Kredi Haber
Bonusu En Fazla Olan Kredi Kartı
0

Bonusu En Fazla Olan Kredi Kartı

Kredi kartları acil durumlarda harcamalarınızın karşılanması ve ödeme kolaylığı sağlaması bakımından çok fazla avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlardan bir tanesi de puandır. Yapılan alışverişlerde kazanılan ve biriken puanları yine anlaşmalı mağazalarda kullanarak bedava alışveriş yapabilirsiniz. Yaşamınızın her alanında bu puanlar size avantaj sağlayacaktır. Alışverişte, seyahatte, fatura ödemelerinde vb. kazandığınız puanlar ile ödeme yapabilirsiniz.

Bonusu en fazla olan kredi kartı bankalara göre değişmektedir. Kazanmış olduğunuz bu puanları çilingir, çekici, hediye çiçek, araç arıza gibi acil durumlarda kullanabileceğiniz gibi, seyahatlerde, ayıca yurt içi ve yurt dışında da kullanabilirsiniz. Ayrıca bazı bankalar yapılan her alışverişte puan kazandırmaktadır.

En fazla bonus veren kredi kartı Garanti Bankası’nın piyasaya sunduğu Bonus Kart’tır. Bonusu en fazla kredi kartı olan Bonus’ta kazanılan her 1 puan 1 TL değerindedir. Garanti Kredi kartı ile anlaşmalı mağazalarda yapacağınız her alışverişte puan kazanabilir ve daha sonra bu puanlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca banka tarafından düzenli olarak düzenlenen kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

Güncel olarak düzenlenen kampanyalardan bir tanesi TS Bonus’a başvuranlara 50 TL bonus kazanma fırsatıdır. Bonusu en fazla olan kredi kartı olan Bonus Kart, GS, FB ve BJK bonus’a başvuru yapanlara da yine 50 TL bonus kazanma fırsatı sunmaktadır. Ayrıca HD iskender’de 50 TL ve üzerinde yemek harcamalarınız için de 20 TL bonus kazanabilirsiniz. A101’in internet sitesinde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde de yine 30 TL değerinde bonus kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ayrıca zaman zaman düzenlenen kampanyalar ile kartınız ile yapacağınız her alışverişe 1000 TL bonus kazanma fırsatı sunulmaktadır. Bonusu en fazla kredi kartı olan Bonus’un avantajlı dünyasından yararlanmak için hemen kart başvurusu yapabilir ve kampanyalara katılım süresi içerisinde katılım sağlayarak bu puanlardan yararlanma imkanı yakalayabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz puanları yine belirtilen süreler içerisinde kullanmanız gerekiyor.

Ülkemizde ve yurt dışında VISA, MasterCard, AmEx gibi amblemlerin yer aldığı kartlar ile alışveriş yaptığınızda puan kazanırsınız. Bonuslarınızı kazandığınız anda harcayabileceğiniz gibi daha sonra yapacağınız alışverişlerde de kullanabilirsiniz.

 

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ