Kredi Haber
Batı Mahal
1

İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece ilçesinde hayata geçirilecek olan Batı Mahal projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

150 konutun bulunduğu ve teslimlerin Aralık 2018’da yapılması planlanan Batı Mahal projesi daire fiyatları 1 Milyon 20 Bin $’dan başlıyor.

Villa kullanım alanlarını villa-net kavramı ile buluşturan, villalarında malikane konforu sunan ve gece gündüz yaşam felsefesi ile geliştirilen 2 katlı villa konforu yaşamaya, hakkınız olan kaliteli müstakil villa yaşamına erişmeye Batı Mahal ile artık çok yakınsınız. Pelican-Hill malikanesinde 400 dönüm üzerinde yükselen 150 müstakil villa için beklediğinize değecek. Çocuklarınızın doğumundan, gençliğine her dönemin yaşlarına yanıt verebilecek niteliğe sahip çocuk suit yatak odaları, çocuklarınıza farklı bir yaşam ortamı sunacak.

İçinde ada tezgahı ve kileri olan 60 metrekarelik geniş hacimli, kullanışlı ortamıyla hem mutfak hem oturma odası konforunu aynı anda yaşayabileceksiniz. Arabalarınız için üstü kapalı garaj, yardımcı elemanlarınıza ya da hobilerinize ayırabileceğiniz suit daire, müstakil villa yaşamı içinde doğabilecek tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceksiniz. Ayrıca 8 bin metrekarelik sosyal tesis içerisinde türk hamamı, sauna, masaj odaları, fitness, cafe-restoran, açık ve kapalı yüzme havuzları, ailenizin şehrin stresinden uzaklaşmasını sağlayacak.

Batı Mahal

Fiyatlar

Batı Mahal projesi 465 ile 655 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 635 Bin TL ile 1 Milyon 500 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
4+1 Daireler 465 m² – 496 m² Satışlar Tamamlandı
5+1 Daireler 479 m² 1 Milyon 20 Bin $ – 1 Milyon 120 Bin $
6+1 Daireler 508 m² – 599 m² 1 Milyon 90 Bin $ – 1 Milyon 390 Bin $

Batı Mahal ne zaman teslim – Yalçınlar Group güvencesi ile İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Aralık 2018’da yapılması hedefleniyor.

İletişim

  • Adres: Büyükçekmece Göl Mevkii, M.Yeşilgül Caddesi Pelican Hill Batı Mahal Villaları Büyükçekmece – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0212 886 19 00
  • Mail Adresi: info@batimahal.com
  • İnternet Adresi: batimahal.com

Batı Mahal Nerede

Batı Mahal, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Büyükçekmece ilçesinde hayata geçiriliyor. Büyükçekmece konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 185 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 32. İlçenin yüzde 50’sini erkek yüzde 50’sini bayan nüfus oluştururken yüzde 13’lük kısım üniversite mezunu.

Çevresindeki önemli eğitim ve sağlık kurumlarına yakın lokasyonu ile Batı Mahal, alışveriş ve eğlence merkezlerine 10 dakika, Yeşilköy ve yeni havalimanına 20 dakika, Tem otoyoluna 5 dakikalık mesafede, Büyükçekmece Göl Vadisi’nde yükselmeye devam ediyor.

Batı Mahal

Büyükçekmece Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Büyükçekmece ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %1,16 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.003 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 22 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Büyükçekmece ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 225 Bin TL ile 375 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Büyükçekmece’de metrekare birim fiyatları 1.288 TL iken, günümüzde ortalama 3.003 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 850 TL ile 1.400 TL arasında olduğu ve Batı Mahal projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %83 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %45 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

Batı Mahal projesi Göl vadisinde yüksek yaşam standartlarına sahip. Yalçınlar Grup Batı Mahal Avrupa Yakası’nın parlayan yıldızı olacak. Görüntü ve gürültü kirliliğinden uzak villa sitelerinin yer aldığı Büyükçekmece Göl Vadisi konumlu. Müstakil villa projelerinde iki dönümlük bahçeler içerisinde anahtar teslim standardı yeniden tanımlanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Seçkin dedi ki:

    Projenin fiyatları kaç paradan başlıyor

BİR YORUM YAZ