Kredi Haber
Blue Lake
1

Bir yaşam düşleyin..

İstanbul’da sonsuz göl ve deniz manzarasına karşı. Metal Yapı Konut’un İstanbul’a armağanı Blue Lake Küçükçekmece..

Eviniz her yere yakın. Blue Lake Küçükçekmece‘den İstanbul’un istediğiniz noktasına ulaşım çok kolay. Atatürk Havalimanı, metrobüs, İdo iskelesine dakikalar içerisinde, Taksim’e yarım saatte ulaşabiliyorsunuz.

Blue Lake’in özgün mimarisi, yaşam ve spor alanları, vale hizmetleri, spa ve wellness, tenis ve basketbol sahaları, hobi atölyeleri, restoranlar ve mağazaları size yepyeni bir şehir kültürü sunuyor. Blue Lake’de çok özel bir yerde yaşayacaksınız. Leb-i derya göl ve deniz manzaralı terasta havuza girip, keyif alanlarında komşularınızla sohbet edeceksiniz.

Her mevsim ayrı renklere bürünen göl kenarında muhteşem bir bahçeniz olacak. Sahil yürüyüş yaparken, gölde spor yapan çocuklarınızı izleyebileceksiniz. Burada yaşam tam düşlediğiniz gibi. Stüdyo daireden 4+1 dublekse kadar farklı daire seçenekleri, Chapman Taylor mimarisi ve Metal Yapı Konut kalitesiyle artık bu bir düş değil. Yalı dairesi konforunda sahilde büyülü yaşam Blue Lake Küçükçekmece‘de sizi bekliyor.

Blue Lake Fiyatlar

Blue Lake projesinde satılık daire konutlar 60 ile 436 metrekare büyüklüğe sahip. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 522 Bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+0 Daireler 60 m² – 63 m² 522 Bin TL’den Başlayan Fiyatlar
1+1 Daireler 83 m² – 265 m² 690 Bin TL’den Başlayan Fiyatlar
2+1 Daireler 135 m² – 268 m² 1 Milyon 214 Bin TL’den Başlayan Fiyatlar
3+1 Daireler 173 m² – 252 m² 1 Milyon 476 Bin TL’den Başlayan Fiyatlar
4+1 Daireler 335 m² – 436 m² 2 Milyon 398 Bin TL’den Başlayan Fiyatlar

Blue Lake ne zaman teslim – Metal Yapı Konut güvencesi ile inşa edilen projede teslimlerin Mart 2018’de yapılması hedefleniyor.

Blue Lake İletişim

  • Adres: 27 Mayıs Caddesi No:23 Küçükçekmece – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 81 28
  • Mail Adresi: info@bluelake.com.tr
  • İnternet Adresi: http://www.bluelake.com.tr

Blue Lake Nerede

Blue Lake konut projesi İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan, önemli bölümündeki yapılaşmaların imar planı ve teknik şartlara uygun bir şekilde yapıldığı Küçükçekmece ilçesinde yer alıyor. 127 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan Küçükçekmece ilçesi sosyo-ekonomik durumu “C” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Blue Lake Galeri

Blue Lake

Blue Lake

Blue Lake

Blue Lake

Blue Lake

BLUE LAKE KÜÇÜKÇEKMECE TANITIM FİLMİ

Blue Lake, büyük görkeme sahip tarihi ve doğal tabiatı ile büyüleyen İstanbul’un Marmara Denizi sahil kesiminde, dünyanın nadir lagün göllerinden biri olan Küçükçekmece Gölü’yle bir araya geldiği konumda yer alıyor. Göl kıyısı şeridi, parklar, yürüyüş alanları, spor alanları ve bisiklet parkurları ile sarılı olan Blue Lake, yeşil ve maviyle bir arada, modern bir hayat fırsatı sunuyor. Bulunduğu konum itibarı ile Kanal İstanbul ve 3. havaalanı olmak üzere İstanbul’un mega projelerine kısa mesafede olması sebebiyle Blue Lake, İstanbul’un değeri en hızla artan gelişim projesi.

Blue Lake’de siz ve aileniz için hayalini kurduğunuz sanat kurslarına katılmak ister misiniz? Sizi tecrübeli eğitmenlerle buluşturacağımız atölyelerimizde hayata farklı bir bakış açısı, çocuklarınız için de hayatları boyunca ilgi gösterecekleri bir hobi kazandırmayı amaçlıyoruz. Diğer yandan, performans merkezimizde ve sergi alanımızda gösteriler ve sanat sergileriyle eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.

Küçükçekmece Bölge Konut Piyasası

Küçükçekmece satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 1,22 oranında artış gösterdi. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.361 TL olurken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 16 yıl olarak öngörülmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Küçükçekmece satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 250 Bin TL ile 420 Bin TL arasında değer buluyor. Küçükçekmece bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.424 TL iken, 2017 yılında bu rakam 3.361 TL oldu. Ayrıca projenin inşa edildiği Küçükçekmece ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 1.350 TL ile 2.250 TL arasında oldu. Son 5 yıl içinde Blue Lake konut projesinin bulunduğu bölgede konut kira fiyatları %83, satılık daire konut fiyatları ise %168 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Grande dedi ki:

    Küçükçekme sahilini mahveden, güzelim manzaraya kötü bir görüntü veren proje. Birileri kazanacak diye göl yatağına bina diktiler

BİR YORUM YAZ