Kredi Haber
Avrupa Konutları Kale
0

İstanbul Avrupa Yakası Zeytinburnu ilçesinde hayata geçirilecek olan Avrupa Konutları Kale projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

599 konutun bulunduğu ve yapımı tamamlanan Avrupa Konutları Kale projesi daire fiyatları 662 Bin TL’den başlıyor.

Avrupa Konutları Kale, şehrin en önemli noktalarından Topkapı’da, E-5 karayolu üzerinde, İstanbul’un merkezi olarak nitelendirilebilecek konumda hayata geçiriliyor. 37 bin metrekare arsa alanı üzerinde, 10 kat yüksekliğe sahip 9 blokta 599 konut, ofis ve ticari üniteleri ile şehrin tam orta noktasında yeni bir merkez hayata geçiriliyor. Avrupa Konutları Kale projesinde bulunan blokların çoğunluğu 3.kattan yükseklikten itibaren kendisine hayran bırakacak deniz manzarasına sahip.

Ulaşım avantajı ise Avrupa Konutları Kale’yi tam anlamıyla rakipsiz kılıyor. E-5 karayoluna sıfır konumda inşa edilen Avrupa Konutları Kale, metrobüs ve tramvay duraklarının da tam önünde yer alıyor. Kale Endüstri Holding A.Ş.’nin arsası üzerinde projelendirilen Avrupa Konutları Kale kalite seviyesini daha da yukarılara taşıyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı projede tüm daireler titiz bir mimari çalışmanın sonunda tasarlandı.

Yeni yaşam merkezinizde sadece konutlara yönelik bin 350 araçlık kapalı otopark alanı inşa edildi. Avrupa Konutları Kale cadde üzerinde yer alan ticari üniteleriyle oldukça iddialı. Bugüne kadar trafikte evinize ulaşmak için harcadığınız vakti artık sosyal tesisinizde geçireceksiniz. 2 kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar odası, türk hamamı ve daha pek çok ayrıcalık yeni yaşam merkezinizde sizi bekliyor olacak. Avrupa Konutları Kale binlerce metrekarelik peyzaj alanı ile de şehrin içinde size bambaşka bir dünyayı yaşatacak.

Projenin hemen yanı başında yer alan açık spor alanı Avrupa Konutları Kale’nin çevresindeki ayrıcalıklarla da çok özel proje olduğunu bir kez daha sergiliyor. 24 saat profesyonel güvenlik ekibi, site içerisinde ve çevresinde 7/24 kapalı devre kamera kayıt sistemi, güvenlikle irtibatlı her dairede görüntülü intercom sistemi, kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı, yangın ve duman alarmı gibi bir çok üst düzey güvenlik donanımına sahip olan Avrupa Konutları Kale huzuru, keyfi ve konforu şehrin merkezinde buluşturuyor.

Fiyatlar

Avrupa Konutları Kale projesi 75 ile 206 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 662 Bin TL ile 1 Milyon 950 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 75 m² 662 Bin TL – 706 Bin TL
2+1 Daireler 112 m² – 140 m² 888 Bin TL – 1 Milyon 117 Bin TL
3+1 Daireler 173 m² – 180 m² 1 Milyon 171 Bin TL – 1 Milyon 578 Bin TL
4+1 Daireler 206 m² 1 Milyon 776 Bin TL – 1 Milyon 950 Bin TL

Avrupa Konutları Kale ne zaman teslimArtaş İnşaat güvencesi ile İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde inşa edilecek olan projenin yapımı tamamlandı ve teslimler başladı.

İletişim

  • Adres: : Maltepe Mahallesi Londra Asfaltı Caddesi No:32 Cevizlibağ Zeytinburnu – İSTANBUL
  • Telefon Numarası: 444 38 25
  • Mail Adresi: info@avrupakonutlari.com.tr
  • İnternet Adresi: avrupakonutlarikale.com

Avrupa Konutları Kale

Avrupa Konutları Kale Nerede

Avrupa Konutları Kale, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Zeytinburnu ilçesinde hayata geçiriliyor. Zeytinburnu konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 290 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 31. İlçenin yüzde 51’ini erkek yüzde 49’unu bayan nüfus oluştururken yüzde 7’lik kısım üniversite mezunu.

Şimdiye kadar inşa ettiği her projede konforun, kalitenin ve prestijin çıtasını hep daha yükseğe taşıyan Avrupa Konutları, geride sadece binlerce konut değil yüzlerce mutlu aile ve binlerce gülümseyen yüz bıraktı. Vizyoner bakış açısıyla Avrupa Konutları’nı inşaat sektöründe güvenin ve saygınlığın simgesi haline getiren Süleyman Çetinsaya, İstanbul’a yeni bir baş yapıt kazandırmak için şimdi de Avrupa Konutları’nın yönünü İstanbul’un tam kalbine çeviriyor.

İki kıtaya yayılmış bir dünya şehri kuruldu. O kapının adı Topkapı’ydı. Burası herşeyin başladığı nokta. Ve şimdi tam burada İstanbul’u yaşamak isteyenler için her köşesi asaletle işlenmiş bir yaşam başlıyor. Huzurlarınızda Avrupa Konutları Kale…

Zeytinburnu Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Zeytinburnu ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,75 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.742 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 19 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Zeytinburnu ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 280 Bin TL ile 470 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Zeytinburnu’nda metrekare birim fiyatları 1.632 TL iken, günümüzde ortalama 3.742 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.200 TL ile 2.000 TL arasında olduğu ve Avrupa Konutları Kale projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %12 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %15 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ