Kredi Haber
Birarabam Nedir? Güvenilir Mi? Bir Arabam Hakkında Yorumlar
1

Günümüz şartlarında araba sahibi olmak kimisi için bir hayalden öteye geçemezken, kimisi için olmazsa olmaz bir tutku haline gelmiş durumda. Birikmiş parası ya da nakit ödeme gücü olan kişiler hayalini kurduğu arabanın sahibi olurken, taksitle araba almayı düşünenler vade farkı ya da faiz ödeme durumunda kalabiliyor. Türkiye’de araba sahibi olmak isteyenlerin, bu hayallerini vade farkı ve faiz ödemeden gerçeğe dönüştürme fırsatı sunan Birarabam, dileyen herkesi ufak taksitler ve ek maliyetler ödemeden 80 aya varan vade seçenekleri ile 0 kilometre ya da 2. el araba alma olanağı tanıyor.

Araba sahibi olmak isteyen çok sayıda insan var. Bu isteği gerçeğe dönüştürme konusunda nakit ödeme gücü olan kişiler diledikleri arabaya kolay bir şekilde sahip olabilirken, taksit ile almak isteyen kişiler faiz ve vade farkı gibi ek maliyetlere katlanmak durumunda kalıyor. Kurulduğu günden bu yana çok sayıda kişi konut sahibi yapan Birevim firmasının alt kuruluşu olan Birarabam, tam da bu aşamada küçük taksitler ödeyerek ve 80 aya varan taksit seçenekleri ile araba sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Birarabam Nedir?

Birarabam Nedir? Güvenilir Mi? Bir Arabam Hakkında Yorumlar
“Bir araban olsun” istiyorsan sloganı ile kurulduğu günden bu yana Türkiye genelinde çok sayıda kişiyi faizsiz ve peşinatsız bir şekilde araba sahibi yapan Birarabam, tamamen faizsiz bir şekilde 80 aya kadar taksit olanağı sunuyor. Sahibi olmak istediğiniz arabaya hiçbir ek fark ödemeden, 0 faiz ve ufak taksitlerle sahip olma fırsatı sunan Birarabam’ın kendine özgü yöntemleri sayesinde 80 ay taksit yaptırmış olsanız dahi borcunuz beklenenden daha önce bitiyor. Türkiye’nin neresinde yaşıyor olursanız olun, ikinci el ya da 0 kilometre araba alabilirsiniz.

HİÇ PEŞİNATSIZ ARABA ALMAK

Birarabam sistemine dahil olan kişiler isterlerse peşinatsız bir şekilde, bütçelerine göre faiz ve vade farkı ödemeden araba sahibi olabilir. Birarabam.com adresinden ya da müşteri temsilcilerinden öğrenebileceğiniz güncel kampanyalar sayesinde dilerseniz peşinat ödeyerek dilerseniz de hiç peşinatsız bir şekilde sisteme dahil olabilirsiniz. Birevim’in alt kuruluşu olan Birarabam’ın başlıca avantajlarına değinecek olursak:

  • Faiz, vade farkı ya da başka farklar ödemezsiniz.
  • Taksit sayısı ve tutarını bütçenize göre belirlersiniz.
  • Borcunuz beklenenden daha önce biter.
  • Peşinat ödemeden sisteme katılabilirsiniz.
  • Taksitli araba alma yöntemlerine daha aracı daha ucuza mal edersiniz.
  • Türkiye’nin dilediğiniz yerinden dilediğiniz arabayı satın alabilirsiniz.

Araba hayalini daha fazla ertelemek istemiyorsanız Birarabam’ın yanı sıra Eminevim ve Fuzulev sistemlerinin alt kuruluşları olan Emin Oto ile Fuzul Oto sistemlerinden de faydalanarak faizsiz, peşinatsız, taksitle araba sahibi olabilirsiniz.

Birarabam güvenilir mi şeklinde çok sayıda soru gelmekte. Görülen o ki doğru bir şekilde hizmet veren her firmada olduğu gibi az sayıda olumsuz yönde görüş var. Bunu da doğal karşılamakta fayda var. Sistem hakkında ki görüş ve sorularınız için aşağıda ki yorum bölümünü kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Sıddık dedi ki:

    Kazancınızı merak eder oldum

BİR YORUM YAZ