çizdik zaten.

Çocukların, keyifli kahkahaları ile bezenecek, renklenecek parklar ve oyun alanları hazırladık. Tüm ailenin bir arada ama özgür olduğu yerler tasarladık. Kids Zone alanında çocuklara göz kulak olalım istedik. Sen de gurme restoranların lezzetlerini tadarsın dedik. Evcil dostlarını da evinin bir bireyi gibi düşündük, Pets Zone alanında onlara özel otel ve hastane yaptık. Tüm engelleri kaldırdık senin için. Engelsiz bir yaşam için her detayı özel olarak planladık. Çocuklara, evcil hayvanlara, doğaya ve engellilere dost bir proje olduk.

Senin özgürlüğü hak ettiğini düşündük. En iyisini ve en tazesini de… Şehir sana ne sunsa azdı, biz senin için hep bir fazlasını hazırladık. Seni sen yapanın bu olduğuna inandık. Bu nedenle yöresel pazardan kuaföre, kuru temizlemeden terziye kadar birçok donatı hazırladık.

Doğaya aşıksın biliyoruz. Bu yüzden Cubes’ü doğaya zarar vermeyen, doğa dostu malzemelerle tasarladık. Geleceği korumak bir diğer misyonun; biz de senin için geri dönüşümü ön planda tutan bir sistem tasarladık. Dünya standartlarında cepheler, mimari çözümler, malzemelerle sürdürülebilirliği hayatının her anında yaşa istedik.

Sen bir şeyleri düşünmek değil, hayatı yaşamak istiyorsun. Senin için her şeyi düşünen bir işletme modeli tasarladık. Otel işletme omurgasından yola çıkarak yepyeni bir model ortaya çıkarttık. Gece gündüz shift’li çalışan; housekeeping, teknik servis, vale, güvenlik birimleri oluşturduk. Senin 7/24 yaşayan ruhun için 7/24 hizmet veren yepyeni bir sistem kurduk.

Hiçbir şey sana yük olmasın diye, öde kullan sistemi ile aidatlarını düşürdük. Ortak alanların işletmesini de üstlenerek, kendini döndürebilen sistemler kurduk. Aynı sistem içinde senin için Yatırım Küpü’nü tasarladık. Sen gönül rahatlığı ile yatırımını yap, ufak hesapları bize bırak dedik. Kiracını bulalım, aidatlarını takip edelim, yapım hizmetlerini üstlenelim, tadilatlarını yapalım istedik.

Kafan hep rahat olsun diye dünyanın en iyi güvenlik teknolojisini kurduk. Retina okumadan yüz tanımaya kadar içini rahat ettirecek biyometrik imzan ile seni tanıyan yaşam alanları oluşturduk. İşine yeni fikirler kat diye, yepyeni bir ofis anlayışı ve hizmetleri tasarladık. 7 gün 24 saat yaşayan ve hizmet veren alanlar sunduk sana. İyi bir fikrin ne zaman geleceği belli olmaz… İşini büyüttükçe büyüyebilen ofisler ile iş hayatında da sınırları kaldırdık. Seni tanıyan, sana hizmet eden, seni anlayan ofisler hazırladık.

70 m²’lik ofisini 300 m² gibi kullan diye fotokopi çekiminden temizliğe, lounge servisinden toplantı planlamasına kadar birçok ayrıntıyı düşündük. Otoparktan araç kiralamaya, iş sağlığı güvenliğinden iş yeri hekimine kadar seni başarıya götürecek her detayı planladık. Toplantılarına fark katmayı seviyorsun, bu yüzden senin için dikey kat bahçelerinde toplantı yapma imkanı sağladık. Bu kadarı da yetmez dediğini duyduk, bu yüzden farklı büyüklüklerde ve işlevlerde toplantı ve konferans salonları hazırladık. Belki şehrin zirvesinde toplantı yapmak istersin diye de kat bahçelerine business lounge’lar ekledik.

Sana otel konforunda çalışabileceğin alanlar yaratmak için oda servisleri, concierge, günlük temizlik ve sekretarya hizmetleri sunduk. Sen işine odaklan, detaylarla uğraşma istedik. İşini de güvene aldık ve dünyanın en özel güvenlik sistemini kurduk. 7/24 güvende ve rahat olmanı sağladık. Büyük ticari araçlarının da spor arabanın da girebileceği ve rahatça çıkabileceği otoparklar ekledik. Misafirlerini ve personellerini de unutmadık; onlar rahatsa sen de rahatsın biliyoruz. Öğle yemeklerinde sağlıklı beslen diye alternatif bir lokanta da ekledik diğerlerinin yanına.

İşin Cubes’te ama evin değilse diye, sana özel bir otel de tasarladık. Uzun dönem konaklayabileceğin bir konforda tasarlanan; mutfağıyla, odasıyla, hizmetleriyle seni rahat ettirecek çözümler ürettik. İstersen misafirlerini de ağırlayabileceğin bu otel ile misafirperverliği sonuna kadar yaşa istedik. Yepyeni bir hayat sunduk sana… Hep iyiye, hep özgürlüğe, hep sana yönelen bir hayat. Senin için her şeyi düşündük, hazırladık.

Cubes Ankara Fiyatlar

Cubes Ankara projesinde satılık daire konutlar 70 ile 343 metrekare büyüklüğe sahip. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 485 Bin TL ile 2 Milyon 635 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 70 m² – 72 m² 485 Bin TL – 630 Bin TL
2+1 Daireler 76 m² – 104 m² 615 Bin TL
3+1 Daireler 223 m² 1 Milyon 180 Bin TL
4+1 Daireler 165 m² – 228 m² 1 Milyon 500 Bin TL
5+1 Daireler 343 m² 2 Milyon 635 Bin TL
6+1 Daireler 256 m² 2 Milyon TL

Cubes Ankara ne zaman teslimNuhoğlu İnşaat güvencesi ile inşa edilen projede teslimler Nisan 2020’de yapılacak.

Cubes Ankara İletişim

  • Adres: Çukurambar Mahallesi 1424 Cadde No: 6 Çankaya – Ankara
  • Telefon Numarası: 444 22 87
  • Mail Adresi: info@nuhogluinsaat.com.tr
  • İnternet Adresi: http://www.cubesankara.com.tr

Cubes Ankara Nerede

Cubes Ankara konut projesi, Ankara’nın orta kesimlerinde bulunan ve başkent ilan edilmesi ile birlikte ülkemizin yönetim merkezi olarak nitelendirilen Çankaya ilçesinde yer alıyor. 1.157 kilometrekare yüz ölçümüne sahip olan Çankaya ilçesi sosyo-ekonomik durumu “A” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Cubes Ankara Galeri

Cubes Ankara

Cubes Ankara

Cubes Ankara

Cubes Ankara

Cubes Ankara

Cubes Ankara

Çankaya Bölge Konut Piyasası

Çankaya satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 0,14 oranında artış gösterdi. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 2.552 TL olurken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak öngörülmektedir.

Ankara’da bulunan Çankaya satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 190 Bin TL ile 320 Bin TL arasında değer buluyor. Çankaya bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.356 TL iken, 2017 yılında bu rakam 2.552 TL oldu. Ayrıca projenin inşa edildiği Çankaya ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 800 TL ile 1.350 TL arasında oldu. Son 5 yıl içinde Cubes Ankara konut projesinin bulunduğu bölgede konut kira fiyatları %3, satılık daire konut fiyatları ise %27 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ