Kredi Haber
Biva Tower
0

Biva Tower, İzmir Bayraklı’da Biva Mimarlık kalitesi ile hayata geçiriliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 satılık daire konut tiplerinin yer alacağı Biva Tower projesinde teslimlerin Aralık 2019 tarihinde gerçekleşmesi hedefleniyor.

1+1’den 4+1’e farklı konut tiplerinin yer alacağı ve İzmir’in Bayraklı ilçesinde yükselecek olan Biva Tower’da 96 adet konut, 8 adet ticari alan bulunuyor. Karma konseptte tasarlanan projede ön talepler toplanmaya başlandı. Resmi satışların ise Biva Tower fiyatları ve ödeme planları ile birlikte kısa bir süre içinde başlaması planlanıyor. 32 kat yüksekliğe sahip olacak olan Biva Tower, ülkemizin en yüksek yapısal çelik binası olma özelliğine sahip olacak. Teslimlerin Aralık 2019’da yapılması planlanan projede aileniz ve sevdiklerinizin kendilerini güvende hissetmelerini sağlayacak 7/24 güvenlik, her daireye özel otopark, peyzaj, spor salonu, sauna, yüzme havuzu, çocuk oyun parkları ve yürüyüş parkurları gibi sosyal olanaklar yer alıyor.

Biva Tower Fiyatlar

Biva Tower projesinde satılık daire konutların büyüklükleri ve fiyat listesi henüz açıklanmadı. Önümüzdeki günlerde kampanya ve ödeme planlarının açıklanması bekleniyor.

Biva Tower ne zaman teslim – Projede teslimlerin Aralık 2019’da yapılması planlanıyor.

Biva Tower İletişim

  • Adres: İzmir Bayraklı
  • Telefon Numarası: 444 30 31
  • Mail Adresi: info@bivamimarlik.com.tr
  • İnternet Adresi: http://www.biva.com.tr/

Biva Tower Nerede

Biva Tower konut projesi İzmir’in kent merkezi olarak nitelendirilen Bayraklı ilçesinde yer alıyor. 200 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan Bayraklı ilçesi sosyo-ekonomik durumu “B-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Biva Tower Galeri

Biva Tower

Bayraklı Bölge Konut Piyasası

Bayraklı satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 0,96 oranında artış sağladı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 2.820 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 21 yıl olarak öngörülmektedir.

İzmir’de bulunan Bayraklı satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 210 Bin TL ile 350 Bin TL arasında değer buluyor. İzmir satılık daire Bayraklı bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.321 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 2.820 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca projenin inşa edildiği Bayraklı ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 800 TL ile 1.400 TL arasında oldu. Son 5 yıl içinde Biva Tower konut projesinin bulunduğu bölgede konut kira fiyatları %74, satılık daire konut fiyatları ise %86 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ