Kredi Haber
Avrupa Konutları Yamanevler
0

1977 yılında bir sözle başladı binlerce mutluluğun hikayesi. Artaş İnşaat, Avrupa Konutları markasıyla İstanbul’un Avrupa Yakası’nda ilk projesini inşa etti. Sonu gelmeyecek mutlu yaşamların ilk adımıydı…

Atakent’ten Bahçeşehir’e, Tem’den Ispartakule’ye, Florya’dan Maslak’a, Ayazağa’dan Seyrantepe’ye, Topkapı’dan Başakşehir’e, Ataköy’den Ataşehir’e birbiri ardına geldi ayrıcalık hikayeleri. Avrupa Konutları markası temelleri güven üzerine kurulu 16 bin konut ve 50 bin kişilik kocaman mutlu bir aile oldu. Şimdi de Avrupa Konutları ailesi 40 yıllık birikimi, ödülleri ve kalitesi ile Anadolu Yakası’nın en kapsamlı projesini, Avrupa Konutları Yamanevleri’ni inşa ediyor.

Avrupa Konutları Yamanevler, konutları, ofisleri, ticari alanları, Avrupa Lezzet Sokağı ve meydanıyla Ümraniye’nin en büyük, Anadolu Yakası’nın en özel karma projesi. Ümraniye’nin en değerli ve hareketli lokasyonu Alemdağ Caddesi’nde inşa edilen Avrupa Konutları Yamanevler’de yaşam herkes için prestije dönüşecek. 1+1’den 4+1’e 47 farklı tipte, 1672 konutta tüm aileler sıcacık komşuluk ilişkileri ile güne merhaba diyecek, kaliteyi, konforu ve ayrıcalığı bir arada bulacaklar.

Proje ulaşım açısından da eşsiz imkanlar sunuyor. Yanı başındaki metro istasyonu, toplu taşıma noktaları ile çevrili bir lokasyonun tam ortasında yer alan Avrupa Konutları Yamanevler’den köprülere, otoyollara kısaca İstanbul’un her yerine ulaşım çok kolay. Projenin orta alanı boyunca uzanan en önemli kısmını suya ve yeşile ayırdık. Yansıma ve süs havuzlarına uzanan balkonlar güvertede yaşıyormuş hissi verirken projenin büyük bir bölümünü oluşturan peyzaj alanı yaşamı bir tatile dönüştürüyor.

Avrupa Konutları Yamanevler sosyal donatılarıyla da göz kamaştırıyor. Yaşam alanlarının çevresini dolaşan koşu ve yürüyüş parkurları, açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, mini futbol sahası, basketbol ve voleybol sahaları ve peyzaj manzaralı spor merkezi ile ayrıcalığı yaşamın merkezine taşıyor. Alemdağ Caddesi’nden projeye girdiğiniz anda Avrupa Sokağı ile karşılaşıyorsunuz. Burası mağazaları ve kafeleri ile alışveriş ve lezzet tutkunlarının bir numaralı adresi olacak.

Yatırım değeriyle bulunduğu bölgelerin kalite çizgisini yükselten ve kitleleri kazanca alıştıran Avrupa Konutları Yamanevleri projesi ile şimdiden yatırımcıların bir numaralı gözdesi olmuş durumda. Avrupa Konutları Yamanevler’in içerisi de en az dışarısı kadar dikkat çekici. Son teknoloji malzemeler ile incelikle işlenmiş detaylar ve kaliteden ödün verilmeden tasarlanmış daireler bambaşka bir yaşam kültürü sunuyor.

İLETİŞİM

  • Adres: Yamanevler Mahallesi Alemdağ Caddesi No:171 Ümraniye
  • Telefon: 444 38 25
  • Web: http://www.avrupakonutlariyamanevler.com

Ayrıcalıklı yaşam alanları ve yatırım değeri ile 7’den 70’e herkesi mutluluğa ve kazanca çağıran Avrupa Konutları Yamanevler İstanbul’un Anadolu Yakası’nı yepyeni bir gerçeklikle tanıştırıyor.

Avrupa Konutları Yamanevler Fiyatları

Daire Tipi Büyüklük Fiyat
2+1 Daireler 104 m² – 186 m²

910 Bin TL’den başlayan fiyatlar

3+1 Daireler 163 m² – 200 m²

1 Milyon 105 Bin TL’den başlayan fiyatlar

4+1 Daireler 200 m² – 248 m² 1 Milyon 755 Bin TL’den başlayan fiyatlar

PROJE HAKKINDA

Avrupa Konutları’nın Anadolu Yakası’nda hayata geçirdiği konut projelerinin ilki olan Avrupa Konutları Yamanevler, 1.604 adet konut ve 2 ofis bloğundan meydana geliyor. Ticari alanının yaklaşık 5 bin kişiye hizmet vermesi planlanan proje, büyüklüğünün yanı sıra düşleri gerçeğe dönüştüren çok sayıda ayrıcalıkları ile en özel Anadolu Yakası konut projeleri arasında yer alıyor. Ofis bloğunun hemen alt kısmında cadde konumlu ticari alan yer alıyor. Konforlu ve akıllı ofislere sahip olan Avrupa Konutları Yamanevler’de bulunan kafe ve restoranlar sakinlerine prestijli bir yaşamın kapılarını aralıyor.

TEM Otoyolu’na 1 kilometre, E-5 Karayolu’na 7 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 9 kilometre, FSM Köprüsü’ne 14 kilometre, Çakmak metro istasyonuna 300 metre, Yamanevler metro istasyonuna 200 metre mesafede konumlanan Avrupa Konutları Yamanevler, Canpark, Meydan AVM, IKEA, Buyaka ve Capitol gibi bölgenin önemli alışveriş merkezlerinin de hemen yanı başında yer alıyor. Projenin yer aldığı Alemdağ Caddesi, Anadolu Yakası’nın hızla gelişim gösteren ve hızla değerlenen bölgelerinin başında yer alıyor. Yamanevler metro durağının hemen yanı başında Artaş İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Avrupa Konutları Yamanevler’de ihtiyaç duyduğunuz tüm gereksinimler bir adım uzağınızda olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ