Kredi Haber
Avangart İstanbul
1

İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer ilçesi Seyrantepe’de hayata geçirilecek olan Avangart İstanbul projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

935 konutun bulunduğu ve teslimlerin Aralık 2019’da yapılması planlanan Avangart İstanbul projesi daire fiyatları 540 Bin TL’den başlıyor.

Avangart İstanbul’da sizi mutlu edecek ne varsa hepsi düşünüldü. Yürüyüş alanları, açık havada spor olanağı, çocuklar için oyun parkları ve çok daha fazlası… Sosyalleşebileceğiniz alanlarda aileniz ile bir arada keyifli dakikalar geçirebilir ve hayattan daha fazla tat alabilirsiniz. Ofis ve çalışma alanlarının yer almadığı proje konutlar için uygun olan, yatay bir mimari tasarımdan esinlenerek kurgulandı. Proje sakinlerine özel modern bir mimari anlayış benimsenerek inşa ediliyor. Dairenizden dışarı çıkıp, yürüme mesafesinde olan çarşı ile günlük gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. 18 adet ticari üniteden meydana gelen projenin çarşısında dilerseniz alışveriş yapabilir ya da kafe ve restoranlarda sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Tüm gereksinimlerinizi evinizin hemen yanı başında, kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Avangart İstanbul

Fiyatlar

Avangart İstanbul projesi 45 ile 218 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 540 Bin TL ‘den başlıyor.

Daire Tipi Büyüklük
1+0 Daireler 45 m²
1+1 Daireler 75 m²
2+1 Daireler 125 m²
3+1 Daireler 190 m²
4+1 Daireler 218 m²

Avangart İstanbul ne zaman teslimGül Proje güvencesi ile İstanbul’un Sarıyer ilçesi Seyrantepe’de inşa edilecek olan projede teslimlerin Aralık 2019’da yapılması hedefleniyor.

İletişim

  • Adres: Ayazağa Mahallesi Cendere Caddesi 112/A Seyrantepe Sarıyer – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0212 289 85 85
  • Mail Adresi: info@gulproje.com.tr
  • İnternet Adresi: avangartistanbul.com

Avangart İstanbul

Avangart İstanbul Nerede

Avangart İstanbul, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Sarıyer ilçesinde hayata geçiriliyor. Sarıyer konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “A+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 290 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 34. İlçenin yüzde 51’ini bayan yüzde 49’unu erkek nüfus oluştururken yüzde 16’lık kısım üniversite mezunu.

Sarıyer Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Sarıyer ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,50 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 8.822 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 25 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Sarıyer ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 660 Bin TL ile 1 Milyon 100 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Sarıyer’de metrekare birim fiyatları 4.774 TL iken, günümüzde ortalama 8.822 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 2.200 TL ile 3.700 TL arasında olduğu ve Avangart İstanbul projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %8 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %8 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Furkan dedi ki:

    Avangart istanbul isminden belli ediyor ne kadar kaliteli bir proje olduğunu

BİR YORUM YAZ