Kredi Haber
Bu Numara Kim? Ücretsiz Bilinmeyen Numaralar Servisi
0

Bilinmeyen numaraları öğrenmek için kullanılan çok sayıda servis bulunuyor. Bunların arasında hizmet sağlayanlardan birisi de ücretsiz olarak yardımcı olan Bu Numara Kim sitesidir. Sistemlerini internet üzerinden kullanmak mümkün olduğu gibi aynı zamanda akıllı telefonlar için hazırlanan uygulamalar ile de kullanmak mümkündür.

App Store veya Google Play üzerinden telefonunuza ait işletim sistemine uygun olanı indirerek anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm operatörlerde ücretsiz sorgulama hizmeti sunulmaktadır. Bu sayede sizi dolandırmak isteyen insanlara ait numaranın kimin üzerine olduğunu öğrenmek mümkündür. Sorunsuz bir şekilde, herhangi bir ücret ödemeden defalarca bu sorgulamayı kullanmanız mümkündür.

Sorgulama hizmetinin yanı sıra “Numaramı Kaldır” bölümünü kullanarak, sizin numaranız arandığında görünmemesini sağlamak da mümkün olmaktadır. Bu hizmeti kullandıktan sonra 24 saat içerisinde numaranız sistemden çıkarılmaktadır.

Bu Numara Kim Ücretsiz Sorgulama

Bu Numara Kim hizmetinden hizmetsiz yararlanarak, ücretsiz sorgulama yapmanız için sistemin web sitenizi ziyaret etmelisiniz. Ana sayfada karşınıza çıkan numara kısmına ülkeyi tercih ettikten sonra, sorgulamak istediğiniz numarayı yazmanız gerekiyor. Ara tuşuna basarak sorgulamayı hızlı bir şekilde yapmanız mümkün olacaktır.

Eğer aradığınız numara sisteme kayıtlıysa numaranın sahibi karşınıza çıkacaktır. Ancak numara kayıtlı değilse karşınıza “Bulunamadı / Henüz Kayıt Edilmemiş” yazısı çıkacaktır. Basit bir şekilde sorgulamayı yapabilirsiniz. Daha önceden birileri bu numarayı sorgulatmışsa o konu hakkında da bilgi vermektedir. Numaranın sistem üzerinde kaç kere sorgulatıldığını burada öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Hemen Numara Sorgulama

Hemen numara sorgulama işlemini iki yöntem ile yapabilirsiniz. Yukarıda anlattığımız web sitesini kullanarak veya telefonunuza indireceğiniz uygulama ile işleminizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Bazen uygulamalar bakıma girdiği için kullanmak mümkün olmamaktadır. Bu konuda bilgi web sitesi üzerinden verilmemektedir.

Sorgulama işleminizi yaparken sistem bunu doğru olarak kabul etmemektedir. Sadece ülkemiz numaraları üzerinden değil aynı zamanda dünya üzerinde ki tüm telefon hatları üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Bunu yapmadan önce ülke tercihini yapmayı unutmamalısınız. Burada yer alan, sorgulama yapan kişiyi verilecek olan detaylar sadece bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Her hangi bir hukuki süreç için kullanılamadığını da özellikle belirtmektedirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ