Kredi Haber
3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi
0

3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Dünyanın pek çok ülkesinde yayılan Covıd 19 maalesef ki ülkemizde de ortaya çıktı. Bu süreç insanları psikolojik olarak zaten etkilerken çalışamayan, iş yerlerini açamayan ve birçok nedenle maddi zorluklar yaşayan insanları da gündeme getirdi. İşte bu noktada ekonomik kalkınma dahilinde  bankalar yardımcı olmak adına çeşitli kampanyalar sunuyorlar.Normalleşme sürecine girdiğimiz bu günlerde ülkemizde birçok banka artık ertelemeli kredi vermeye başladı. Normal kredi aldığımızda diğer ay ödemeye başlarken bu ertelemeli kredi ile 3 ay erteleme hakkına sahibiz. 90 gün öteleme hakkının sağlandığı ertelemeli ihtiyaç kredisine sizler de çok kolay başvurabilirsiniz.

3 Ay Ertelemeli Kredi Koşulları

Hemen hemen her resmi işlemde yer alan 18 yaşını doldurmuş olmak, ertelemeli kredi alırken de ön koşuldur. Aylık kazancınızı resmi bir evrakla belgelemeniz ve kredi alabilme konusunda herhangi bir resmi engelinizin bulunmaması da diğer koşullardandır.Bankalar kendi koşullarını oluşturmuş ve ertelemeli kredide hangi imkanları sunduğunu da resmi sayfalarında duyurmuşlardır. Hangi bankaya başvurmak istiyorsanız, bu imkanı hangi banka sağlıyor öğrenmek istiyorsanız ya da hangi banka hangi kampanyayı sunuyor diye merak ediyorsanız yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. Tabi daha ayrıntılı bilgiler ilgili bankaların resmi sayfalarında yer almaktadır.

Halkbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Normalleşme sürecine bankalar da katılarak 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi vereceklerini açıklamışlardır. Halkbank da Kredi Mini İhtiyaç Kredisi ile bu kampanyaya katıldıklarını duyurmuştur.5 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınızda en fazla 10 ay vade imkanı tanıyan Halkbank taksit ödemeleriniz için de 3 ay erteleme imkanı tanımışıtır. Artan ya da azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, 3 ay erteleme gibi değişik esnek ödeme seçenekleriyle pek çok kişinin dikkatini çekmiştir.Başvuru yapmak için resmi evrakınız ile şubeyi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Yapı Kredi 3 Ay Ertelemeli Kredi

90 gün erteleme ile ihtiyaç kredisi veren bankalardan biri de Yapı kredidir. 60 aya varan vade imkanı ve üst limiti 200.000 TL olan kredisi ile bankaların rekabet ortamında o da kendine bir yer bulmuştur.3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi için bankanın resmi internet sayfasını kullanarak ya da mobil üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi talebiniz için bankaya gitmek ise sizin için sağlık çerçevesinde son adım olarak kalsın.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Akbank müşterisi olanlar internet sayfasından ya da müşteri temsilcisi aracılığıyla bu başvuruyu yapabilirler. Akbank müşterisi değilseniz bankaya şahsi başvurunuz gerekmektedir. Yanınızda nüfus cüzdanınız ve mal beyanınızı belirten belge ile gitmeniz gerekmektedir. 3 ay ertelemeli kredinizin geri ödeme faiz oranını bankanın internet sayfasından öğrenebilirsiniz. Vade oranı en fazla 57 ay olarak belirlenen ve ilk ödemenin de en fazla 92 gün ertelenebilmesi, bankanın ifadesinde yer alan bilgilerdendir.

Şekerbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

0,75 faiz oranı ile ertelemeli kredi yarışına Şekerbank da dahil olmuştur. Kampanyası hakkında ayrıntılı bilgileri resmi sayfasından yayınlayan banka, kampanyadan faydalanabilmek için de kredi notu yüksek olma şartı diye bir ibareye yer vermiştir.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

60 ay vade ve 0,86 faiz oranı ile diğer bankalardan geri kalmayan Vakıfbank da esnek ödeme imkan sunan diğer bankalardan biridir. Artan ya da azalan taksitli ödeme, aylık eşit taksitli ödeme ya da 3 ayda bir eşit taksitli ödeme gibi ödeme kolaylıkları sunan Vakıfbank a ertelemeli kredinizi almak için siz de başvurabilirsiniz.

Bayram Kredisi Kampanyaları

Önemli dönemleri fırsata çeviren bankalar birbirleriyle yarışmaya devam ediyor. Bu kapsamda yılbaşı bayram gibi zamanlarda dönemlik fırsatlarla yeni kampanyalar sunuyorlar. Bunlardan biri de bayram kredisi. Bayram kredisi 3 ay ertelemeli olarak sunulan kredi imkanıdır. Bunu sağlayan bazı bankalara gelin birlikte bakalım.

ING BANK Bayram Kredisi

Bayram özel ihtiyaç kredisini ertelemeli olarak sunan ING bu kampanyada faiz oranını 0,79 olarak belirlemiştir.

QNB Finansbank Bayram Kredisi

Finansbank bayrama özel olarak ötelemeli kredi veren bir diğer bankadır. 60 aya varan vade ve 0,89 faiz oranı ile bayram kredinizi siz de QNB den alabilirsiniz.

İŞ Bankası Bayram Kredisi

İş Bankası bayram kampanyasında vatandaşlara ihtiyaç kredisini ertelemeli ödeme seçeneğiyle veren başka bir banka olarak rekabet ortamında yerini almıştır. Fırsatları en iyi imkanlarla sağlamaya çalışan İş Bankasından ertelemeli bayram kredisi almak istiyorsanız bankaya uğramadan internet üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. 0,96 faiz oranı ve 60 ay vade ile öteleme imkanı tanıyan İş Bankası hakkında daha fazla bilgi almak için bankanın resmi internet sayfasına göz atabilirsiniz.

6 ay ertelemeli kredi kampanyası sona ermiştir. Güncel kredi kampanyaları yukarıda listelenmiştir. Sitemiz bilgilendirme amacıyla hizmet vermektedir. Sitemizden herhangi bir başvuru veyahut bilgi talebi alınmamaktadır. Kredi başvurularında aracı ve komisyoncu kullanmayınız başvurularınızı şahsen ve bireysel olarak yapınız. Lütfen başvurular için aracı ve komisyoncu kullanmayın, şubelere şahsen ve bireysel olarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ