Kredi Haber
Avea Müşteri Hizmetleri – 444 1 500
0

Telefon hizmetleri kapsamında Avea müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat arayarak bütün isteklerinizi iletebilirsiniz. Online işlemler ve kredi kartı işlemleri gibi birçok işlemi müşteri hizmetlerini arayarak yapabilir ve hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışan Avea gücünü Türk Telekom mu birleştirerek yeni bir müşteri hizmetleri numarası almıştır. Siz de Türk Telekom Avea müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 15 00 nolu numarayı arayabilirsiniz. Avea müşteri hizmetleri müşterilerine altyapı ulaşım, fatura ödeme, internet, online kredi kartı işlemleri, hat açtırma, yurtdışı arama, Yurtiçi ve yurtdışı paket bilgileri, telefon ayarları ve diğer hizmetleri vermektedir.

Avea Müşteri Hizmetleri

Dilediğiniz Zaman Arayabilirsiniz

Müşteri hizmetlerinde en çok karşılaşılan problem uzun sıralarda eklemek ve ulaşmak istediğiniz müşteri temsilcisine bir türlü aktarma yapılmamasıdır. Ancak Avea müşteri hizmetlerinde bu tür problemler yaşamazsınız. Müşteri hizmetlerini aradığınız zaman yaşadığınız sorunla ilgili ilk olarak sizden çeşitli yönlendirmeler yapabilmek için istenilen kategorilerde tuşlama yapmanız istenmektedir. Daha sonra müşteri temsilcisine bağlanmak için seçeceğiniz tuş yardımıyla kolaylıkla Saniyeler içinde müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Avea müşteri hizmetleri müşterilerine hızlı bir şekilde cevap veren ve sorunları hızlı bir şekilde çözümleyen bir sistemle çalışmaktadır. 7/24 çalışan sistemi ile Dilediğiniz her zaman müşteri temsilcisine ulaşabilir ve sorunlarınızı tatil günü olsa dahi istediğiniz zaman çözebilirsiniz.

Müşteri Temsilcisine Kolay Ulaşım

Diğer operatörlerden olduğu gibi müşteri temsilcisine bağlanmak için uzun uzadıya işlem yapmanız ve farklı tuş kombinasyonları ile uğraşmanıza gerek yok. Avea müşteri hizmetleri müşteri temsilcisi en kısa bir şekilde temsilci ile görüşme yapmamızı sağlar. Diğer yandan müşteri temsilcisine bağlanmadan ücretsiz olarak Avea hizmetlerini arayarak da sorunlarınızı çözebilirsiniz. Avea müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler kayıt altına alınmakta olup hem vereceğiniz bilgiler hem de sorunlar Avea temsilciliği tarafından kaydedilmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla aldığınız hizmetten memnun kalıp kalmadığınızı anlamak için size geri bildirimde yapılmaktadır. Bu sayede müşterilere daha kaliteli bir hizmet sağlanırken müşteri temsilcisi ve diğer Avea hizmetleri sizin için geliştirilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ