Kredi Haber
Başkent Emlak Konutları
0

Ankara Çankaya ilçesinde hayata geçirilecek olan Başkent Emlak Konutları projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

1.478 konutun bulunduğu ve teslimlerin Ocak 2020’de yapılması planlanan Başkent Emlak Konutları projesi daire fiyatları 580 Bin TL’den başlıyor.

Ailenizi ve sevdiklerinizi şehrin karmaşa ve stresinden, trafiğinden ve kalabalığından uzak tutacak, farklı bir yaşama merhaba demenizi sağlayacak Başkent Emlak Konutları, Ankara Çankaya’nın Mühye bölgesinde hayata geçiyor. Sizi ve ailenizi eşi benzeri olmayan bir hayat bekliyor. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı kalitesi ve güvencesi ile başkent Ankara’nın kalbi artık Başkent Emlak Konutları ile atacak. Hemen yanı başınızda yer alan şehir yaşantısı ve pencerenizden evinize giren tabiat güzelliği Başkent Emlak Konutları ile bir araya geliyor. Tadını çıkarması ise siz ve sevdiklerinize kalıyor.

İhtiyaç duyduğunuz her şey, en ince detayına kadar düşünüldü. Günlük gereksinimlerinizi karşılayabileceğiniz market ve ticari alanlar, günün stresini ve yorgunluğunuzu atabileceğiniz, dostlarınızla birlikte keyifli dakikalar geçirebileceğiniz kafeler, çocuklarınızın eğlenmesini ve yeni dostluklar kazanmasını sağlayacak oyun alanları, bisiklet parkurları, yaz aylarının sıcak günlerinde ferahlayabileceğiniz ya da kış aylarında da kullanabileceğiniz açık ve kapalı yüzme havuzları, spor salonlarının yanı sıra bir çok sosyal olanak Başkent Emlak Konutları’nda yeni sakinlerini bekliyor. Günümüze kadar çok sayıda başarılı projeyi tamamlayan ve çok sayıda kişiyi ev sahibi yapan Emlak Konut, Başkent Emlak Konutları projesi ile size ve sevdiklerinize huzurlu ve konforlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. Muhteşem manzaraya sahip balkonlar, doğa ile iç içe olacağınız huzurlu bir yaşam, çocuklarınızın güven içinde büyümesi ve sayısız çok sayıda ayrıcalık Başkent Emlak Konutları’nı mutluluğun başkenti haline getirecek. Şehrin gürültüsü, karmaşası ve stresi burada sizden çok uzakta olacak. Kuş sesleri ile çocuk kahkalarının eksik olmayacağı projede aradığınız huzuru ve mutluluğu bulacaksınız. Her bir yanı yeşil alan ve çiçeklerle çevrili olan Başkent Emlak Konutları’nda nefes aldığınızı hissedeceksiniz.

Başkent Emlak Konutları

Başkent Emlak Konutları Fiyatlar

Başkent Emlak Konutları projesi 70 ile 350 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 580 Bin TL ile 1 Milyon 467 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 70 m² – 77 m² 580 Bin TL – 600 Bin TL
2+1 Daireler 93 m² – 159 m² 670 Bin TL – 1 Milyon 65 Bin TL
3+1 Daireler 152 m² – 252 m² 921 Bin TL – 1 Milyon 460 Bin TL
4+1 Daireler 192 m² – 220 m² 1 Milyon 197 Bin TL – 1 Milyon 467 Bin TL

Başkent Emlak Konutları ne zaman teslim – Emlak Konut güvencesi ile Ankara’nın Çankaya ilçesinde inşa edilecek olan projede konut teslimlerinin 2020 yılı Ocak ayında yapılması hedefleniyor.

Başkent Emlak Konutları İletişim

  • Adres: Doğukent Caddesi Oran Çankaya – Ankara
  • Telefon Numarası: 0312 491 41 41
  • Mail Adresi: info@emlakkonut.com.tr
  • İnternet Adresi: http://www.emlakkonut.com.tr/tr-TR/baskent-emlak-konutlari

Başkent Emlak Konutları Nerede

Başkent Emlak Konutları, Ankara’nın hızla değerlenen ve konutta öne çıkan ilçelerden biri olan Çankaya’da bulunuyor. 1.157 kilometrekare yüz ölçümüne sahip olan Çankaya konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “A+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Başkent Emlak Konutları

Evinizin hemen yanı başında A’dan Z’ye aradığınız her şeyi bulabileceğiniz marketler, alışveriş yapabileceğiniz ticari üniteler, birbirinden kaliteli restoranlar size şehrin merkezindeki canlılığı yaşatacak. 48 bin metrekare park alanının yanı sıra içinde yer alan 3 adet cami, her daireye özel tahsis edilen kapalı araç otoparkı, ilköğretim okulu ve sağlık tesisi ile sizin ve ailenizin yaşantısına kolaylık atacak çok sayıda ayrıcalık Ankara’nın yeni yaşam merkezi Başkent Emlak Konutları projesi sizleri bekliyor. 1.478 adet konutun bulunduğu projede ayrıca 26 adet ticari ünite yer alıyor. 10 adet 1+1, 388 adet 2+1, 788 adet 3+1, 285 adet 4+1, 5 adet 5+1 dubleks ve 2 adet 6+1 dubleks daire tipinin bulunduğu projede 7/24 güvenlikli araç ve yaya girişi bulunuyor. Tüm dairelerde balkonun bulunduğu Başkent Emlak Konutları’nda 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinde ebeveynlere özel banyolar yer alıyor.

Çankaya Konut Piyasası

Ankara konut piyasasında Çankaya ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,7 düşüş gösterdi. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 2.534 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak öngörülüyor.

Ankara’nın Çankaya ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 190 Bin TL ile 320 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Çankaya’da metrekare birim fiyatları 1.541 TL iken, günümüzde ortalama 2.534 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 800 TL ile 1.350 TL arasında olduğu ve Başkent Emlak Konutları projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %64 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %23 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Başkent Emlak Konutları Tanıtım Filmi

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ