Kredi Haber
Bizimtepe Aydos
0

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe ilçesinde hayata geçirilecek olan Bizimtepe Aydos projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

1.037 konutun bulunduğu ve teslimlerin Mayıs 2018’de yapılması planlanan Bizimtepe Aydos projesi daire fiyatları 500 Bin TL’den başlıyor.

Sancaktepe’de TEM Otoyolu ile Aydos Ormanı arasında yer alan projeden TEM Sultanbeyli Gişeleri birkaç dakika Sabiha Gökçen Havalimanı 10 dakika, İstanbul Finans Merkezi 15 dakika mesafede yer alıyor. Rings Alışveriş Merkezinin hemen yanında yer alan proje, 2019’da tamamlanması beklenen Üsküdar – Sancaktepe metro hattı güzergahında yer alıyor. Söz konusu metro hattı tamamlandığında Bizimtepe Aydos ile İstanbul Finans Merkezi ve Üsküdar arasında kesintisiz bir bağlantı olacak.

Bizimtepe Aydos

17 blok ve toplam 1037 daireden oluşan proje daha çok ailelere hitap edecek şekilde tasarlanmış. Daire seçenekleri 2+1’den 4+1’e kadar değişiyor ve 1+1 ya da stüdyo tipi daireler yer almıyor. İstanbul’un şehir içinde kalmış sayılı yeşil alanlarından Aydos Ormanı’na komşu olan projede toplam alanın %90’ı peyzaj alanı olarak ayrılmış.

Proje kapsamında yer alan çarşıda günlük ihtiyaçların site dışına çıkmadan karşılanabilmesi için şarküteriden kuru temizlemeye, marketten eczaneye ve kafe bistrodan lokantaya kadar pek çok mağaza bulunmakta. Projede bahçe işlerini sevenlere özel önem verilmiş ve serbestçe ekilip dikilmeye müsait özel hobi bahçeleri site sakinlerinin hizmetine sunulmuş. Bununla birlikte formunu korumak isteyen sporseverler de unutulmamış. Yaz kış demeden spor yapılabilmesi için Fitness Center’a ilave olarak açık/ kapalı yüzme havuzları, bay/ bayan hamam, masaj ve buhar odaları, basketbol ve voleybol sahaları da yer alıyor. Koşu bandında koşmanın açık havada koşmak ile aynı keyfi vermeyeceği düşünülerek 2.500 metrelik koşu parkuru da projeye dahil edilmiş.

Bizimtepe Aydos’ta çocuk oyun alanları planlanırken çocukların hepsi aynı kategoriye konulmamış, çocuk oyun alanları 3-5 yaş arası çocuklar ile 5-12 yaş arası çocuklar için ayrı ayrı planlanmış ve çocukların kendi yaş aralıkları ile bir arada olarak oynamaları ve etkileşim sağlamaları hedeflenmiş. Yetişkinler için planlanan açık – kapalı yüzme havuzlarına ilave olarak çocuklar için de hem açık hem kapalı havuzlar bulunmakta. Siteye özel anaokulu ve bisiklet yolları da çocuklar için düşünülen diğer ayrıcalıklar.

Bizimtepe Aydos Fiyatlar

Bizimtepe Aydos projesi 87 ile 192 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 500 Bin TL ile 1 Milyon 500 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
2+1 Daireler 88 m² 500 Bin TL – 525 Bin TL
3+1 Daireler 144 m² 700 Bin TL
4+1 Daireler  192 m²  1 Milyon 90 Bin TL – 1 Milyon 500 Bin TL

Bizimtepe Aydos ne zaman teslim – Halk GYO ve Vakıf GYO ortaklığı ile İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe ilçesinde inşa edilecek olan projede konut teslimlerinin 2018 yılı Mayıs ayında yapılması hedefleniyor.

Bizimtepe Aydos İletişim

  • Adres: Veysel Karani Mahallesi Kanuni Caddesi No: 3/A/1 Sancaktepe – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 77 74
  • Mail Adresi: info@bizimtepeaydos.com
  • İnternet Adresi: bizimtepeaydos.com

Bizimtepe Aydos

Bizimtepe Aydos Nerede

Bizimtepe Aydos, İstanbul Anadolu Yakası’nın hızla değerlenen ve yatırımcıların en gözde ilçelerinden biri olan Sancaktepe’de bulunuyor. 61 kilometrekare yüz ölçümüne sahip olan Sancaktepe konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Sancaktepe Konut Piyasası

İstanbul Anadolu Yakası konut piyasasında Sancaktepe ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,91 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 2.428 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 16 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nın Sancaktepe ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 180 Bin TL ile 300 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Sancaktepe’de metrekare birim fiyatları 1.246 TL iken, günümüzde ortalama 2.428 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 900 TL ile 1.550 TL arasında olduğu ve Bizimtepe Aydos projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %31 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %12 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Özetle Bizimtepe Aydos İstanbul Sancaktepe’de aileler, özellikle çocuklu aileler için düşünülmüş bir proje.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ