Kredi Haber
Avrupa Konutları Atakent 4
2

Avrupa Konutları Atakent 4 konut projesi Artaş İnşaat imzası ile İstanbul Küçükçekmece ilçesinde hayata geçiriliyor. 23 bin 300 m² arsa alanı üzerinde inşa edilen proje 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor.

Avrupa Konutları Atakent 4 konut projesi fiyat listesi ise;

1+1 Daireler 469 Bin TL – 598 Bin TL

2+1 Daireler 656 Bin TL – 884 Bin TL

3+1 Daireler 887 Bin TL – 1 Milyon 192 Bin TL

4+1 Daireler 1 Milyon 161 Bin TL – 1 Milyon 396 Bin TL

Proje Bilgileri

Proje İsmi Avrupa Konutları Atakent 4
Yapımcı Firma Artaş İnşaat
Lokasyon Küçükçekmece – Atakent
Teslim Tarihi Hemen Teslim
Daire Tipleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Daire Büyüklükleri 82 m² – 231 m²

Vizyoner bakış açısıyla Avrupa Konutları’nı inşaat sektöründe güvenin ve saygınlığın simgesi haline getiren Süleyman Çetinsaya, son projesi Avrupa Konutları Başakşehir’den sonra şimdi yönünü Atakent’e çeviriyor. Ve Avrupa Konutları kalitesini dördüncü kez Atakent’e Avrupa Konutları Atakent 4 Projesi ile getiriyor.

Geleceğin Bağdat Caddesi olarak adlandırılan Halkalı Caddesi üzerinde yer alan Avrupa Konutları Atakent 4, E-5, TEM ve Atatürk Havalimanı’na çok yakın bir konumda bulunuyor. Yakın çevresindeki Arena Park ve Armoni Park AVM, Masko, Mall of İstanbul ve Olimpiyat Stadı gibi merkezlerin yanı sıra birçok okul ve hastaneye kolay ulaşımı bulunan lokasyona sahip.

Yakın bir gelecekte bitmesi planlanan Havaray hattı ise Avrupa Konutları Atakent 4’ün hemen önünden geçiyor. Atakent’te 23 bin 300 metrekare alan üzerinde 118 bin metrekare inşaat alanı ile 4 blok olarak yükselen Atakent 4, 441 dairesi ve ticari üniteleriyle sizi şehrin yeni merkezine davet ediyor. Geniş rekreasyon alanına sahip modern mimarisini tamamlayan 925 metrekarelik yansıma havuzu ve parklarıyla 7’den 70’e herkese keyifli bir yaşam sunuyor.

Avrupa Konutları Atakent 4 projesinde 1+1’den 4+1’e farklı daire seçe-nekleri ve Halkalı Caddesi’ne cepheli ticari üniteler bulunuyor. Avrupa Konutları Atakent 4’ün 2 bin 34 metrekarelik sosyal tesisinde kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness salonu, sauna ve hamam bulunuyor. Tenis kortu, çok amaçlı spor sahası, koşu parkuru ve futbol sahasıyla tüm sa-kinlerine farklı spor alternatifleriyle egzersiz yapma imkanı sunuluyor.

Burada yaşam çocuklarınız için kocaman bir oyun alanına dönüşüyor. Çocuklarınız oyun alanlarında veya çocuk havuzunda güven içinde eğlenirken sizler de onların mutluluğuna şahit olacaksınız. Avrupa Konutları Atakent 4’de ferah dairelerin her metrekaresinde modern mimari anlayış incelikle buluşuyor. Ve salonundan bahçesine, terasından mutfağına konforu yaşamınıza yerleştiriyor. Binlerce metrekarelik sosyal alanları, yeşil alanları, 2 katlı otoparkı ve Avrupa Konutları’na has ayrıcalıklarıyla mutluluğun yeni adresi oluyor. Ve sizi huzur dolu bir dünyaya davet ediyor.

Avrupa Konutları’nın 2006 da başlayan Atakent projeleri Atakent 1, Atakent 2 ve Atakent 3’ün ardından dördüncü proje Atakent 4’te de yaşam başladı. Atakent 4 projesi dört bloktan oluşuyor ve 23.300 m² arsa alanında 118.000 m² inşaat alanı üzerinde inşa edildi. Atakent 4 projesi farklı 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere dört farklı toplam 519 daireden oluşuyor. Ayrıca; Atakent 4 projesi kapsamında 12 ticari konut, inşa edildi. Son yıllarda inşa edilen rezidans projelerinde sıklıkla göremediğimiz balkon ve teraslar Atakent 4 projesinin sunduğu avantajlardan biri. Geniş oda kullanımı ile rahat bir yaşamın hedeflendiği projede, doğal ışıktan faydalanarak ferah bir ortamın sağlanması amaçlanmış.

Modern mimari anlayışı ile inşa edilen Avrupa Konutları Atakent 4 Projesi’nin konumu da bir diğer avantajı. Avrupa Yakası’nda geleceğin Bağdat Caddesi olarak görülen Halkalı Caddesi üzerinde bulunan Atakent 4 projesi, Atatürk Havalimanı, TEM ve E5 karayollarına oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Toplu taşıma kullanarak da birçok farklı şekilde ulaşabileceğiniz Ataköy 4 projesi, bu avantajlı konumda birçok fırsat sunuyor.

Atakent 4 projesi, oldukça zengin yeşil alanları, renkli bahçe ve havuzları ile yeşil bir yaşam sunuyor. Projenin peyzaj çalışmaları yaşayanlara doğayla iç içe bir yaşam imkânı sunmak üzere yapılmış. Bu zengin yeşil alanları çevreleyen yürüyüş yolları ile yeşil alanların dışında değil içinde yer alabileceksiniz.

Avrupa Konutları Atakent 4 projesi, fit bir yaşam sürmek isteyenlerin de isteyeceği her imkana sahip. Yürüyüş ve koşu parkurları ve diğer spor sahalarının yanı sıra açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve hamamı ile evinizden uzaklaşmadan sağlıklı bir yaşam için yapmanız gereken her aktiviteyi yapabilirsiniz. Spa merkezi de rahatlamanızı sağlayacak bir başka avantajlardan birisi.

Avrupa Konutları Atakent 4 projesi yaşayanlara oldukça zengin bir sosyal yaşam imkanı sunuyor. Atakent 4 projesinde yer alan cadde dükkan ve mağazalardan alışveriş ihtiyacınızı karşılayabilir; ayrıca yine burada yer alan restoran ve kafelerde de evinizin yanı başında arkadaşlarınız ve ailenizle sosyal bir yaşam sürebilirsiniz. Atakent 4 projesi, geleceğin Bağdat Caddesi olarak tanımlanan sürekli canlı kalan bir cadde üzerinde sakin bir yaşam keyfini yaşayanlara sunmaktadır.

Proje Özellikleri

Güvenli bir yaşam, Atakent 4 projesinin bir diğer önceliği. 7/24 site güvenliği ve görüntü sistemleri ile Atakent 4 projesi yaşayanlara ve ailelerine oldukça güvenli bir yaşam alanı sunmakta. Kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, futbol sahası ve tenis kortu gibi sosyal olanaklara sahip Avrupa Konutları Atakent 4 konut projesi mutluluk, huzur ile dolu 519 daire ve dört dörtlük bir yaşam sizleri bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 2 Yorum Var)
 1. Ömer Sarıkaya dedi ki:

  Avrupa Konutları kalitesi ile başarılı bir proje çıkacağını düşünüyorum. Ancak teslim tarihi konusunda endişelerim yok değil.

  1. Yasin çavdar dedi ki:

   Ömer bey
   TESLIM geçikir mi.demek isyitorsunuz.

BİR YORUM YAZ