RSS Feed

Park Natura Bursa Projesi


Park Natura projesi, Ömer Kumova İnşaat güvencesi ile Bursa Nilüfer’de yükseliyor. 274 Bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkarılan projede 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor.

216 konutun bulunacağı Park Natura Bursa, 21 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek. Daire tipi ve seçeneklerine göre büyüklükleri 83 ile 155 metrekare arasında değişiklik gösteren satılık daire konutların fiyatları ise 274 Bin TL’den başlıyor. 3+1 daireler ise 319 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkarıldı.

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde Kumova İnşaat tarafından inşa edilecek olan Park Natura projesi %35 peşinat ödeme ile ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Kalan ödeme tutarı ise banka kredisi seçeneği ile ödenebilecek. Projeden ev sahibi olmak isteyenler alternatif ödeme seçeneği olarak %50’si peşin olmak üzere kalan %50 ödeme tutarını 2 yıl 0 faiz fırsatından yararlanabilecek.

Mart 2019’da teslimlerin başlanması beklenen Park Natura projesinde yüzme havuzu, spor salonu, sauna, futbol ve basketbol sahaları, çocuklar için oyun alanları, kapalı otopark bulunuyor. Ömer Kumova İnşaat  tarafından yapımına devam edilen Batıkent Residence projesinden sonra aynı bölgede inşa edilecek olan Park Natura projesinin 24 ay içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Park Natura projesinin bulunduğu Bursa satılık daire konut bölgesindeki kira fiyatları son 5 yıl içerisinde %95 artış gösterdi. Satılık konut fiyatlarında ise %65 artış söz konusu. Bursa Nilüfer ilçesi sınırlarında bulunan Kayapa mahallesi şehir merkezine 25 kilometre, Nilüfer ilçesine ise 16 kilometre mesafede bulunuyor.

PARK NATURA GALERİ

Park Natura

PARK NATURA İLETİŞİM

  • Adres: Kayapa Mahallesi Bursa-Nilüfer
  • Telefon Numarası: 0224 451 39 39
  • İnternet Adresi: http://www.kumova.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Bursa Konut Projeleri