Kredi Haber
Bonus Kredi Kartı Başvurusu
0

Bonus Kredi Kartı Başvurusu

En avantajlı kredi kartlarından olan Garanti Bankası’nın ürünü Bonus’un avantajlı dünyasından yararlanmak ister misiniz? Çeşitli kanallar ile yapacağınız kredi kartı başvurusu ile acil ihtiyaçlarınıza kolay çözümler bulabilirsiniz. Alışveriş yaparak puan kazanabilir ve kazandığınız puanlar ile daha sonra bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bonus kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek çeşitli yöntemler söz konusudur. Garanti kredi kartı başvuru sonucu da yine farklı yöntemler kullanılarak sorgulanabilmektedir.

Bunlardan ilki internet bankacılığıdır. Bonus kredi kartı başvurusu için internet üzerinden giriş yapabilir ve cep telefonu numarası ve T.C. kimlik no alanlarını doldurduktan sonra kişisel verilen korunması kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili bilgilendirmeyi okudum alanına tik atarak daha sonra onayını al, limitini öğren butonuna basmanız gerekiyor. Bonus Card’ın avantajlı dünyasından yararlanmak için kullanabileceğiniz yöntemlerden bir diğeri de Garanti Bankası müşteri hizmetleridir.

444 0 333 Garanti BBVA müşteri hizmetlerini arayarak, müşteri temsilcinize kredi kartı almak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Bu beyanatın ardından gelir durumunuzun yeterli görülmesi ve sicil durumunuzda herhangi bir problem olmaması halinde başvurunuz onaylanacaktır. Onaylanan başvurunun ardından basılan kredi kartınızı banka şubelerinden alabileceğiniz gibi, adresinize teslim edilmesini de talep edebilirsiniz.

Bonus kredi kartı başvurusu için tercih edebileceğiniz pratik yöntemlerden bir diğeri de kısa mesajdır. SMS kanalı ile başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. BONUS, T.C. kimlik numaranızı aralarında bir boşluk bırakarak yazdıktan sonra 3340’a göndererek sms kanalı ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz banka tarafından incelenmesinin ardından, limit belirlendikten sonra adresinize teslim edilecektir. Ya da basılan kredi kartınızı banka şubelerinden teslim alabilirsiniz.

Kredi kartı başvurunuzu sizlere en yakın banka şubelerine giderek de yapabilirsiniz. Şubeden başvuru için bankalar sizden bazı evraklar talep edecektir. Gelir belgesi, T.C. kimlik belgesi fotokopisi ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Gelir durumunuzun yeterli görülmesi ve kredi notunuzun yüksek olması durumunda kredi kartı alabilirsiniz.

Başvuru için Garanti BBVA mobil bankacılık hizmetlerini de kullanabilirsiniz. Google Play Store ya da APP Store üzerinden indireceğiniz mobil uygulamada ilgili alanları doldurarak başvurunuzu yapabilir ve daha sonra başvurunuzun kabul edilip edilmediğini kontrol edebilirsiniz.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ