Kredi Haber
Bulvar İstanbul
0

İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir ilçesinde hayata geçirilen ve teslimlerin başladığı Bulvar İstanbul projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

1555 konutun bulunduğu ve teslimlerin Temmuz 2017 itibari ile başladığı Bulvar İstanbul projesi daire fiyatları 387 Bin TL’den başlıyor.

Yüzlerce uygarlığa ev sahipliği yapmış büyülü bir şehir İstanbul. Tarihte her medeniyetin yaşadığı dönem çerçevesinde yaptığı katkılarla binlerce yıldır büyümeyi sürdüren, dünyaya açılan köprülerin değişmeyen buluşma noktası.

Bu benzersiz projeye adım attığınızda sizi geniş peyzaj alanlarının içindeki dinlenme mekanları ve huzur dolu bir mavilik yaşamanız için dev göletler karşılıyor. Ortak kullanım alanlarında havuzlar, aileniz ve komşularınızla keyifli zamanlar geçireceğiniz göletlerin üzerindeki buluşma noktaları ve ruhunuzu ferahlatacak geniş avlular bulunuyor. Pek çok ünlü markayı bir araya getiren lüks mağazalar, sağlıklı bir yaşam için planlanmış modern spor ve terapi alanları, dünya mutfağını önünüze seren gurme restoran ve kafeler Bulvar İstanbul’da buluşuyor.

Farklı ev tipi seçenekleriyle her tür yaşam biçimine uygun koşullar sunan dairelerin modern iç tasarımlarında ise konfor ve estetik bir arada sunuluyor. Özel davetlerin düzenlenebileceği Lunch alanı, dev kütüphanesi, aileniz ve komşularınızla film zevki yaşamanız için hazırlanan sinema salonu, çocuklar için özel olarak tasarlanan oyun alanları, rengarenk çiçeklerle süslü bisiklet parkurlarıyla Bulvar İstanbul modern bir yaşam için ihtiyaç duyulan her şeyi bir araya getiriyor. Burada dileyen lavanta bahçeleri yada kamelya bahçeleri arasında yürüyüş yaparak mutlu bir gün geçiriyor dileyenler ise göletlere bakan evlerinin geniş teraslarında aileleriyle birlikte huzur dolu bir yaşam sürüyor.

Bulvar İstanbul

Fiyatlar

Bulvar İstanbul projesi 82 ile 276 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 387 Bin TL ile 1 Milyon 25 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Fiyatlar
2+1 Daireler 387 Bin TL – 545 Bin TL
3+1 Daireler 433 Bin TL – 559 Bin TL
4+1 Daireler 670 Bin TL – 1 Milyon 25 Bin TL

Bulvar İstanbul ne zaman teslimÖzkar İnşaat ve Özülke İnşaat ortaklığı ile İstanbul’un Başakşehir ilçesinde inşa edilen projenin teslimlerine Temmuz 2017 itibari ile başlandı.

İletişim

  • Adres: Atatürk Olimpiyat Stadı Kayaşehir Yolu 3. Km Başakşehir – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 66 10
  • Mail Adresi: info@bulvaristanbul.com.tr
  • İnternet Adresi: bulvaristanbul.com.tr

Bulvar İstanbul Nerede

Bulvar İstanbul, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Başakşehir ilçesinde hayata geçiriliyor. Başakşehir konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 220 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 27. İlçenin yüzde 51’ini erkek yüzde 49’unu bayan nüfus oluştururken yüzde 10’luk kısım üniversite mezunu.

Şehre yapılan yatırımların merkezinde hem kendine hem de geleceğe yatırım yapmak isteyen modern İstanbul’lular, Bulvar İstanbul’da buluşmaya hazırlanıyor.

Bulvar İstanbul

Başakşehir Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Başakşehir ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,01 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.769 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 24 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Başakşehir ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 280 Bin TL ile 470 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Başakşehir’de metrekare birim fiyatları 1.839 TL iken, günümüzde ortalama 3.769 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.000 TL ile 1.650 TL arasında olduğu ve Bulvar İstanbul projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %77 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %49 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

Atatürk Olimpiyat Stadı, Metro, Marmaray projesi, 3. Köprü, Kanal İstanbul ve Sağlık Kent projeleriyle kendine yatırım yapmayı sürdüren şehrin odağında şimdi yepyeni bir yaşam alanı yükseliyor. İstanbul’un modern ve yeni yüzünü simgeleyen Başakşehir’de doğası, masmavi göletleri ve zengin sosyal yaşamıyla Bulvar İstanbul geleceklerine yatırım yapmayı bilen İstanbul’luları kendine çekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ