Kredi Haber
Birevim Tasarrufla Ev Sahibi Yapıyor
1

Tasarruflarınızla ev sahibi olmak ister misiniz? Faiz ya da fark ödemeden hızlı, ekonomik ve kolay ev sahibi olmak sizin elinizde. Almak istediğiniz ev için faiz, vade farkı ya da başka farklar ödemezsiniz. Birevim ile Türkiye’nin her yerinden tasarrufla ev sahibi olabilirsiniz. Tasarrufla ev almak istediğinizde en uygun maliyetle ev sahibi olursunuz. Tasarrufla ev alma yöntemleri sayesinde birikiminizi kısa sürede elde edip, kalan borcunuzu olması gerekenden çok daha kısa sürede bitirirsiniz. Ne kadarlık bir ev almak istediğinize ve aylık ödeyeceğiniz taksitlere siz karar verirsiniz. Kendi bütçenize göre tasarruf yapıp, kısa sürede elde etmek istediğiniz birikimle kendi evinizin sahibi olabilirsiniz. Hiç peşinat vermeden de ev sahibi olabilirsiniz. İhtiyaç halinde almak istediğiniz evin değerini ve aylık taksitlerinizi düşürebilir ya da yükseltebilirsiniz. Tasarruflarınızla hızlı, kolay ve ekonomik bir şekilde ev alma dönemi Birevim’de.

Birevim

Birevim ile sadece 4 adımda tasarruflarınızla ev sahibi olabileceğinizi biliyor musunuz?

  • Ev sahibi olmak için ihtiyacınız olan toplam birikimi belirleyin. 100 bin, 200 bin, 300 bin ya da daha fazlası.
  • Her ay ne kadar tasarruf yapabileceğinize karar verin. Tasarrufla ev alırken aylık ödemelerinize siz karar verirsiniz.
  • Seçmiş olduğunuz tasarruf yöntemine göre evinizi teslim alacağınız tarih belirlenir.
  • Belirlenen teslim tarihinde elde ettiğiniz birikimle dilediğiniz yerden beğendiğiniz evi alabilirsiniz.

Birevim’in tasarruf programlarına dahil olanlar hızlı, kolay ve en uygun maliyetle ev sahibi oluyor. 20 kişiden başlayıp 480 kişiye kadar oluşturulan tasarruf programlarıyla aylık ödemek istediğiniz taksitleri kendiniz belirlerken, Birevim’in kendine özgü yöntemleri sayesinde toplam borcunuz olması gerekenden çok daha erken bitiyor.

Unutmayın! Tasarruf programlarında yer alan kişi sayısı, taksit sayısı değildir. Bunu bir örnekle açıklayalım. 100 bin lira değerinde bir ev almak istiyorsunuz. Hiç peşinat vermeden 240 kişilik tasarruf programına dahil olursanız aylık taksitleriniz 417 lira yapar. Kısaca almak istediğiniz evin değerini, girmek istediğiniz tasarruf programı kişi sayısına böldüğünüzde ödeyeceğiniz ilk taksit ortaya çıkar. Evinizin tesliminden sonra ve yıllık olarak taksitlerinizde bir miktar artış yapılır. Yapılan bu artışlar evin maliyetini artırmaz. Kalan borcunuzdan düşülür. Böylelikle toplam borcunuz olması gerekenden çok daha önce biter.

240 kişilik tasarruf programında yapılan sıra tespiti sonucu evinizi ilk sırada aldığınızı varsayalım. Birevim’in kendine özgü finansal uygulamaları sayesinde toplam borcunuz ortalama 90 ayda bitecektir. Kendi bütçenize uyan taksitlerle, birlikte tasarrufun muhteşem gücünü kullanarak hızlı, kolay ve en uygun maliyetle ev sahibi olmak istiyorsanız birevim.com resmi web sitesinden form doldurabilirsiniz.

Birevim, youtube kanallarında yayınladıkları “Bir” neyi değiştirir video ile çok güzel mesaj vermiş.

“Bir” neyi değiştirir? Mesela bir fabrika üretime başlayınca, bir evin temeli atılınca, bir amaç araç olunca, bir lirayı kenara koyunca ne değişir? Çok şey… “Bir”ler bir araya geldiğinde çok olur. “Bir”den olmaz demeyin. “Bir”likte olur. Kendimiz için, ülkemiz için, geleceğimiz için birlikte tasarruf edelim. Unutmayın! Gelecek bugünden birikir, beraberinde mutluluğu getirir. Birlikte tasarrufun muhteşem gücü, BİREVİM’de!

Bir Evim Gayrimenkul

Birevim’in tasarrufla ev sahibi olma sistemini şu örnekle daha güzel açıklayabiliriz.

Ali ve Ahmet 100 bin lira değerinde bir ev sahibi olmak için her ay bin lira tasarruf yapmaya başlıyorlar. Ali, kendi başına tasarruf yaparken, Ahmet kendisi gibi ev almak isteyen 99 kişiyle birlikte tasarruf yapıyor. Ali ilk ay bin lira tasarruf yapıyor. Ahmet ve 99 arkadaşı ise 100 bin lira tasarruf yapıyor. Ali ilk ay yaptığı tasarrufla almak istediği evin yüzde 1’ini biriktirmişken, Ahmet ve arkadaşları daha ilk ay içlerinden bir kişiye ev alıyorlar. Ahmet ve arkadaşları her ay sırayla ev sahibi olurken, evini teslim alan kişiler diğerlerinin de hızlı ev sahibi olmaları için taksitlerini bir miktar artırıyorlar. Günler, aylar geçiyor… Ali her ay tasarruf yapmaya devam ediyor. Ahmet ve arkadaşları ise evini teslim alanların yaptığı fazla ödemeler sayesinde çok daha hızlı ev sahibi oluyorlar. Aradan 50 ay geçtiğinde Ali henüz almak istediği evin yarısını biriktirmişken, Ahmet ve arkadaşlarının tamamı birlikte tasarruf yapmanın muhteşem gücü sayesinde ev sahibi oluyorlar.

Birevim benzeri hangi firmalar var?

Sektörün en eski firması Eminevim. Ardından Fuzulev uzun yıllardan bu yana çok sayıda aileyi ev ve araba sahibi yaptı. Son dönemlerde ise Birevim‘in ardından Hedefevim, Finansevim ve Katılımevim sektörde hizmet vermeye başladı. Tasarrufa ve dayanışmaya dayalı yöntemler ile ev sahibi yapan bu firmalar hakkında yorumları, şikayetleri ve merak ettiğiniz soruları aşağıda ki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Reber dedi ki:

    Ev

BİR YORUM YAZ