Kredi Haber
Axess Kredi Kartı Başvurusu
0

Axess Kredi Kartı Başvurusu

Akbank’ın bankacılık ürünü olan Axess Card’ın avantajlarından yararlanmak ister misiniz? Bu avantajlardan yararlanmak için Axess kredi kartı başvurusu yapmanız gerekiyor. Akbank kredi kartı alma şartları taşınıyor ise, bankalar başvurularınızı onaylayabilir. Kredi kartı almak için ilk şart bankaya gelir belgesi sunabilmektir. Çünkü banka kredi kartını, borçlarınızı ödemeyi taahhüt ettiğiniz için verir. Bu taahhüt için de geliriniz olmalıdır. Kredi kartı limiti de yine gelir durumunuza göre belirlenecektir. Gelir durumunun yanı sıra, bankacılık geçmişinizin de temiz olması gerekiyor.

Başvuru için kullanılabilecek pek çok kanal vardır. İşte bu yöntemler…

  1. SMS ile kredi kartı başvurusu

Axess kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek yöntemlerden ilki sms ile kredi kartı başvurusu olarak karşımıza çıkmaktadır. AXESS yazıp 5990’a kısa mesaj göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz. SMS ile başvuruda, operatörünüz üzerinden 1 sms ücreti kesilecektir. Banka kredi kartı başvuru durumunuz ile ilgili tarafınıza sms ile bilgilendirme sağlayacaktır.

  1. İnternet bankacılığı

Kredi kartı başvurusu için kullanılacak yöntemlerden bir tanesi de internet bankacılığıdır. Akbank.com üzerinden giriş yaparak adınız, soyadınız, cep telefonu numaranız, T.C. kimlik numaranız ve güvenlik kodunu yazarak hemen başvur linki üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca daha sonra başvuru durumunuzu aynı sayfada bulunan başvurum nerede linki üzerinden sorgulayabilirsiniz.

  1. Mobil bankacılık

Axess kredi kartı başvurusu için Akbank Direkt’i kullanabilirsiniz. Akıllı cihazlarınıza uygulama marketler üzerinden Direkt’i yükleyerek kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca yine başvuru durumunuzu mobil bankacılık üzerinden sorgulayabilirsiniz.

  1. Akbank müşteri hizmetleri

Kart başvurusu için müşteri hizmetleri kanalından da yararlanabilirsiniz. 444 25 25’i arayarak müşteri temsilcinize Axess card sahibi olmak istediğinizi söylediğinizde sizden bazı bilgiler talep edilecektir. Bu bilgilere temsilciniz ile paylaşarak kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz. Daha sonra yine müşteri temsilciniz ile görüşerek başvuru durumunuzu sorgulayabilirsiniz.

Bu kanalları kullanarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Ev hanımları, emekliler, öğrenci ve çalışanlar için farklı avantajları olan bu karta sahip olarak bu avantajlı dünyaya sizler de dahil olabilirsiniz. Başvurunuz kabul edildikten sonra kredi kartınızı banka şubelerinden teslim alabileceğiniz gibi, adresinize gönderilmesini de talep edebilirsiniz.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ