Kredi Haber
Azur Marmara
0

İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü ilçesinde hayata geçirilecek olan Azur Marmara projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

442 konutun bulunduğu ve teslimlerin Şubat 2019’da yapılması planlanan Azur Marmara projesi daire fiyatları 450 Bin TL’den başlıyor.

Azur Marmara projesi içerisinde yüzme havuzunun yanı sıra yorgunluk atabileceğiniz sauna ve formunuzu korumanıza yardımcı olacak fitness salonu bulunuyor. Çocuklarınızın, çocuk oyun alanlarında arkadaşları ile eğlenceli vakit geçirirken, sizler aileniz ve arkadaşlarınız ile yürüyüş alanlarında sohbetin tadını çıkarabileceksiniz. 7/24 güvenliğin kontrol altında tutulacağı projede dairelere özel otopark ve cafe mevcut.

Batıbeyler Yapı tarafından inşa edilecek olan projenin bulunduğu Beylikdüzü toplamda 360 kilometrekare yüz ölçümüne sahip. İstanbul’un son zamanlarda en hızlı gelişim gösteren ilçelerinden biri olan Beylikdüzü’nün doğusunda Avcılar, batısında Büyükçekmece ve kuzeyinde Esenyurt ilçeleri bulunuyor. Güney cephesinde Marmara Denizi’ne komşu olan ilçede gecekondu yapılaşmasının olmaması ise bölgeye ayrı bir değer katıyor. Toplu ve markalı konut projelerine ev sahipliği yapan bölgede yükselecek olan Azur Marmara projesinde daire ve ticari alanlar bulunacak. Toplamda 442 konutun bulunacak proje 30 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa edilecek.

Azur Marmara

Fiyatlar

Azur Marmara projesi 140 ile 249 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 450 Bin TL ile 600 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Fiyatlar
2+1 Daireler 450 Bin TL’den Başlayan Fiyatlar
3+1 Daireler 600 Bin TL’den Başlayan Fiyatlar

Azur Marmara ne zaman teslim – Batıbeyler Yapı güvencesi ile İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Şubat 2019’da yapılması hedefleniyor.

İletişim

  • Adres: Marmara Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi Beylikdüzü – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 34 14
  • Mail Adresi: info@azurgrup.com
  • İnternet Adresi: azurmarmara.com

Azur Marmara Nerede

Azur Marmara, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Beylikdüzü ilçesinde hayata geçiriliyor. Beylikdüzü konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 245 nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 32. İlçenin yüzde 49’unu erkek yüzde 51’ini bayan nüfus oluştururken yüzde 19’luk kısım üniversite mezunu.

Azur Marmara

Beylikdüzü Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Beylikdüzü ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,01 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 2.281 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 18 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Beylikdüzü ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 170 Bin TL ile 290 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Beylikdüzü’nde metrekare birim fiyatları 1.203 TL iken, günümüzde ortalama 2.281 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 800 TL ile 1.350 TL arasında olduğu ve Azur Marmara projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %71 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %59 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ