Kredi Haber
Birikim Evim
0

Birikim Evim faiz ödemeden gayrimenkul sahibi olmak isteyenlerin tercih edebilecekleri özel sistemleri sunan, faizsiz ev sahibi yapan firmalar arasında yer alıyor. Sundukları avantajlar, organizasyon ücreti ödemesi yaparak uygun fiyata ev sahibi olmanıza imkan tanıması ile dikkat çekiyor.

Herkesin rahatlıkla başvuru yapabilecekleri bir sistemleri olan şirketin uzun yıllara dayanan gayrimenkul tecrübesi ile dikkat çektiği görülebiliyor. “Hep Birlikte Geleceğimizi Biriktiriyoruz” sloganıyla yola çıkan şirket, hizmetlerini ülkemizin her noktasında sunması ile dikkat çekiyor.

Birikim Evim Nedir?

Birikim Evim, sektörde ki diğer şirketler de olduğu gibi faiz ve vade farkı ödemeden ev almanıza yardımcı olan bir şirkettir. Bu hizmeti sunarken faizsiz ev çözümleri arasından öncelikle size uygun olanı tercih etmeniz gerekiyor.

Bu tercihin ardından onlarla bir sözleşme imzalıyor ve şirketin bünyesine dahil oluyorsunuz. Üç farklı seçenekten size uygun olanı tercih etmeden şirkete güvenmeniz gerekiyor. Sizin güveninizi sağlamak için dikkatli bir çalışma yaptıkları da görülebiliyor. Şirket ile anlaşma yaparak sadece ev değil, bununla birlikte iş yeri ve gayrimenkul alımını da gerçekleştirmeniz mümkündür. Firma hakkında daha detaylı bilgilere https://www.birikimevim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Birikim Evim Güvenilir mi?

Birçok grup şirketinin bir araya gelmesiyle oluşan Birikim Evim güvenilir mi sorusuna verilecek cevap bu anlamda ideal bir noktada olduklarını söylemek olacaktır. Şirket yapısı ile ilgili tüm bilgileri şeffaf bir şekilde paylaşan, verileri açıkça sunan şirket ile irtibata geçerek onların güvenirliğini test etmeniz mümkündür.

Bu tür sistemlerde ilk bakılan detay ülkemizde muhatap olunacak şirketin güvenilirliği olmaktadır. Eğer karşınızda ki şirkete güven sağlamazsanız alışverişin doğru şekilde yapılmasında tedirginlik yaşamanız doğaldır. Birikim Evim bu noktada müşterilerine tüm detayları ile güvenli bir yapı sunduğunu ispatlamasıyla öne çıkıyor.

Birikim Evim Faizsiz Ev Çözümleri Nelerdir?

Birikim Evim şirketi müşterilerine gayrimenkul alabilmesi için üç farklı seçenek sunuyor. Sabit Sistem, Erken Teslimatlı Sistem ve Serbest Sistem adı verilen yöntemlerden herhangi bir tanesini tercih ederek istediğiniz bedelde ev salma şansınızı sizlere sunuyorlar.

Sabit Sistem yönteminde başvuru yapıldıktan sonra alınacak olan ev noter huzurunda yapılan çekilişle belirleniyor. Bu çekiliş ile evin alınacağı tarihin bilgisi de veriliyor. Herhangi peşinat ve ara ödeme zorunluluğu olmadan kendiniz tarafından belirlenen limitler dahilinde bir ev sahibi olmanız mümkündür.

Erken teslimatlı sistem ile evinize hızlı bir şekilde sahip olmanız amaçlanıyor. Ev bedelini ve ödeme sürenizi belirledikten sonra evi alacağınız tarih noter huzurunda yapılan çekilişle belirleniyor. Teslimat gerçekleştikten sonra isterseniz ödeme limitini yükselterek borcunuzu hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz.

Serbest sistem birçok açıdan müşterilere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ödeme miktarınızı, teslim tarihi gibi detayları kendiniz belirleme şansınız bulunuyor. İsterseniz ara ödeme yapabilir, taksitleri istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Almak istediğiniz evin bedeline göre teslim tarihi de ortaya çıkacaktır.

Birikim Evim Organizasyon Ücreti Ne Kadar?

Birikim Evim sistemine dahil olacaklar hiçbir şekilde faiz veya vade farkı ödemek zorunda kalmayacaktır. Ancak müşteriler alacakları evin bedeline göre belirli bir organizasyon ücreti ödemek zorundadır. Bu ücret tercih edilecek evin bedeline göre firma tarafından sizden talep edilecektir. %7 ile %13 arasında değişen oranlarda bu bedel talep edilmektedir. Ödenebilecek faiz oranı ile karşılaştırıldığında çok uygun bir oran olarak kabul edilebilir.

Birikim Evim Avantajları Nelerdir?

Birikim Evim’e dahil olanların unutmaması gereken detay bu firmanın çok sayıda avantajı olduğudur. Kredi masrafı yapmadan, kredi notunuz önemsenmeden ve faiz ödemesi yapmadan ev sahibi olmanız mümkündür.

Bu sayede herhangi bir kira yardımı, ara ödeme veya peşin ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Kendinizin belirleyeceği taksit miktarları ile ucuza ev sahibi olmanız mümkün olacaktır. Alacağınız evi eğer paranız olursa erken ödeme yaparak bitime şansına da sahip olabileceksiniz.

Faizsiz, Kredisiz, Peşinatsız ve Taksitle Ev Sahibi Olunur Mu?

Bütçenize uygun taksitlerle, banka kredisi çekmeden, peşinatsız ve kira öder gibi ev sahibi olmanız mümkün. Aşağıda ki sistemler ile hayalini kurduğunuz eve sahip olabilirsiniz.

  • Eminevim – satilikdairekonut.com/konut-projeleri/eminevim.html
  • Fuzulev – satilikdairekonut.com/konut-projeleri/fuzulev.html
  • Birevim – satilikdairekonut.com/konut-projeleri/birevim.html
  • Finansevim – satilikdairekonut.com/konut-projeleri/finansevim.html
  • Hedefevim – satilikdairekonut.com/konut-projeleri/hedefevim.html
  • Kolay Evim – satilikdairekonut.com/emlak-konut/kolay-evim-nedir-yorumlari-ve-sikayetleri.html
  • Katılımevim – satilikdairekonut.com/konut-projeleri/katilimevim.html
  • Tasarrufla Ev – satilikdairekonut.com/konut-projeleri/tasarrufla-ev-nedir-yorumlari-ve-sikayetleri-faizsiz-taksitle-ev-nasil-alinir.html

Konut finansmanı sağlayan diğer firmalar ve Birikim Evim ile ilgili merak ettiklerinizi, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ