Kredi Haber
Büyükada Gaziantep
0

Gaziantep Şahinbey ilçesinde hayata geçirilecek olan Büyükada Gaziantep projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

166 konutun bulunduğu ve teslimlerin Haziran 2019’da yapılması planlanan Büyükada Gaziantep projesi daire fiyatları 765 Bin TL’den başlıyor.

Büyükada Gaziantep projesi, 30 yıldır inşaat sektöründe önemli projelere imza atan Hasan Sever İnşaat tarafından hayata geçiyor. Gaziantep Şehitkamil’de yükselecek olan projede 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri bulunuyor. 1986 yılında kurulan Hasan Sever İnşaat, yaklaşık bin kişilik ekibi ile inşaat ve pazarlama sektörlerinin yanı sıra çözüm ortaklıkları ile birlikte yaklaşık 10 bin kişiye istihdam olanağı yarattı. Kuruldukları ilk günden bu yana güvenli ve konforlu yapılar inşa eden Hasan Sever İnşaat, projelerinde estetiği ön planda tutarken yeşile ve doğaya her zaman ayrı özen göstermiştir. Başlıca projeleri Emek 30, Emek 86, Ardıç Evler, Villa Modern, Newista Residence, Newista Life, Kaleli Konutları, Kayabaşı 948, Şahinbey 592 ve Şahinbey 1260 Toki Konutları.

Daha ferah ve sosyal bir yaşam için tasarlanan Büyükada projesi, 20 dönüm arsa üzerinde 16 dönüme yayılmış peyzaj alanı, biyolojik göleti ve yüzme havuzlarıyla çok prestijli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Bölgenin yaşam kriterlerine göre planlanan 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri ile Büyükada Gaziantep projesinde tam istediğiniz bir hayata sahip olacaksınız. Yemyeşil bahçeleri, Adacafe’nin lezzetli anları, spor ve aktivite alanları, çocuk oyun parklarıyla bu adada zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Yürüyüş ve koşu parkurunun yanı sıra, Büyükada’ya komşu 100 dönümlük orman alanı doğa yürüyüşlerini yapmanız için sizi bekliyor. Her türlü konforunuz düşünülerek en yüksek teknolojinin kullanıldığı mimari çözümlerle inşa edilen ve 8 bloktan oluşan bu muhteşem proje sizi kendine hayran bırakacak. İster kapalı yüzme havuzundan çıkıp türk hamamında tazelenecek, isterseniz güzel bir filmden sonra fitness salonunda form tutacaksınız. 30 yıllık Hasan Sever İnşaat kalitesiyle yükselen Büyükada, Gaziantep’te markalı konut projesine yeni bir anlam getiriyor. Bölgenin çehresini değiştirecek olan Büyükada Gaziantep projesi, İbrahimli’nin değerine değer katacak ve çok doğru bir yatırım yaptığınızı kanıtlayacak.

Büyükada Gaziantep

Fiyatlar

Büyükada Gaziantep projesi 189 ile 326 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 765 Bin TL ile 1 Milyon 400 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
3+1 Daireler 189 m² 765 Bin TL
4+1 Daireler 265 m² 1 Milyon 100 Bin TL
5+1 Daireler 326 m² 1 Milyon 400 Bin TL

Büyükada Gaziantep ne zaman teslim – Hasan Sever İnşaat güvencesi ile Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Haziran 2019’da yapılması hedefleniyor.

İletişim

  • Adres: Alleben Mahallesi Atatürk Bulvarı No:68 Şahinbey – GAZİANTEP
  • Telefon Numarası: 0342 221 22 22
  • Mail Adresi: info@hasanseverinsaat.com
  • İnternet Adresi: buyukadagaziantep.com

Büyükada Gaziantep Nerede

Büyükada Gaziantep, Gaziantep sınırları içerisinde yer alan Şahinbey ilçesinde hayata geçiriliyor. Şahinbey konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 810 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 26. İlçenin yüzde 50’sini erkek yüzde 50’sini bayan nüfus oluştururken yüzde 7’lik kısım üniversite mezunu.

Büyükada Gaziantep

Şahinbey Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. Gaziantep konut piyasasında Şahinbey ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,90 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 1.417 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 16 yıl olarak öngörülüyor.

Gaziantep şehri sınırlarında bulunan Şahinbey ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 100 Bin TL ile 180 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Şahinbey’de metrekare birim fiyatları 1.057 TL iken, günümüzde ortalama 1.417 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 550 TL ile 900 TL arasında olduğu ve Büyükada Gaziantep projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %30 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %22 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. Gaziantep genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %7 artış gösterdi ve 1.555 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

Proje içerisinde açık ve kapalı yüzme havuzlarının yanı sıra çocuk yüzme havuzu bulunuyor. Spor yapmayı sevenler için basketbol sahası, futbol sahası, fitness salonu, tenis kortunun yanı sıra temiz hava içerisinde yürüyüş yapabileceğiniz parkur yer alıyor. Muhteşem orman manzarasının yanı sıra çocuklarınızın eğlenceli vakitler geçirebileceği çocuk oyun alanları, sauna ve türk hamamı konforlu bir hayat sürmenize yardımcı olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ